Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 17|
e-mail: hasło:

Ciężka praca w klubie Platinium (FOTO) dodano: 15.01.2019 | odsłon: 328

Piłkarze Broni Radom we wtorek popołudniu rozpoczęli ciężko pracę nad siłą, motoryką i wytrzymałością. Nasza drużyna podobnie jak rok temu, korzysta z gościnności klubu Fitness Platinium, przy ul. Biznesowej 8 w Radomiu. Zanim rozpoczął się wtorkowy trening, nastąpiła miła uroczystość.

FOTOGALERIA TUTAJ

Nasz zespół nawiązał współpracę klubem i kręgielnią Fitness Platinium już rok temu. Nie jest żadną przesadą jeśli napiszemy, że dzieki pracy w tej siłowni łatwiej było o sukces w postaci awansu do trzeciej ligi.
- Mamy tu świetne warunki, super atmosferę i niczego nam nie brakuje - zaznacza trener Artur Kupiec.
- W dzisiejszych czasach praca w takich klubach, to podstawa niemal w każdej dyscyplinie sportu. Nam dobrze się tutaj trenuje - dodaje Paweł Młodziński, kapitan zespoł.
Przed wtorkowym treningiem, trener Kupiec i Paweł Młodziński wręczyli pamiątkową statuetkę z podziękowaniami, a także szlik i pamiątkową koszulkę, szefowej klubu Platinium, Pani Beacie Musiał. Podziękowania w imieniu władz klubu kierujemy też do poprzedniej Pani manager, Annie Sznejfus i do wszystkich pracowników Platinium, za fachowe wsparcie dla naszej drużyny.

Piłkarze Broni przy ul. Binzesowej pracować będą do marca, a potem nieco zwolnią tempo i bedą nabierać świeżości.

WKRÓTCE WIDEO