Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 15|
e-mail: hasło:

18 drużyn Broni w ligach młodzieżowych! dodano: 10.07.2019 | odsłon: 296

Wiemy już ile drużyn młodzieżowych Broni Radom zagra w strukturach Radomskiej Delegatury Mazowieckiego ZPN. W mazowieckich ligach występować będą ekipy 2002 (ekstraliga), 2003 (I liga mazowiecka), 2004 (I liga mazowiecka). W sumie do rozgrywek na rundę jesienną Broń zgłosiła 18 zespołów!


I liga radomska 2004: Broń II Radom (beniaminek), Radomiak, Kraska Jasieniec, Młodzik Radom, KS Warka, Orlik Radom, Mazowsze Grójec, Ajax Radom.

I liga radomska 2005: Broń Radom, UKS Jastrząb, AS Radomiak, Mazowsze, Polonia Iłża, Belsk Duży, Plon Garbatka.

I liga radomska 2006: Broń Radom, Pilica Białobrzego, Orlik Radom, Pilica Białobrzegi, Radomiak, Orzeł Wierzbica,  LIder Lipsko.

I liga radomska 2007: Broń Radom, Radomiak, Młodzik Radom, AS Radomiak, Syrenka Soccer School, Beniaminek Radom, Orlik Radom, Mazowsze Grójec.
II liga, grupa I 2007: Broń II Radom, Energia Kozienice, Legion Głowaczów, Striker Grójec, Iskra Zbrosza, KS Warka, Akcja Jastrzębia.
II liga grupa IV 2007: Broń III Radom, Blask Odrzywół, Chojniak Wieniawa, Sokół Przytyk, Powała Taczów, Drogowiec Jedlińsk, Junior Radom.

I liga radomska 2008: Broń Radom, Mazowsze Grójec, Talencik Radom, AS Radomiak, Centrum Radom, Radomiak, Młodzik Radom, Energia Kozienice.
II liga, grupa I: Broń II Radom, Energia II Radom, Gryf Policzna, Plon Garbatka, Iłżanka Kazanów, Legion Suskowola, Zwolenianka.
II liga, grupa II: Broń III Radom, Polonia Iłża, Skaryszewianka, AP Gryfia Mirów, Jaguar Wolanów, Orzel Wierzbica, Bielik Wierzbica.

Liga radomska 2009 (bez podziału na szczeble):
Grupa IV: Broń Radom, Jedlnia Dzieciom, KS Chomentów, Gryfia MIrów, Lider Lipsko, AS Radomiak.

Liga radomska 2010 (bez podziału na szczeble):
Grupa III: Broń Radom, Video Ciepielów, FA Lipsko, Wisła Solec, Zwolnianka, Beniaminek Radom.
Grupa IV: Broń II Radom, Jedlnia Dzieciom, Królewscy Jedlnia, Champion Pionki, Energia II Kozienice, Strażak Wielogóra.
Grupa V: Broń III Radom, Mundialito Grójec, Mazowsze Grójec, Strikers Grójec, Syrenka Soccer School, Pilica Białobrzegi.

Liga radomska 2011 (bez podziału na szczeble): 
Grupa I: Broń Radom, Szydłowianka, AP Gryfia Mirów, GKS ryfia Mirów, Polonia Iłża, FA Lipsko, Młodzik Radom.

Liga radomska 2012 (bez podziału na szczeble):
Grupa III: Broń Radom, AP Szydłowiec, Młodzik Radom, Radomiak II Radom, Orlik Radom, Centrum Radom.