Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 12|
e-mail: hasło:

Trzeba zakończyć jak zaczęliśmy dodano: 25.11.2021 | odsłon: 211

BROŃ RADOM - KS KUTNO
Piatek godz. 18
Stadion ul. Narutowicza 9


To już ostatni akord naszych piłkarzy w tym roku. W piątkowy wieczór na swoim stadionie Broń Radom podejmie Klub Sportowy Kutno. Będzie to pożegnanie z ligowym futbolem w tym roku, ale też jednocześnie poczatek rundy rewanżowej. Drużyna zapowiada walkę, bo chce w dobrych nastrojach pożegnać się z kibicami. Wszyscy zdają sobie sprawę, że kolejne trzy punkty sprawią, że zima w klubie będzie dużo spokojniejsza. Wszyscy widzimy się w piatek wieczorem #JazdaBroniarze #GolaBroniarze #RazemdlaBroni

Nasza Broń na inaugurację sezonu wygrała w Kutnie 3:1, po bramkach Tomka Bartosiaka, Matheusa Diasa i Michała Kielaka. To był świetny mecz naszego zespołu, ale trzeba pamiętać, że KS Kutno zmontowało kadrę tuż przed sezonem, nie wszyscy byli gotowi na pierwszy pojedynek i nie każdy był w optymalnej formie. Dopiero dalsza część sezonu pokazała, że KS Kutno to niezwykle mocny i nieobliczalny zespół. W 13 ostatnich kolejkach nasz piatkowy rywal doznał tylko jednej porażki z Pilicą w Białobrzegach.

W piatek goście przyjadą osłabieniu, brakiem trzech zawodników z podstawowego skladu, którzy muszą pauzować za kartki. Nasza Broń także nie zagra w optymalnym składzie, bo nie zobaczymy raczej w akcji Eliana Hernandeza i klub pożegnał się już z Robertem Kowalczykiem.

O mobilizację i atmosferę w drużynie nie musimy się martwić, bo wygrana w Aleksandrowie Łódzkim dała zespołowi dodatkowy bodziec do ciężkiej pracy.

- Ostatni tydzień przed meczem z Sokołem był dobry i widać było mobilizacje. Chcielibyśmy to podtrzymać, dobrze zakończyć ligowe granie, udanie pożegnać się z kibicami i pomyślnie zakończyć tą dobrą rundę. Zdaję sobie sprawę, że obie drużyny nie zagrają w najmocniejszym składzie i te braki mogą mieć wpływ na poziom meczu, ale liczę też na zmienników. Grają zkażdym meczem coraz lepiej, każda minuta spędzona na boisku jest dla nich szansą - zapowiada trener Broni, Tomasz Jasik.

Mecz Broń - Kutno w piątek o godz. 18. Ruszyła już sprzedaż internetowa biletów Już teraz można je kupować poprzez Sklep MOSiR, w cenie 15 zł normalny i 10 zł ulgowy.
Bilety kupujemy pod linkiem: ====>>> https://sklep.mosirradom.pl/kasa/
Relacja na żywo na portalu bronradom.pl/relacja