Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:

Wygrana z Oskarem dodano: 06.02.2019 | odsłon: 1139

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA 2:0 (0:0).
Bramki: Śliwiński 52, Nogaj 84
Broń Bochniewski - Sala, Gorczyca, Kventsar, Stefański, Nogaj, Czarnota, Więcek, Winiarski, Nogaj, Nowosielski, Śliwiński.
Broń II polowa: Młodzinski, Góźdź, W. Kupiec, Gorczyca (60 Machajek), Kventsar (72 E. Warych), Możdżonek, Winiarski (74 Nowosielski), Imiela, Leśniewski, Paterek, Śliwiński (60 Nogaj).

Piłkarze Broni wygrali mecz towarzyski z Oskarem Przysucha. Najważniejsze wydarzenia znajdziecie poniżej.

Bardzo przeciętna pierwsza połowa w wykonaniu Broni., Na pierwszy groźny strzał trzeba było czekać do 21 minuty, gdy Paweł Wieczorem cudem obronił strzał Nowosielskiego. Przy odrobinie szczescia również goście mogli strzelić bramkę, bo w dogodnej sytuacji był Kacper Kępka.
W 40 minucie ponownie przed szansą była Broń, ale w zamieszaniu nie udało się wepchnąć piłki do siatki.

O wiele lepiej zaczęła się druga połowa. W 48 minucie świetną okazję miał Konrad Paterek, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Oskara. Chwilę później po dośrodkowaniu Kventsara, Przemek Śwliwiński głową trafił do siatki. 
W 74 minucie Paterek ponownie znalazł się sam na sam z bramkarzem, a chwilę póxniej Dominik Lesniewski trafił w poprzeczkę.
Druga bramka padła po dograniu Lesniewskiego z lewej strony do Nogaja, który z pięciu metrów bez problemu trafił do siatki.
w samej końcówce Paweł Młodzinski instynktownie obronił strzał Bednarka

Wkrótce wiecej o meczu, zdjęcia i wideo