Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 10|
e-mail: hasło:

Michał Pulkowski, trenerem Broni!!! dodano: 21.06.2022 | odsłon: 1075

WITAMY NA POKŁADZIE!
Michał Pulkowski, 43 letni szkoleniowiec posiadający licencję UEFA PRO, został nowym trenerem trzecioligowej Broni Radom. W zakończonym niedawno sezonie, trener ten odnosił bardzo dobre wyniki z Błonianką Błonie.

Michał Pulkowski ma bardzo bogatą karierę jako piłkarz. Blisko 90 spotkań rozegranych w ekstraklasie w barwach Ruchu Chorzów. Wychowanek stołecznej Agrykoli. Grał w kilku warszawskich i podwarszawskich klubach jak Hutnik, Legia, Świt, Znicz czy Dolcan.

Również jako trener ma już swój dorobek. Był asystentem w ekstraklasowych zespołach, Podbeskidziu Bielsko Biała i Cracovii Kraków. Samodzielnie odnosił sukcesy w Dolcanie Ząbki, Ursusie Warszawa. W tym ostatnim klubie prowadził też młodzież, gdzie awansował z zespołem do Centralnej Ligi Juniorów.
Ostatni sezon był dla niego wyjątkowo dobry. Prowadził Błoniankę Błonie, która według wielu obserwatorów miała duże problemy kadrowe, miała być głównym kandydatem do spadku, a tymczasem trener Pulkowski potrafił zmontować zespół, który jeszcze na jedną kolejkę przed końcem sezonu miał szansę na podium. Błonianka pod wodzą Pulkowskiego była skuteczna i grała widowiskowo. Czy uda się swoją wiedzę, pomysły i charyzmę przełożyć na Broń? To już czas pokaże.

Jeszcze dziś wywiad wideo z nowym trenerem!