Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 6|
e-mail: hasło:

Nasi w gronie laureatów dodano: 06.01.2018 | odsłon: 374

Kamil Czarnecki, piłkarz Broni Radom znalazł się w gronie Najpopularniejszych Sportowców Ziemi Radomskiej w 24 Plebiscycie Sportowym Echa Dnia. Trener Artur Kupiec znalazł się tuż poza czołową piątką trenerów (na 7 miejscu), ale za to w gronie Talentów Sportowych z Radomia, na 4 miejscu znalazł się młody bramkarz naszego klubu, Filip Brzeziński.

Był to już 24 plebiscyt. W przeszłości wygrywały go osoby związane z naszym klubem. Tym razem na 10 miejscu w gronie laureatów znalazł się nasz czołowy zawodnik - Kamil Czarnecki. Tego wieczora nie mógł być na gali sportowej, ale nagrodę za niego odebrał trener, Artur Kupiec. Kamil natomiast "przemówił" z zapisu wideo.
- Dziękuję serdecznie wszystkim kibicom Broni za oddane głosy, rodzinie i mieszkańcom Orońska. Cieszę się, że drugi raz z rzędu znalazłem się w gronie tych najpopoualrniejszych - powiedział Kamil Czarnecki.

Cieszy przede wszystkim fakt, że został doceniony talent Filipa Brzezińskiego. Młody golkiper w gronie najpopularniejszych talentów w Radomiu, zajął 4 miejsce.

Gratulujemy wszystkim nominowanym, a kibicom Broni w imieniu naszych laureatów, serdecznie dziekujemy!


Trener Artur Kupiec odebrał nagrodę w imieniu Kamila Czarneckiego


Filip Brzeziński zajął 4 miejsce wśród Talentów Sportowych