Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:

Rozmowa z Michałem Koconem dodano: 16.02.2009 | odsłon: 1198

Michał Kocon po powrocie z wypożyczenia do Zwolenianki Zwoleń staje się coraz bardziej wartościowym zawodnikiem. W pojedynku z KS Paradyż zdobył trzy bramki. Oto co dla „Echa Dnia" powiedział po meczu.
* Trzy bramki w jednej połowie nie zdarzają się często.

Michał Kocon:
- To prawda. Po tym sparingu jestem bardzo zadowolony z siebie. Jestem w formie, ale myślę, że do inauguracji rundy wiosennej powinno być jeszcze lepiej.

* Trener Kupiec zdradził nam, że po powrocie z półrocznego wypożyczenia do Zwolenianki stałeś się zupełnie innym graczem. Ty też uważasz, że rozbrat z Bronią wyszedł ci na dobre?

- W Zwoleniu dużo grałem. Minuty spędzone na boiskach czwartej ligi sprawiły, że nabrałem doświadczenia, boiskowego cwaniactwa i pewności siebie.

* Wiosną w Broni znowu nie będzie ci łatwo walczyć z Andrzejem Drachalem i Robertem Rogalą i miejsce w składzie.

- Wróciłem do Broni żeby grać w trzeciej lidze. Powalczę ze starszymi kolegami o miejsce w składzie. Rywalizacja wśród napastników każdemu z nas wyjdzie na dobre, a myślę, że szansę gry dostanę i postaram się ją wykorzystać.

Michał Kocon
Ma 21 lat. Napastnik Broni Radom. Wychowanek Radomiaka Radom. W rundzie jesiennej na zasadzie wypożyczenia grał w czwartoligowej Zwoleniance Zwoleń.