Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 5|
e-mail: hasło:

Raport 2. Kolejne zmiany trenerów dodano: 04.01.2019 | odsłon: 553

Podczas przerwy świąteczno - noworocznej w niektórych klubach naszej trzeciej ligi działo się dość sporo. Zaszły zmiany na trenerskich stołkach, doszło też do kilku kadrowych ruchów. Z początkiem stycznia ten transferowy galimatias będzie się rozkręcać jeszcze bardziej. Dziś przedostawiamy raport ligowy nr 2.


Sporo dzieje się w Lechii Tomaszów Mazowiecki. Z funkcji trenera odszedł Bogdan Jóźwiak, który zrobił z zespołem niezły wynik. Jego następcą został 33-letni Daniel Myśliwiec. Portal lodzkifutbol.pl informuje, że Lechia zainteresowana jest Kamilem Kubiakiem. To 27-letni piłkarz, który grał ostatnio w Szczerbcu Wolbórz, występującym w piotrkowskiej klasie okręgowej. Zdobył 18 bramek.

Nowego trenera ma również Legionovia. Szkoleniowcem został Marcin Sasal. To postać dobrze znana. Wywodzący się z Szydłowca trener, prowadził między innymi Koronę Kielce, kadrę do lat 18, Pogoń Szczecin, czy też ostatnio Motor Lublin. Przypomnijmy, że jesienią ekipę z Legionowa prowadził Bartosz Tarachulski.

Trenerska zmiana następiła również w Olimpii Zambrów, gdzie stery przejął Tomasz Kulhawik. Był ostatnio trenerem KS Wasilków zastąpi grającego szkoleniolwca Olimpii, Kamila Jackiewicza, który z kolei objął te stanowisko po Arturze Woronieckim. Wraz z końcem grudnia, Olimpia zakończyła współpracę z trójką zawodników. Wiosną w tej ekipie kibice nie zobaczą Tomasza Porębskiego, Patryka Wojtylaka oraz Wojciecha Nasuto.

Swoich problemów nadal nie rozwiązał MKS Mazur Ełk. Kibice tego klubu rozkręcili zbiórkę i zachęcamy też fanów Broni, do pomocy klubowi z Ełku. Liczy się każda złotówka. LINK DO ZIÓRKI TUTAJ

Pelikan Łowicz rozstał się z czterema zawodnikami. Z końcem roku piłkarzami łowickiego trzecioligowca przestaną być Sebastian Czapa, Michał Dobkowski i Stanisław Ławcewicz-Musialik. Wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu dostał Bartosz Bujalski.

Wspomniany Dobkowski wraca do Victorii Sulejówek. Warto przypomnieć, że ten zawodnik wystąpił też kilka lat temu zimą w jednym ze sparingów Broni.

Kilku graczy rezerw Legii chce zimą spróbować swoich szans podczas testów w pierwszej i drugiej lidze. Między innymi Łukasz Turzyniecki jest na liście życzeń Radomiaka.

Informacje z kolejnych klubów będziemy podawać w kolejnych raportach