Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 5|
e-mail: hasło:

Denzell i Elian trenują w nowych klubach dodano: 06.01.2022 | odsłon: 459

Atletico Tacoronte - lider 4 ligi regionalnej w okręgu Tenerife (piaty szczebel rozgrywkowy) pochwalił się nowym transferem. Do zespołu dołączył Denzell Mora Gonzalez, jesienią hiszpański zawodnik Broni Radom. Z nową drużyną trenuje również Elian Hernandez.

Denzell kończy dziś 27 lat (happy birthday :) ). W Broni rozegrał 14 spotkań, większość wchodził z ławki i zdobył jedną bramkę przeciwko Legii II Warszawa. Wypadł blado, ale to niezwykle sympatyczny i wartościowy człowiek. Sztab szkoleniowy podziękował mu za współpracę. Denzell wrócił do Hiszpanii i znalazł angaż w ekipie spadkowicza z 3 ligi, Atletico Tacoronte. Jego zespół na półmetku jest liderem i ma sporą szansę, aby powrócić na czwarty szczebel rozgrywkowy.
W Hiszpanii przebywa i trenuje Elian de la Nuez Hernandez. Przygotowuje się do wiosny z mocniejszym zespołem - CDU Puerto La Quadra - ta drużyna zajmuje 3 miejsce w 3 lidze (gr. 12). Zagwozdką dla Eliana może być fakt, że ma...ważną umowę z Bronią do czerwca 2022 i czekamy na ruch ze strony jego nowego klubu.