Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:

Dramat, dno, katastrofa... dodano: 12.05.2019 | odsłon: 699

BROŃ RADOM - PELIKAN ŁOWICZ 1:4

ZAPIS RELACJI LIVE TUTAJ
To już czwarta porażka z rzędu naszej drużyny. Ambicji i woli walki nie mozna odmówić żadnemu zawodnikowi, ale ten mecz pokazał, że jest coraz gorzej. Czołowa dziewiątka w tabeli odjeżdża, a nasz zespół po tym meczu i z taką formą musi już patrzeć w dół tabeli, aby uniknąć degradacji.

Więcej w rozwinięciu

Pierwsza połowa była słaba zarówno w wykonaniu Broni, jak i Pelikana. Nasz zespół oddał jeden, niegroźny strzał na bramkę rywala. Goście mieli jedną swoją okazję i ją wykorzystali.
Nasz zespół dobrze i walecznie zaczął drugą połowę. To szybko przyniosło efekty. Po dośrodkowaniu Piotra Stefanskiego, najwyżej do piłki wyskoczył Przemek Śliwiński i zdobył bramkę. Zresztą w tym słabym meczu "Śliwa" chyba jako jeden z nielicznych zapracował na przyzwoitą ocenę, bo mocno się starał.
Wydawało się, że po zdobyciu gola, wszystko się odmieni. Broń miała dobre kilka minut, ale...do 68 minuty, kiedy wpadł gol na 1:2. Potem było już tylko gorzej. Rywal mądrze się bronił, utrzymywał się przy piłce, oszczędzał czas i potrafił świetnie skontrować. 1:4, to wstyd i żenada. Sposób w jaki tracimy bramki, jest po prostu karygodny.

W środę mecz Broni w Zambrowie. O optymizm jest bardzo trudno, bo za kartki wypada Patryk Czarnota, a Przemek Wicik w 44 minucie doznał kontuzji i nie wiadomo czy zagra. Po pauzie za kartki wraca Wojtek Gorczyca i w gąszczu tych fatalnych informacji...to chyba jedyny pozytyw.