Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:

W sobotę ciekawa konfrontacja seniorów dodano: 16.02.2018 | odsłon: 330

BROŃ RADOM - KORONA OSTROŁĘKA
Sobota godz. 14

Ciekawy przeciwnik przyjedzie w sobotę na mecz z Bronią. Nasz zespół będzie miał okazję zmierzyć się z liderem grupy północnej. Do ligowych rozgrywek pozostał jeszcze miesiąc. Trener Artur Kupiec powoli będzie schodził z największych obciążeń, drużyna z biegiem dni odzyska świeżość.

W naszym zespole w sobotę nie zagra Piotr Dobosz, który w środowym sparingu z Zamłyniem doznał kontuzji kolana i jeszcze nie wiadomo na ile poważny jest to uraz. Reszta zawodników jest zdrowa. Po bokserskich potyczkach też żaden zawodnik nie ucierpiał i w sobotę trener naszej drużyny będzie mógł skorzystać z optymalnego składu.
Kto zagra testowany? Tak naprawdę do soboty nie będzie wiadomo, bo telefonów nie brakuje, chętnych do gry nie brakuje i zapewne ktoś się pojawi. Szansę na pewno dostanie Vladlen Shkuratko, Ukrainiec, który wypadł dobrze w środę, ale zobaczymy jak zagra przeciwko mocniejszemu rywalowi. Nie wiemy, czy w defensywie zobaczymy Maksima Kvarantsa, testowanego ostatnio Białorusina. Jego obecny klub nie pozwala mu na zmianę barw klubowych i zobaczymy jak potoczy się dalej przyszłość tego zawodnika.

Korona Ostrołęka prowadzi w grupie północnej, ale w tramtejsz czwartej lidze rywalizacja jest bardzo ciekawa, bo pomiędzy 1 i 5 miejscem jest tylko cztrery punkty i chętnych do gry o awans jest kilku. Trenerem Korony jest Marcin Truszkowski...były podoppieczny trenera Artura Kupca, który miał go w swoich szeregach w barwach Siarki. Szykuje się więc całkiem ciekawa konfrontacja.

Od godz> 14 wynik tego pojedynku będzie można śledzić na bieżąco na naszej stronie