Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 12|
e-mail: hasło:

Urlopy powoli się kończą dodano: 02.01.2018 | odsłon: 708

Nasi piłkarze powoli kończą już urlopy i w poniedziałek pojawią się na pierwszych zajęciach. Nieznacznie zmienił się harmonogram gier sparingowych. Kibice czekają też na wzmocnienia. Jak będzie, pokażą najbliższe tygodnie. Jedno jest pewne - drużynę i trenera Artura Kupca oraz jego współpracowników czeka wiele pracy. Cieszy fakt, że duch w zespole nie zaginął i zespół zapowiada walkę i najwyższe cele.

Drużyna spotka się na pierwszych zajęciach w poniedziałek, 8 stycznia, choć prawdę mówiąc, każdy z zawodników przerwę spędził realizując rozpiskę treningową na wolne dni. Trochę wcześniej nasi piłkarze wrócą do zajęć niż inni czwartoligowcy, ale szkoleniowiec po kilku treningach, w pierwszym tygodniu ferii da zawodnikom cztery dni wolnego.
Tak jak już  pisaliśmy, zespół korzystać będzie z klubu Fitness Platinium, gdzie będzie ćwiczyć na siłowni. Pierwszy sparing Broń rozegra w Radomiu, 27 stycznia z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Na 10 marca doszedł jeszcze jeden sparingpartrner - będzie nim czwartoligowa Mazovia Mińsk Maz.

Jeśli chodzi o zmiany kadrowe, to na razie jakiś konkretów nie należy się spodziewać. Prawdopodobnie drużynę opuści tylko Arkadiusz Oziewicz, któremu ciężko będzie pogodzić pracę z dojazdami na treningi. Więcej ubytków raczej nie będzie.
Kto dołączy do Broni? Pytaliśmy o to trenera Artura Kupca.
- Zimą ciężko jest pozyskać kogoś wartościowego. Szukam, rozmawiam i chciałbym, aby już pierwszych dwóch zawodników pojawiło się na zajęciach już w poniedziałek. Przerwa zimowa jest specyficzna i tutaj trzeba być czujnym i dyskretnym aż do ostatnich dni okienka transferowego. Wszak sporo może się wydarzyć w ostatnim tygodniu przed ligą - mówi szkoleniowiec Broni.

Aktualna rozpiska sparingowa
27 stycznia, godz. 10 Broń - Pogoń Grodzisk Maz
3 luty KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Broń Radom,
10 luty Broń Radom - Unia Skierniewice,
14 lutego (środa), Broń Radom - Zamłynie Radom,
17 lutego Broń - Korona Ostrołęka,
24 lutego Broń - Lublinianka Lublin,
3 marca (prawdopodobnie w Gutowie) Widzew Łódź - Broń.
10 marca, Broń - Mazovia Mińsk Mazowiecki