Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 9|
e-mail: hasło:

13 kolejka w środę 13 października dodano: 12.10.2021 | odsłon: 402

UNIA SKIERNIWICE - BROŃ RADOM
Środa, godz. 15
stadion. ul. Pomologiczna 8


Czy 13 będzie szczęśliwa dla naszej drużyny? To się okaże już jutro. W środę, 13 października w meczu 13 kolejki, Unia Skierniewice podejmie naszą Broń. Patrząc na tabelę, można przypuszczać, że to gospdoarze są faworytem spotkania. Nasza drużyna jedzie tam powalczyć o komplet punktów. Są ku temu przesłanki, aby o tym myśleć.

W listopadzie 2019 roku nasza Bron wygrała w Skierniewicach 3:2. W kolejnym roku w Skierniewicach górą była Unia, która wygrała 2:0. Jedną z bramek wówczas zdobył Robert Kowalczyk. Teraz napastnik stanie po drugiej stronie i będzie miał szansę na to, aby trafiać w drugą stronę. Robert jeszcze nie zdobył gola w tej rundzie.
- Robert dobrze wygląda na treningu, ale jemu potrzebna jest bramka, aby się przełamać. Być może mecz przeciwko swojemu byłemu klubowi będzie dla niego przełomowy. Bardzo na to liczę - zastanawia się trener Jasik.

Broń jest w niezłej formie, ale w Skierniewicach nie będzie faworytem meczu. Unia zajmuje trzecie miejsce, ale u siebie przegrała cztery mecze i ma ujemny bilans. Na szczególną uwagę zasługuje Kamil Sabiłło, napastnik pozyskany przez Unię z KKS Kalisz. W tej rundzie zdobył już dziewięć goli.

- Drużyna jest w dobrej formie. Mamy pomysł na ten mecz. Znamy dobre strony rywala, wiemy czego możemy się obawiać, ale też są słabsze punkty Unii. Jestem dobrej myśli - mówi Tomasz Jasik, trener zespołu Broni.

Nasza drużyna zagra w najmocniejszym składzie. Nikt nie pauzuje za kartki, nie ma kontuzji. Czy będą zmiany w kadrze po zwycięskim meczu z Wissą Szczuczyn? Tego nie wiadomo.

Gospodarze nie będą transmitować tego meczu. Będzie można śledzić relację tekstową na żywo na naszej stronie.

Zestaw par 13 kolejki
Unia Skierniewice - Broń Radom, Legionovia Legionowo - ŁKS II Łódź, Wissa Szczuczyn - Pelikan Łowicz, Polonia Warszawa - Mamry Giżycko, Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi, Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska, Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki, Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno.