Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 13|
e-mail: hasło:

Sobotnie wyniki naszej młodzieży! dodano: 02.05.2021 | odsłon: 463

W sobotę rozegrano sześć meczów z udziałem młodzieżowych drużyn Broni Radom. Wyniki były różne, ale większość spotkań dostarczyła nam mnóstwo powodów do zadowolenia. Sporo emocji towarzyszyło nam w dwóch derbowych pojedynkach. Niezłe spotkanie na szczeblu mazowieckim rozegrała ekipa 2003.
Wyniki, linki do zdjęć znajdziecie w rozwinięciu.

I liga mazowiecka 2003
Józefovia Józefów - Broń Radom 1:5
Bramki: Ł. Machnio 2, Wójcicki, Fituch, Urbaniak. 
Broń 2003: Snopek - S. Machnio, Janduła, Stępień, Stanik, Urbaniak, Kopyt, Więcaszek, Wójcicki, Ł. Machnio, Fituch oraz Kędzierski, Kaczmarczyk, Kroczka.
Znakomicie na razie wiosną spisują się piłkarze trenera Mikołaja Skórnickiego. w trzech meczach zdobyli komplet punktów i prowadzą w tabeli.

I liga rocznika 2005
Radomiak S.A - Broń Radom 4:1
Bramka: Kuba Kowalski
Nasz zespół zmierzył się z silnym spadkowiczem i zasłużenie przegrał. Szkoda trochę sytuacji bramkowych, trafionego słupka, bo wynik byłby inny. Drużynie należą się mimo to duże słowa pochwały za walkę do samego końca.

Ekstraliga mazowiecka 2007 (C2)
Broń Radom - Varsovia Warszawa 2:5 (0:3)
Bramki: Orzechowski z karnego, Jabłoński.
- Do meczu przystąpiliśmy osłabieni brakiem Gerarda Zawiszy (pauza za czerwoną kartkę) oraz Kacpra Kucharskiego (kontuzja). Trudny mecz z zespołem Varsovii , który miał więcej z gry i wygrał z nami zasłużenie. Dziś zagraliśmy słabiej w obronie, musimy przeanalizować i wyeliminować błędy natomiast cieszy, że z tak mocnym zespołem potrafiliśmy stwarzać sytuacje bramkowe i zdobyć 2 bramki - relacjonuje trener Wojciech Banaczek.

ZDJĘCIA TUTAJ

I liga radomska 2007
Młodzik Radom - Broń II Radom 1:2

I liga 2009
Broń Radom - Jastrząb Głowaczów 7:1
Bramki: K. Ciszewski 3, J. Holak 1, J.Więcaszek 1, D. Juźwik 1, B. Gierwatowski 1
Broń I: K. Turek - P. Przydatek, W. Stachowicz, J. Holak, M. Matejski, B. Gierwatowski, J. Więcaszek, A. Just, K. Ciszewski oraz A. Choroś, J. Figarski, M. Grzyb, D. Juźwik, B. Kucharski, M. Szambor
Od pierwszej minuty nasi chłopcy wzięli się do roboty i po niespełna 20 minutach prowadzili 5:0. Później tempo gry trochę siadło a obraz meczu nieco się wyrównał ale stroną przeważającą nadal była Broń. Ambitnie grający goście mimo niekorzystnego wyniku dążyli do zdobycia chociażby bramki honorowej. Udało się to osiągnąć w samej końcówce meczu po prostej stracie naszego zespołu.
ZDJĘCIA TUTAJ


I liga 2010
Radomiak Radom - Broń Radom 4:4
Bramki: Ligęza, Rdzanek, Wieprzycki. Stępniewski
Broń: Pawlak, Bisiński, Kucharski, Ciciora, Jurczak, Stępniewski, Ligęza, Wieprzycki, Wilczyński, Rdzanek, Lubasiński, Szczepaniak.
- Ależ emocje zaaplikowali chłopaki. Do ostatniej sekundy meczu wynik był sprawą otwartą. Super mecz, wielka ambicja i wola zwycięstwa z obydwu stron. Szkoda trochę straconych bramek, ale i tak trzeba być dumnym z postawy naszych zawodników w tym meczu. Chyba nikt kto śledzi poczynania rocznika 2010 nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Bardzo mocna drużyna Radomiaka musiała ciągle gonić wynik, bo to nasi chłopcy dzisiaj postawili im bardzo wysoko poprzeczkę. Odrobinę zimnej krwi i sprawili byśmy sporą niespodziankę. Chcielibyśmy takich chłopców oglądać co tydzień. Oczywiście jak w każdym meczu przytrafiły się błędy ale mecz dostarczył sporej grupie oglądających naprawdę dużo emocji. Brawo drużyna !!! - napisał trener Robert Rogala.
Poniżej link do skrótu ze spotkania.

ZDJĘCIA TUTAJ