Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 5|
e-mail: hasło:

Czekają na telefony dodano: 19.06.2009 | odsłon: 1386

Jak będzie wyglądała kadra Broni Radom w nowym sezonie i kto ją poprowadzi? Te pytania wciąż zadają sobie kibice tego klubu. Jednak na odpowiedzi na nie trzeba będzie poczekać jeszcze kilka dni.
Działacze radomskiego klubu nadal nie podjęli najważniejszej decyzji dotyczącej tego, kto będzie trenerem Broni w nowym sezonie. Ostatnie rozmowy dotychczasowego szkoleniowca, Artura Kupca z zarządem klubu nie przyniosły żadnego efektu. Obie strony mają swoje pomysły, swoje racje i najwyraźniej nie są one zbieżne, skoro nie podjęto żadnych decyzji.

- Spotykamy się ponownie w poniedziałek i wtedy będziemy rozmawiać. Do tego czasu nie chcę rozmawiać na temat Broni – mówi stanowczo Artur Kupiec.


TELEFONY MILCZĄ

Artur Kupiec bądź też nowy szkoleniowiec odpowiedzialny będzie za budowanie drużyny, na nowy czwartoligowy sezon. Większość graczy ma podpisaną umowę do końca czerwca. Po długotrwałych kontuzjach do zespołu powracają Robert Rogala i Michał Doliński. Ten pierwszy ma propozycję pracy z młodzieżą w Radomiaku, ale nie ukrywa, że mimo swoich 38 lat chciałby jeszcze pograć w piłkę. Wszystko uzależnia od badań lekarskich. Od kilku miesięcy boryka się z mięśniem dwugłowym. Piłkarze czekają na telefony z klubu, bo chcą jak najszybciej znać swój los. Rozmowy z zawodnikami prowadzone będą dopiero wówczas, gdy wiadomo będzie kto poprowadzi zespół, czyli dopiero na początku przyszłego tygodnia.


KADROWY RETUSZ

Znaczna większość zawodników Broni chciałaby zostać w drużynie. Jednak kilku z nich odbiera już telefony z innych klubów. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że są zawodnicy z obecnej kadry Broni, którzy otrzymali oferty z innych klubów. Orzeł Wierzbica jest zainteresowany bramkarzem Wojciechem Kędzierskim, natomiast napastnik Andrzej Drachal ma propozycję wyjazdu na Cypr. Chętnie tego gracza widziałby u siebie trzecioligowy Mazur Karczew. Sam zawodnik nie potwierdził owych wiadomości.

- Oczywiście mam jeszcze zdrowie i ambicję pograć na wyższym poziomie, ale mam jeszcze przez rok ważną umowę z Bronią. Wszystko zależy od tego, czy w przyszłym sezonie działacze będą mieli wobec mnie jakieś plany – mówi Drachal.

Po okresie wypożyczenia do Szydłowianki Szydłowiec powróci raczej Patryk Waszczuk. Natomiast do Broni z wypożyczeń wracają Hubert Siara z Wulkana Zakrzew, oraz z Szydłowca Piotr Różański. Jednak czy znajdą miejsce w zespole, tego na razie nie wiadomo. Przygotowania do nowego sezonu Broń rozpocznie 13 lipca. Pierwsza kolejka czwartej ligi rozegrana zostanie 15 sierpnia.

http://www.echodnia.eu/