e-mail: hasło:

Skromne zwycięstwo Broni dodano: 21.02.2009 | odsłon: 1461

BROŃ RADOM - Mszczonowianka Mszczonów 1:0 (0:0).

1:0 Andrzej Drachal 67.

W rozegranym w sobotę meczu kontrolnym, Broń pokonała czwartoligową Mszczonowiankę 1:0. Zdjęcia już niebawem.
Broń - Młodziński (65 Molęda) - Trjanowski (70 Ziętek), W. Kupiec, Lewandowski, Jędrzejewski (67 Kościelniak), Grymuła (46 Chudziński), P. Kocon (78 Kociński), Cieślik (65 Banaszkiewicz), Sałek, Wajszczuk, M. Kocon (60 Drachal).

W ósmym meczu sparingowym przed rundą wiosenną nasza Broń odniosła siódme zwycięstwo. Tym razem skromnie, ale jak najbardziej zasłużenie pokonali czwartoligową Mszczonowiankę. Z tą drużyną zawsze Broni grało się ciężko. Rywali należy pochwalić za bardzo uważną grę w defensywie. Nasz zespół powinien zdobyć co najmniej trzy, cztery gole, ale tym razem zawiodła skuteczność.

Już w pierwszej minucie strzałem z ostrego kąta popisał się Michał Kocon, ale pewnie obronił golkiper przyjezdnych. W 10 min goście przeprowadzili jedyną groźną akcję w pierwszej połowie, na szczęście Paweł Młodziński wybronił sytuację sam na sam z napastnikiem z Mszczonowa. Przed przerwą w dogodnej sytuacji znalazł się Paweł Kocon, ale z 10 metrów strzelił minimalnie obok słupka.

Po przerwie Broń przeważała, ale nie wiele z tego wynikało, bo defensywa gości grała mocno skoncentrowana i nie pozwalała na zbyt wiele naszym zawodnikom. Dopiero w 67 min wpadł gol. Prezent w postaci podania od obrońców otrzymał Patryk Wajszczuk, podał do Andrzeja Drachala, który z bliskiej odległości trafił do siatki.

Chwilę później Wajszczuk trafił do siatki, ale był na spalonym. W 85 min pięknym strzałem z ponad 30 metrów popisał się Krzysio Banaszkiewicz, ale piłka odbiła się od poprzeczki.

Warto zauważyć, że w składzie Broni brakowało kilku zawodników. Robert Rogala, Piotr Cichawa, Wojtek Kędzierski otrzymali wolne od trenera. Natomiast Adrian Dziubiński, Norbert Jarząbek i Michał Doliński nie mogli zagrać ze względu na choroby i kontuzje.

Środę nasi zawodnicy mają wolną od gry sparingowych. Dopiero za tydzień w sobotę o godzinie 11 zagrają z MKS Stąporków, zaś 4 marca z Granatem Skarżysko