Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 6|
e-mail: hasło:

To był piękny wieczór! dodano: 25.10.2017 | odsłon: 590


Mamy Puchar Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Udało się, pierwszy raz od 55 lat. Ten czas trochę przypominaliśmy na wyrost, bo przecież większość czasu Broń spędziła w ligach centralnych i makroregionalnych i na tym szczeblu nie grała. Niemniej jest trofeum, można się cieszyć i to pierwszy krok w kierunku kolejnych sukcesów. Teraz czekamy na świetny finisz rundy jesiennej, potem solidne przygotowania zimowe i wiosną liczymy na skuteczną walkę o mistrzostwo ligi i wygraną w barażach.

FOTOGALERIA TUTAJ

Padający deszcz troche popsuł widowisko, na szczęście nie zepsuł zabawy. Pierwsza połowa nie układała się dla naszej drużyny tak jakbyśmy chcieli. Trzeba pochwalić zespół Centrum za konsekwencję i ogromną ambicję. Drużyna trenera Dariusza Różańskiego już w 5 minucie objęła prowadzenie, a do 55 minuty mądrze się broniła. Co prawda nasz zespół miał kilka dobrych okazji. Na bramkę Samby strzelali między innymi Adam Imiela, Dominik Leśniewski, czy Emil Więcek.
Na początku drugiej połowy w krótkim odstępie czasu rywale wpakowali sobie dwa samobóje. Można jednak odnieść wrażenie, że w obu sytuacjach to nasi zawodnicy mocniej przycisnęli i zmusili przeciwnika do błędu. W kolejnych minutach na murawie był już tylko jeden zespół i na trybunach rozpoczęła się fantastyczna zabawa.

Piłkarze mają satysfakcje, bo wywalczyli nagrody - łącznie 8 tysięcy złotych, sprzęt sportowy, wspólną kolacje. Zagrają też wiosną w 1/8 Mazowieckiego Pucharu Polski.
Gratulacje dla piłkarzy, ale również dla kibiców za stworzenie fajnej atmosfery.