Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 8|
e-mail: hasło:

Nasza młodzież poznała rywali dodano: 23.01.2018 | odsłon: 275

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował podział lig młodzieżowych na rundę wiosenną. tym samym nasze zespoły od rocznika 2002 do 2011 poznały przeciwników. W sumie Broń na szczeblu mazowieckim będzie wiosną reprezentować cztery drużyny 2002 - I liga, 2003 - I liga, 2004 - Extraliga i drugi zespół w I lidze. Młodsze roczniki grają na szczeblu lokalnych. Od rozgrywek U-11 i młodsi, nie ma podziału na I i II ligę.
W sumie na szczeblu radomskim grać będzie aż 17 drużyn - TO REKORD W REGIONIE RADOMSKIM

Podział lig w radomskim okręgu, z udziałem Broni Radom

B2 U-16 (2002) JUNIOR MŁODSZY

LP    I LIGA   
1.SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW   
2. LIDER LIPSKO   
3. ENERGIA KOZIENICE   
4. BROŃ II RADOM   
5. SOKÓŁ PRZYTYK   
6. PILICA BIAŁOBRZEGI   
7. MAZOWSZE GRÓJEC (B)   
8. GRYFIA MIRÓW (B)   

C1 U-15 (2003) TRAMPKARZ

LP    II LIGA
1.JAGUAR WOLANÓW (S)
2.KS STANISŁAWICE
3.BROŃ II RADOM
4.WUKS RUDA WIELKA
5.KS BŁOTNICA
6.KS MAGNUSZEW

D1 U-13 (2005) MŁODZIK
LP    I LIGA   
1. MAZOWSZE GRÓJEC   
2. RADOMIAK RADOM   
3. AJAX RADOM   
4. ORLIK 14 RADOM   
5. JASTRZĄB GŁOWACZÓW   
6. BROŃ I RADOM   
7. AS RADOMIAK RADOM (B)   
8. LEGION RADOM (B)   

II liga
KS POTWORÓW (S)
KS BŁOTNICA
DROGOWIEC JEDLIŃSK
JODŁA JEDLNIA LETNISKO
BELSK DUŻY
BROŃ II RADOM

D2 U-12 (2006) MŁODZIK
LP    I LIGA
MŁODZIK 18 RADOM
JUNIOR RADOM
ENERGIA I KOZIENICE
BROŃ I RADOM
ORLIK 14 RADOM
KRASKA JASIENIEC
PILICA NOWE MIASTO (B)
RADOMIAK RADOM (B)

II liga grupa B
PROCH PIONKI (S)
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW
KS CHOMENTÓW
ZAWISZA SIENNO
BROŃ II  RADOM

E1 U-11 (2007) ORLIK
I LIGA GRUPA 2
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ
LIDER LIPSKO
BENIAMINEK RADOM
BROŃ I RADOM
TALENCIK RADOM
AS RADOMIAK RADOM

II liga gr 3.
KS TRÓJMIASTO
ORZEŁ WIERZBICA
AP SZYDŁOWIEC
BROŃ II RADOM
CENTRUM RADOM
POLONIA ILŻA

II grupa 2
JEDLNIA DZIECIOM
CHAMPION PIONKI
VIDEO CIEPIELÓW
ORLIK II RADOM
LUKS SP. 4 RADOM
BROŃ IV RADOM

II LIGA GRUPA 4
SOKÓŁ PRZYTYK
POWAŁA TACZÓW
ORONKA OROŃSKO
BROŃ III RADOM
LEGION RADOM
ZORZA KOWALA
AKCJA I JASTRZĘBIA

E2 U-10 (2008) ORLIK
GRUPA 2
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW
IŁŻANKA KAZANÓW
ORZEŁ WIERZBICA
AJAX RADOM
ORLIK RADOM
BROŃ I RADOM
ZAMŁYNIE RADOM (DZ)

GRUPA 3
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ
ENERGIA II KOZIENICE
KRASKA JASIENIEC
BROŃ II RADOM
CENTRUM RADOM
AS RADOMIAK RADOM

GRUPA 4
ORONKA OROŃSKO
BIELIK WIERZBICA
AP GRYFIA MIRÓW
TALENCIK RADOM
BROŃ III RADOM
MŁODZIK I RADOM
RADOMIAK RADOM

F1 U-9 (2009) ŻAK
GRUPA 2
JASTRZĄB GŁOWACZÓW
JEDLNIA DZIECIOM
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ
KS CHOMENTÓW
VIDEO CIEPIEÓW
BROŃ I RADOM
MŁODZIK II RADOM
CENTRUM RADOM

F2 U-8 (2010) ŻAK
GRUPA 1
MAZOWSZE GRÓJEC
KS WARKA
KS BŁOTNICA
JUNIOR RADOM
BROŃ I RADOM
AS RADOMIAK RADOM

GRUPA 2
ORZEŁ WIERZBICA
BIELIK WIERZBICA
JEDLNIA DZIECIOM
MŁODZIK I RADOM
BROŃ II RADOM
RADOMIAK I RADOM

GRUPA 3
POWAŁA TACZÓW
DROGOWIEC JEDLIŃSK
ORLIK I RADOM
BROŃ III RADOM
BENIAMINEK RADOM
RADOMIAK II RADOM
MŁODZIK II RADOM