Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 3|
e-mail: hasło:

W sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim dodano: 15.07.2022 | odsłon: 257

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - BROŃ RADOM
Mecz towarzyski
Sobota godz. 11
Boisko ul. Różana

Przed zespołem Broni trzeci letni sparing. Szykuje się bardzo solidny test dla naszej drużyny, bo zagramy na wyjeździe z mocnym przeciwnikiem, który w sparingach dotąd nam nie leżał. Ostrowiecki klub latem dokonał kilku transferów, a ciekawostką jest fakt, że do tej drużyny dołączył dobrze znany w naszym klubie Adrian Dziubiński (ostatnio Chełmianka Chełm).

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w ostatnim sezonie zajął 8 miejsce w IV grupie trzeciej ligi. Teraz ambicje władz klubu sa większe. zapowiada sie, że będzie to ciekawy sprawdzian.

- Dla naszej drużyny będzie to zwieńczenie tygodnia pracy, w którym weszliśmy na mocniejsze obroty. Będzie to też okazja do sprawdzenia się z zespołem, który również poczynił głośne transfery. W naszej drużynie pojawi się doświadczony lewy obrońca - zaznacza Wiktor Kupiec, asystent trenera Broni.

Układanka trenerów Michała Pulkowskiego i Wiktora Kupca trwa. Wyniki sparingów nie będą teraz najważniejsze, ale liczymy, że z każdym dniem Broń będzie coraz mocniejsza, fizycznie, taktycznie, mentalnie i kadrowo.

W sobotę od godz. 11 będziemy podawać na żywo wynik meczu KSZO - Broń.