Szczęście sprzyja lepszym! dodano: 16.05.2018 | odsłon: 523

PILICA BIAŁOBRZEGI - BROŃ RADOM 3:4
  Bykowski, 49, Stanisławski, 67, Śliwiński- 72 - Czarnecki, 20, Imiela, 32, Lesniewski,  43, Imiela, 85

Początek meczu godz. 17

Broń zdecydowanie prowadzi po pierwszej połowie. Pierwsza bramka padła w bardzo szczesliwy dla nas sposób. Po strzale Pilicy, piłka zatrzymała się na linii bramkowej naszej bramki. Momentala kontra skończyła się golem Czarneckiego. Druga bramka to także kontra- Adam Imiela wykończyl z bliska akcję. Trzeci gol- kuriozum. Obrońca Pilicy podawał pilkę do bramkarza, który nie dobiegl do niej- piłka odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Leśniewskiego, który wpakował ją do siatki. Mecz rozgrywany w deszczu, na bardzo grzaskim boisku, ale szybki i może się podobać.
Na początku drugiej połwy głową stzrelił Bykowski
Pilica przycisnęla w drugiej połowie i w 67 minucie zdobyła kontaktowego gola.
W 73 minucie padła wyrównująca bramka, Broń stanęła w drugiej czesci espotkania.
85 minuta - czwarty gol dla Broni! Dośrodkowane z Wolnego Wiciak i Imiela głową!
Mecz przedłużony o 5 minut.
KONIEC MECZU!!!
Po świetnej pierwszej połwoeie Broń prowadziła już 3:0, jednak o wiele lepsza gra Pilicy w drugiej połowie doprowadziła do remisu. Jednak ostanie słowo należało do Broni, która wygrwa w Białobrzegach 4:3!!!
W Mszczonowie Mszczonowianka w 70 minucie przegrwa 0:2 z Pogonią
Zdjecia, relacja z meczu wieczorem
Gratulacje dla nszej drużyny!!!
Dziś w drodze wyjątku nie będziemy przeprowadzać tekstowej relacji na żywo.
Telewizja Zebrra.TV będzie przeprowadzać bezpośrednią transmisje z tego meczu.
Na naszym portalu wieczorem pojawią się skróty wideo oraz zdjęcia, jak również relacja z tego meczu.