Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 8|
e-mail: hasło:

Inni grali sparingi dodano: 29.01.2009 | odsłon: 1180

Nasi trzecioligowi rywale w środę rozgrywali mecze sparingowe i testowali nowych graczy. Poniżej wyniki oraz transferowe ciekawostki.

Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew 3:2 (2:0).

W ekipie grójczan dobrze wypadli testowani Macin Hrycajewski ze Startu Otwock oraz Łukasz Gałczyński z rezerw warszawskiej Polonii. Testowano także Bartłomieja Zawadzkiego z Wulkana Zakrzew, a także Piotra Białka z Korony Góry Kalwaria.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0.

W ekipie nowodworzan zagrał Michał Jagodziński z Drukarza Warszawa.

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 1:0.

W barwach Nadnarwianki próżno na razie szukać nowych twarzy. W tym meczu zagrało kilku juniorów tego klubu. Brakowało Mariusza Soski. Klubowi za to uda się prawdopodobnie zatrzymać czołowego zawodnika, Sebastiana Janusińskiego.

Okocimski Brzesko - MKS Kutno 0:0.

„Kutnowskie Lwy" na boisku w Skierniewicach wypadły pozytywnie na tle drugoligowego zespołu. W ekipie naszego ligowego rywala zagrało dwóch testowanych graczy Mateusz Turkowski z Orła Parzęczew i Piotr Gawlik z Pelikana Łowicz. Jak czytamy na stronie mks.kutno.net ten drugi zawodnik wypadł bardzo dobrze. Wiosną w składzie "Miejskich" na pewno nie zagra Krystian Bolimowski, który odchodzi do drugoligowego Pelikana Łowicz.

Okęcie Warszawa - Narew Ostrołęka ??

Mecz w czwartek, wynik podamy później.

Warta Sieradz - Zawisza Rzgów 5:1.
Co najmniej czterech zawodników testowała sieradzka Warta. Testowani gracze to: Szmidt (Unia Swarzędz), Grącki (Sokół Aleksandrów), Dębicki (Włókniarz Konstantynów), Bisaga (Mieszko Gniezno).