Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 46|
e-mail: hasło:

Polonia nie dojedzie dodano: 03.02.2012 | autor: Broniarz | odsłon: 722

BROŃ RADOM - CENTRUM RADOM
Sobota, godz. 11

Niestety zaplanowany na sobotę mecz sparingowy Broni z Polonią Warszawa Młoda Ekstraklasa nie dojdzie do skutku. Stołeczny klub zrezygnował z przyjazdy do Radomia. Trenerowi Arturowi Kupcowi udało się w ostatniej chwili umówić mecz treningowy z Centrum Radom.

Polonia ma za sobą serię ciężkich treningów, a dodatkowo sprawę komplikuje siarczysty mróz. Trener Artur Kupiec próbował znaleźć inny zespół, który mógłby przyjechać w sobotę na mecz, ale większość ekip ma już dokładnie sprecyzowany plan zajęć. Ostatecznie z Bronią zagra A-klasowe Centrum Radom...na które zawsze można w takich chwilach liczyć. Piłkarze tego klubu nie zrażają się, że przegrali ostatni pojedynek 1:10.

- Ważne, że mimo mrozu trochę się poruszamy i każdy z zawodników zagra jedną połówkę - mówi trener Kupiec.

W ekipie Broni obok Maksyma Kobylarczyka, nowym graczem jaki zagra w sparingu będzie Arkadiusz Oziewicz. Mecz rozpocznie się o godz. 11.

Komentarze do tekstu

  • #1

    ~asd[IP: 83.31.209.95]

    Robert Rogala zagra przeciw Broni?!

    106 dni 2 godz. temu
  • #2

    ~KIBIC[IP: 83.28.99.127]

    no właśnie czy Rogala zagra w rundzie jesiennej w barwach Centrum ?

    106 dni 1 godz. temu
  • #3

    ~KenetFAN[IP: 88.156.134.237]

    Tak, Kenet zagra w ataku Centrum w jutrzejszym sparingu.

    105 dni 23 godz. temu
  • #4

    ~Na radomsport piszą że jet 1:1[IP: 95.41.137.81]

    Podobno jest 1:1 po pierwszej połowie i Kenet strzelił gola

    105 dni 5 godz. temu

Dodaj komentarz

  • Nick:*
    Tresć komentarza:*
    Kod z obrazka:*
    Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.