Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 7|
e-mail: hasło:

Ostatnie przedsezonowe informacje dodano: 09.08.2018 | odsłon: 367

 Do rozpoczecia sezonu zostały już tylko dwa dni. Rywale już nie rozgrywają sparingów, ale środa była pełna odmiennych  emocji dla kibiców Legionovii i Lechii Tomaszów. Legionovia wygrała w Pucharze Polski. Lechii groziło... wycofanie z rozgrywek. 
 Legionovia praktycznie rozpoczęla sezon 2018/19, rozgrywając mecz rundy wstępnej Pucharu Polski. Pokonała deugoligowa Stal Stalowa Wola 3:2. Trzy gole zdobył Piotr Krawczyk, nowy nabytek Legionovii. Jedną z bramek dla Stali zdobył Adrian Dziubinski, były zawodnik Broni.
Inne emocje przeżywali kibice Lechii Tomaszów Mazowiecki, drugiej drużyny minionego sezonu, do końca walczącej o awans do drugiej ligi. Najpierw pojawiły się hiobowe wieści- o wycofaniu się najważniejszego sponsora, rezygnacji prezesa, daniu zawodnikom wolnej ręki w poszukiwaniu klubów, a wręcz groźbie wycofania drużyny z rozgrywek trzeciej ligi. Środa była już bardziej optymistyczna- powołano nowego prezesa, władze miasta przejęły finansowanie klubu do momentu znalezienia nowego sponsora, a drużyna przystąpi do rozgrywek. Mecz Lechia- Broń odbedzie się już za sześć dni, w drugiej kolejce rozgrywek (środa, godz.17.00).