Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 16|
e-mail: hasło:

Rocznik 2008: Nie zagrają o medale dodano: 22.01.2019 | odsłon: 254

Rocznik 2008 Broni Radom nie zagra w mistrzostwach Polski. Chłopcy zagrali w eliminacjach w Ciechanowie, ale w fazie grupowej zremisowali jeden mecz i jeden przegrali. Mimo niepowodzenia cieszymy się, że to właśnie nasz zespół reprezentował okręg w mazowieckich eliminacjach.

Przypomnijmy, że Broń jako zwycięzca Memoriału Władysława Kramczyka reprezentowała region radomski w Ciechanowie podczas mazowieckich eliminacji.
Podopieczni trenerów Marcina Trojanowskiego i Daniela Grymuły w pierwszym meczu zremisowali 0:0 z Akademią Piłkarską Sokołów Podlaski, a w drugim pojedynku przegrała 0:4 z Escolą Varsovią.

- Trochę szkoda, że jechaliśmy 200 km, aby rozegrać tylko dwa mecze, czyli zagraliśmy łącznie 30 minut. Chłopcy wyszli trochę przestraszeni. Nie zagrali tego co w innnych turniejach, bo myślę, że poradzilibyśmy sobie w kolejnych spotkaniach. Trudno, takie są przepisy. Jesteśmy bogatsi w doświadczenia - powiedział Daniel Grymuła, szkoleniowiec rocznika 2008.

Broń 2008: Cyprian Cieloch - Igor Zabski, Maksymilianm Lis, Łukasz Wiclzyński, Mateusz Krajewski, Hubert Tuzimek, Franek Stępniewski, Kacper Rutkowski, Jakub Staniszewski , Mateusz Skóra.