Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 6|
e-mail: hasło:

Kadra powoli się krystalizuje dodano: 20.07.2019 | odsłon: 614

Sobotni sparing dał trenerowi Dariuszowi Różańskiemu kompendium wiedzy na temat budowania drużyny na rundę jesienną. Broń wygrała na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi wysoko 5:1, ale trzeba przyznać, że pośród czwartoligowców z którymi ostatnio grał nasz zespół (Oskar, Proch, Pilica), to właśnie białobrzeski team sprawiał najlepsze wrażenie.

W zespole Broni zobaczyliśmy kolejne nowe twarze. Zagrał Dorian Skwara, obrońca Warty Gorzów Wielkopolski. Pojawił się też Sebastian Puszkar, 18 letni zawodnik Stomilu Olsztyn, a także Bartosz Pańtak (obrońca Korony Kielce, ostatnio Unia Sędziszów). Jedną z bramek zdobył Damian Kołtunowicz, wychowanek Broni, ostatnio grający w Oskarze.
Drugi raz w naszym zespole zagrali - bramkarz Motoru Lublin Paweł Łakota oraz młody gracz Drwęcy, Kamil Sternicki. Blisko gry w naszym klubie są: Bartłomiej Ziemak, Władysław Terentiew, Kacper Jedynak, Szymon Jagieła, Dawid Ufir, Kacper Rak, Patryk Kędra. Jednak ostateczne decyzje zapadną w najbliższych dniach. Na razie trener Dariusz Różański nie chciał zdradzać na kogo ostatecznie będzie mógł liczyć.

- Na razie na personalia jest jeszcze za wcześnie, bo jesteśmy w kontakcie z zawodnikami już sprawdzonymi w naszym regionie i być może kolejni zawodnicy dołączą do nas - zaznacza trener Dariusz Różański.

W środę naszą drużynę czeka prawdziwy i poważny test. Broń zagra w Lublinie z Motorem, którym zapowiada ponowną walkę o awans do drugiej ligi. Za tydzień generalny sprawdzian, z Mazovią w Mińsku Mazowieckim.