Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 13|
e-mail: hasło:

Generalny egzamin w osłabieniu dodano: 08.03.2018 | odsłon: 511

BROŃ RADOM - MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI
Sobota godz. 13
Boisko ze sztuczną nawierzchnią

Przed nami ostatni, zimowy mecz towarzyski naaszej seniorskiej drużyny. Zagramy z czołowym zespołem  północnej grupy IV ligi. Mazovia ma trzy punkty straty do lidera i dopóki ma szanse, będzie walczyć o awans. Nasza drużyna na tydzień przed ligą, powinna wystąpić w najmocniejszym składzie, zbliżonym, do tego jaki miałby zagrać w pojedynku z Wilgą w Garwolinie, ale tak niestety nie będzie.

W ostatnich dniach co najmniej czterech zawodników doznało kontuzji. Nie sa to poważne kontuzje, ale Kamil Czarnecki i Vladlen Szkuratko nie zagrają z Mazovią.
- Chłopcy bardzo ambitnie podchodzą do treningów, walczą i rywalizują o miejsce w składzie i czasami to się kończy urazami. Na szczęście nie są to poważne kontuzje i niektórzy muszą odpocząć. Wszak najważniejsze, aby byli gotowi na pierwszą kolejkę - powiedział nam Paweł Pietrzyk, fizjoterapeuta Broni.

Jeśli chodzi o nowych zawoników, wystąpi testowany ostatnio Marokańczyk, a także napastnik Znicza II Pruszków, Adam Niemyjski.
Drużyna Mazovii w generalnym sparingu na pewno będzie atrakcyjnym rywalem. Jeszcze kilka dni temu zespół ten reprezentował były bramkarz Broni, Mateusz Matracki, ale przeniósł sie do Dolcanu Ząbki. Jego miejsce zajął Mateusz Łysik, który grał przeciwko nam, a z Victorią Sulejówek skutecznie walczył o awans do trzeciej ligi.

Tradycyjnie w sobotę od godz. 13 będzie można na naszej stronie śledzić wynik spotkania