Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 16|
e-mail: hasło:

Nowi zawodnicy na treningu dodano: 22.01.2018 | odsłon: 810

Piłkarze Broni Radom wskakują na mocniejszy etap przygotowań do rundy wiosennej. Na poniedziałkowych zajęciach pojawiło się dwóch nowych zawodników - Andrzej Paprocki - były zawodnik Korony Kielce, a ostatnio MKS Ełk oraz Rafał Gil z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W najbliższych dniach pojawiać się będą kolejni testowani piłkarze.

FOTOGALERIA TUTAJ

- Rozmawiam z zawodnikami, ale muszę uzbroić się w cierpliwość, bo niektórzy chcą spróbować swoich sił w drugiej i trzeciej lidze i być może dopiero trafią do nas. Każdy dzień przynosi coś nowego - mówi trener Broni, Artur Kupiec.

Andrzej Paprocki (25 lat) i Rafał Gil (23 lata) są już po rozmowach i wstępnie wyrazili ochotę gry w Broni, ale czy tak się stanie, pokażą najbliższe treningi i sparingi. Paprocki ma za sobą epizodyczne występy w ekstraklasie, nie udało mu się przebić do pierwszej Korony. Grał też między innymi W legionovii Legionowo i ostatnio w trzecioligowym MKS Ełk.
Z kolei Rafał Gil poprzedni sezon w trzecioligowym KSZO miał bardzo udany, ale jesienią nie był ulubieńcem trenera i grał mało. Jest on wychowankiem Radomiaka, w naszym regionie grał też w Zwoleniance i Orle Wierzbica.

- Jeśli chodzi o Andrzeja, to jest to bardzo uniwersalny zawodnik, można go ustawiać na kilku pozycjach. Z kolei Rafał sam się do nas zgłosił, chcemy się przyjrzeć, bo wiem, że potrafi bardzo dużo i warto dać mu szansę - dodaje trener Artur Kupiec.