Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 12|
e-mail: hasło:

Podsumowanie 6 kolejki. Ułożyło się pod Broń dodano: 10.09.2017 | odsłon: 843

Powoli wracają doBre humory na Narutowicza 9. Pilica wciąż z kompletem punktów. Remis w Karczewie pełen kontrowersji. Co się dzieje z Piasecznem? Pierwszy punkt Naprzodu Skórzec i pierwsza wygrana Drogowca Jedlińsk - to najciekawsze wydarzenia ostatniej kolejki w naszej czwartej lidze. Zapraszamy na podsumowanie 6 kolejki.


13:0 licząc również mecz pucharowy, to bilans Broni w trzech meczach w ciągu zaledwie tygodnia (3:0, 4:0, 6:0). Homory wracają na Nautowicza, ale trzeba walczyć dalej, bo w sobotę nasza drużyna trafiła na słabego przeciwnika. Ambicji i zaangażowania drużynie zPromnej odmowić nie można, ale to za mało nawet na czwartą ligę.

Błonianka wysoko i wyraźnie pokonała Piaseczno. Drużyna z Błonia przez niedopatrzenie straciła punkty z Naprzodem Skórzec, ale to mocny zespół, który powinien liczyć się w walce o pierwszą szóstkę. Źle natomiast wygląda sytuacja MKS Piaseczno. Zespół też miał się liczyć w walce o czołowe lokaty. W kilku meczach grał całkiem nieźle, ale ta ekipa ma póki co, tylko cztery punkty na swoim koncie.

Nie było niespodzianki w Grodzisku Mazowieckim. Pogoń podobnie jak Broń, też dość długo męczyła się z Perłą, ale gdy w 28 minucie napoczęła rywala, to dalej poszło już gładko. Perła Złotokłos, to najbliższy rywal Broni.

Kolejne punkty stracił Oskar Przysucha. Zremisował 1:1 w Karczewie. Goście mieli dużo pretensji do sędziego, który nie uznał im bramki strzelonej, bo jego zdaniem zawodnik pomógł sobie ręką. Mazur był jednak innego zdania. Ponoć Patryk Czarnora pomógł sobie ręką.

W Białobrzegach niepokonana dotąd Pilica pokonała Energię Kozienice 1:0. Gol padł dopiero w 82 minucie po strzale Piotra Skałbani. Cały mecz nie był porywający, nie było w nim zbyt wielu sytuacji bramkowych, ale liczy się efekt, a tu białobrzeżanie są na razie bezbłędni.

Ciekawy pojedynek rozegrano w Garwolinie. Wilgę po pogromie z Bronią 0:7 niektórzy już dawno spisali na straty, a tymczasem zespół ten rozkręca się i coraz bardziej zaskakuje. W sobotę drużyna trenera Sergiusza Wiechowskiego prowadziła 2:0, Mszczonowianka zdobyła dwa gole i doprowadziła do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do ekipy z Garwolina.
Pierwszy punkt wywalczyli piłkarze Naprzodu Skórzec. Co prawda dostali oni 3 punkty walkowerem, ale na boisku wywalczyli pierwsze oczko.
W niedziele bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze Drogowca Jedlińsk. Pewnie pokonali Strartę Jazgarzew. Goście po czterech zwycięstwach z rzędu, najpierw wysoko przegrali z Bronią, a teraz w Jedlińsku. Dla Drogowca było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
W tej kolejce punkty straciły Sparta, Mszczonowianka, Energia i Oskar, co cieszy naszą drużynę, bo dystans do czołówki powoli się zmniejsza. Rozgrywki nabierają kolorytu.

Komplet wyników 6 kolejki
Błonianka Błonie - MKS Piaseczno 3:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Perła Złotokłos 5:0
Mazur Karczew - Oskar Przysucha 1:1
Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice 1:0
Wilga Garwolin - Mszczonowianka 3:2
Znicz II Pruszków - Naprzód Skórzec 0:0
Drogowiec Jedlińsk - Sparta Jazgarzew 4:2
LKS Promna - Broń Radom 0:6

TABELA I WYNIKI TUTAJ

Najlepsi strzelcy:
5 - Stanisławski (Pilica), Gregorowicz (Mszczonów), Kucharczyk (Drogowiec),
4 - Skałbania (Pilica), P. Śliwiński (Oskar), Czarnecki (Broń), Kamiński (Pogoń)
3 - H. Śliwiński, Strus (Pilica), Czarnota (Oskar), Skowroński, Zawadzki (Energia), Nogaj, Nowosielski, Imiela (Broń).