Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:

Sparingi czas zacząć. Przyjeżdża Pogoń! dodano: 26.01.2018 | odsłon: 337

MECZ TOWARZYSKI
Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sobota godz. 10, boisko ze stuczną nawierzchnią

Piłkarze Broni pojedynkiem z Pogonią, rozpoczynają serię spotkań sparingowych. Już w pierwszym meczu czekają nas emocje i ciekawy przeciwnik. Do wyników sparingów trzeba mieć duży dystans. Pamiętamy kiedyś serię 10 zwycięstw, a potem spadek z ligi. Sparingi to najlepszy czas na testowanie, kombinowanie ze składem, rotowanie zawodnikami na pozycjach, dawanie szansy gry młodym graczom - więc trzeba być cierpliwym. Forma ma być na 17 marca. Liczymy jednak, że każdy z zawodników w sparingach również będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.

Pogoń Grodzisk Maz. to nasz ligowy rywal i pogromca w listopadowej konfrontacji. To ciekawy przeciwnik, który zimą dokonał już trzech transferów, a jak można wyczytać na facebooku - mimo 10-punkowej straty Pogoń wcale nie zrezygnowała z walki o powrót do trzeciej ligi. Grodziszczanie rozegrali już dwa mecze kontrolne, przegrali 0:1 z Sokołem Alekandrów i wygrali 4:1 z Victorią Sulejówek, która grała trochę w eksperymentalnym zestawieniu.

Broń jednak ma swój cel, swój plan i nie może patrrzeć na innych. W pojedynku z Pogonią zagrają co najmniej trzej nowi gracze. Na pewno wspomniani wcześniej Andrzej Paprocki i Rafał Gil. Będą też prawdopodobnie kolejni testowani, ale tutaj cały czas rozmawia trener Artur Kupiec i personalia poznamy zapewne dopiero w trakcie meczu towarzyskiego.
Zapraszamy w sobotę na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Sami jesteśmy ciekawi jak po serii ciężkich treningów i na tle wymagającego rywala, wyglądać będzie Broń.