Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 13|
e-mail: hasło:

Klasa A. Rezerwy wysoko wygrały z Wisłą Chotcza dodano: 02.05.2021 | odsłon: 1003

Klasa A
BROŃ II RADOM - WISŁA CHOTCZA 9:0 
Bramki: Grudzień 1, 36, 75, samobójcza 14, Sułecki 55, 63, 70 Hernandez 58, Wiecaszek 79

Broń II: Tuzimek - Krzyżanowski,  Niewola, Warych, Kielbasa,  Drachal, Wiecaszek, Chełstowski (10 Lis), Grudzień,  Hernandez, Sułecki. 

W niedzielnym meczu A klasy, nasza młodzież zmierzyła się z przedostatnią w tabeli Wisłą Chotcza.
Szersza relacja w rozwinięciu,
ZDJĘCIA TUTAJ


Bardzo dobrze ułożył się ten mecz. Właściwie już w 45 sekundzie Adrian Grudzień dał drużynie prowadzenie. Zanim zespół z Chotczy się podniósł, już dostał drugą bramkę. Goście mieli szansę na kontaktowego gola, ale strzał Tomasza Kiliańskiego z rzutu karnego, obronił Adrian Tuzimek. Wcześniej z powodu kontuzji musiał boisko opuścić Antoni Chełstowski. Na rozgrzewce urazu doznał Adrian Marzec, więc trener Konrad Tarka w tym meczu nie miał zbyt szerokiej ławki.
Przed przerwą jeszcze jedną bramkę dołożył wspomniany Grudzień. Po zmianie stron hattrickiem popisał się Sułecki. Dobrą partię rozegrał też Elian Hernandez, który w sobotę w trzeciej lidze nie zagrał z powodu nadmiaru kartek.
Jeszcze ciekawostka - w zespole gości zagrał był piłkarz Broni Radom, Paweł Lewandowski. Pomiędzy nim, a najmłodszym na boisku Stanisławem Więcaszkiem jest różnica... 30 lat. To najlepiej pokazuje, że piłka jest dla każdego.