Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 9|
e-mail: hasło:

Znamy komplet uczestników Broń Veroni Summer Cup! dodano: 15.05.2019 | odsłon: 805

Znamy już komplet uczestników turnieju piłkarskiego organizowanego przez nasz klub - rocznik 2011. Szykuje się doskonały turniej z uznanymi markami i emocji nie zabraknie. Impreza pod nazwą Broń Radom Veroni Summer Cup odbędzie się na głównym stadionie już 9 czerwca.

Tak jak już pisaliśmy, impreza odbędzie się przy wsparciu władz miasta, a także firmy Zbyszko produkującej napoje dla między innymi dla młodych sportowców - Veroni Active. 9 czerwca boisko głównego stadionu będzie podzielone na 3 częsci, gdzie rywalizować będą systemem każdy z każdym - 12 drużyn z całej Polski. W tym roczniku zespół Broni jest jednym z najlepszych w Polsce, ale w futbolu dziecięcym bywa bardzo różnie i taki turniej dla naszej drużyny będzie ważnym sprawdzianem i fajnym doświadczeniem.

Zagrają dwie ekipy Broni Radom, a swój udział potwierdziło kilka kolejnych drużyn: Legia Warszawa, Kosa Konstancin, Śląsk Wrocław, Barca Academy Warszawa, Wisła Płock, Znicz Pruszków, Junior Białystok, Ursus Warszawa. W ostatnim czasie listę zamknęły dwie mocne ekipy w roczniku 2011, Vrotcovia Lublin i Pogoń Siedlce.