Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 10|
e-mail: hasło:

Rocznik 2007:Trzecie miejsce w Memoriale Kramczyka dodano: 09.12.2017 | odsłon: 690

Z ogromnym niedosytem nasi młodzi piłkarze wracali z Kozienic, z VI Memoriału Władysława Kramczyka. Zajęli trzecie miejsce, chociaż stać ich było na dużo więcej. Chłopcy przekonali się, że sukcesy na orliku i trawiastym boisku, nie zawsze idą w parze z halowymi zmaganiami.

FOTOGALERIA TUTAJ


W pierwszym meczu fazy grupowej nasza drużyna trochę przespała początek i przegrywała już 1:3 z AS Radomiak. Końcówka należała do Broni i ostatecznie skończyło się 3:3. W drugim meczu nasza drużyna zagrała kapitalny mecz i wygrała 3:1 z mocnym Zniczem Pruszków. Jak się później okazało, Znicz wygrał całą imprezę.
W trzecim meczu nasza drużyna trochę na własne życzenie przegrała 1:2 z Beniaminkiem. Golkiper rywali został później okrzyknięty najlepszym bramkarzem imprezy.
W ostatnim grupowym meczu Broń musiała pokonać Młodzika, aby myśleć o podium. Wygrała 3:0, ale nie wystarczyło to na finał. Z drugiego miejsca w fazie grupowej, naszej drużynie przyszło grać w meczu o trzecie miejsce. W tej konfrontacji Broń pokazała się z dobrej strony, wygrała dość gładko 4:0
W finałowym pojedynku Znicz pokonał RKS Radomiaka 1:0.

Wyniki Broni:
Broń Radom - AS Radomiak 3:3, Nowocin, Mąkosa 2 - Maciąg 2, Barszcz
Znicz Pruszków - Broń Radom 1:3 Kacper Swobocki - Dróżdż, Nowocin, Mąkosa
Beniaminek Radom - Broń Radom 2:1, Bondarczuk 2- Mąkosa
Młodzik - Broń Radom 0:3, Nowocin 2, Kowalski
mecz o 3 miejsce
Pilica Białobrzegi - Broń Radom 0:4, Mąkosa 4


Broń: Krystian Harciński, Dawid Czerny, Kacper Górka, Antoni Kokoszka, Igor Dróżdż, Jan Garbacz, Antoni Kowalski, Marcel Nowocin, Adam Jabłoński, Bartłomiej Mąkosa, Kacper Kucharski, Andrzej Witkowski. Trenerzy: Marek Zakrzewski i Wojciech Banaczek.

Wkrótce zdjęcia z imprezy