Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 3|
e-mail: hasło:

Czeka nas długa zima dodano: 14.11.2017 | odsłon: 1388

17 marca dopiero rozpoczyna się runda wiosenna w czwartej lidze, a 11 kwietnia rozegrana zostanie 1/8 finału mazowieckiego Pucharu Polski. Pierwszy sparing zagramy 27 stycznia. Czekają nas długie miesiące czekania. Najpierw analizy i podsumowania, potem trochę odpoczynku, a w styczniu początek przygotowań.

Na wtorkowym posiedzeniu zarządu MZPN ustalone zostały wstępne terminy, w jakich rozgrywane będą mecze wojewódzkiego Pucharu Polski.
Według ramowego terminarza spotkania 1/8 finału zostaną rozegrane w środę 11 kwietnia, ćwierćfinały odbędą się 25 kwietnia, półfinały 9 maja, natomiast finał odbędzie się 23 maja.
Wiosenna część zmagań rozpocznie się w weekend 17-18 marca, zakończy natomiast w weekend 16-17 czerwca. Niemal wszystkie kolejki rozegrane zostaną w weekendy - jedynym wyjątkiem będzie kolejka nr 25, która zostanie rozegrana 16 maja.
Baraż o awans do III ligi oraz ewentualny baraż o utrzymanie zostanie rozegrany w terminach 23-24 oraz 27 czerwca. Losowanie gospodarza pierwszego meczu odbędzie się w styczniu.

- W środę mamy normalny trening. Będziemy rozmawiać z piłkarzami na temat ostatniego meczu. Na pewno spotkam się z zarządem w najbliższych dniach i będziemy wspólnie analizować rundę jesienną. Na pewno kilka punktów straciliśmy bardzo pechowo, bo nastroje byłyby lepsze - powiedział nam trener Artur Kupiec.

Nasi zawodnicy jeszcze przez kilkanaścnie dni będą trenować luźno dwa razy w tygodniu. Potem będą mieli urlopy. Zaczną w styuczniu dość wcześnie, ale na pewno drużyna będzie miała jeden wolny tydzień w ferie. Trochę zmienił się plan sparingowy zespołu. Ponieważ w Wiśle Puławy zmienił się trener, zmieniły się też plany w tym klubie i 27 stycznia zamiast z Wisłą, zagramy z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Doszedł też jeden sparingpartner na 10 marca. Zagramy u siebie z 4-ligową Mazovią Mińsk Mazowiecki.