Rocznik 2010: Wygrana i porażka

KS Błotnica - Broń Radom 1:6
    Bramki: Wieprzycki 4, Bąk, Ligęza
    Broń: Bisiński, Lubasiński, Ligęza, Jakubowski, Sentkiewicz, Jurczak, Bąk, Wieprzycki, Delikat, Szczepaniak, Bilski, Bronkowski.
    Zasłużony komplet punktów. Bardzo dobra i skuteczna druga połowa w wykonaniu druzyńy trenera Roberta Rogali.

Champion Pionki - Broń II Radom 2:0
    Broń II: Pawlak - Kacpiak, Skórnicki, Środa, Szymczak, Baliński, Siwek, Szczęsny, Marcinkiewicz, Sygocki, Szczygielski.
    Wygrana gospodarzy jak najbardziej zasłużona, ale do remisu naszym ambitnie grającym chłopcom zabrakło sześć minut. Po stracie pierwszej bramki chłopcy ruszyli do odrabiania, nadziali sie na kontrę i stracili drugą bramkę. I jeszcze takie przyjemne zdarzenie, chłopcy z Broni schodząc z boiska otrzymali gorące brawa od rodziców...z Championa! Piękna postawa, bo wynik w tym wszystkim jest sprawą drugorzędną!

• dodano: 24.10.2021 | odsłon: 8

Rocznik 2009: Remis z Radomiakiem

II liga rocznika 2009
    Radomiak III Radom - Broń II Radom 0:0
    Broń II: K. Turek - M. Batorski, A. Bomba, S. Bomba, Ł. Chyra, A. Choroś, B. Czerny, J. Figarski, M. Grzyb, M. Iwański, K. Kacprzycki, B. Kędzior, B. Kucharski, A. Pastuszka
    Po słabym spotkaniu nasza "dwójka" remisuje z trzecim zespołem Radomiaka. Mecz w którym to rywale przez większość czasu gry prezentowali się lepiej, byli bardziej mobilni i wykazali więcej zdecydowania. My mieliśmy również swoje sytuacje, zdobyliśmy bramkę nieuznaną przez sędziego, zrobiliśmy jednak zbyt mało aby wygrać to spotkanie.

ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 24.10.2021 | odsłon: 124

Rocznik 2008: Dobra pierwsza połowa

Ekstraliga 2008 (C2)
    Escola Warszawa - Broń Radom 6:2 (3:2)
    Bramki: Stępniewski, Bugaj.
    Broń: Rybczyński - Maciejczyk,Lis, Cieloch, Wąsik, Zarębski, Krajewski, Stępniewski, Nowocin, Skóra, Bieniek oraz Rutkowski, Wilczyński, Pawelec, Ryszewski, Karwowski, Zaręba, Bugaj.
    Jak poinformował nas trener Marcin Trojanowski, mecz pod kontrolą gospodarzy, którzy szybko otwierają wynik. Potem to nasz zespół wykorzystuje dwie kontry i prowadzi 2-1. Tu niestety do akcji wkracza arbiter i podarowuje rywalom bramke na 2:2, gdzie piłka nie przekroczyła linii bramkowej a potem rzut karny którego nie było.
    Nie zmienia to faktu że zespół Escoli grał lepiej. My pokazaliśmy swój charakter i dalej robimy swoje. Wyciągamy wnioski na przyszłość i dziękuję chłopcom za zaangażowanie.

• dodano: 24.10.2021 | odsłon: 58

Rocznik 2005: Pierwsza wygrana na wyjeździe

I liga mazowiecka 2005
    SEMP WARSZAWA - BROŃ RADOM 0:2
    Bramki: Kuba Bryks, Kacper Dąbrowski.
    Świetny i zwycięski mecz zagrali chłopcy trenera Dariusza Różańskiego (w tym meczu zastępował go Krzysztof Banaszkiewicz). Odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, osiągnięte w dobrym stylu i do tego "na zero" z tyłu. Gratulujemy.

• dodano: 24.10.2021 | odsłon: 45

(WIDEO) Zobacz skrót meczu z Błonianką

Skrót meczu Błonianka - Broń, dzięki BłoniankaTV! Szkoda straconych punktów. Gospodarzom gratulujemy wygranej, a charyzmatycznemu spikerowi Błonianki życzymy powodzenia w nowej pracy (przechodzi do redakcji Legii). Jeśli chodzi o nasz zespół to trzeba wyciągnąć wnioski i myśleć pozytywnie o następnym meczu!

SKRÓT MECZU ZOBACZ TUTAJ

• dodano: 23.10.2021 | odsłon: 26

Wideo i zdjęcia po meczu w Błoniu

Po meczu w Błoniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem szkoleniowców obu drużyn. Trenerzy Michał Pulkowski (Błonianka) oraz Tomasz Jasik (Broń) podsumowali sobotni mecz. Zapytaliśmy "o udział" w tym meczu dobrze znanych u nas Yudai Miyamoto oraz Wiktora Kupca!
    Na naszym profilu facebookowym jest już również obszerna fotogaleria!

CO POWIEDZIELI TRENERZY? TUTAJ

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 23.10.2021 | odsłon: 14

Rocznik 2009: Te niewykorzystane sytuacje...

Rocznik 2009 I liga
    Broń I Radom - KS Warka 2:2 (2:0)
    Bramki: K. Ciszewski, J. Holak
    Skład: K. Turek - P. Przydatek, W. Stachowicz, B. Kucharski, D. Juźwik, B. Gierwatowski, A. Just, J. Holak, K. Ciszewski oraz A. Choroś, A. Płatos, M. Szambor, M. Wicik, J. Więcaszek
    45 minut bardzo dobrej gry to było dziś za mało, aby pokonać ambitny zespół z Warki. Dość szybko wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie po świetnych akcjach. Cały czas przeważamy, stwarzamy mnóstwo okazji niestety za cel nasi chłopcy obierają dziś aluminium (6 poprzeczek + słupek co jest chyba naszym rekordem).
    Stara piłkarska prawda mówi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i to dziś się potwierdziło. W końcówce trochę chaosu w naszej grze, 2 stałe fragmenty dla gości bardzo dobrze wykonane i mecz kończy się remisem.

• dodano: 23.10.2021 | odsłon: 138

Rocznik 2007: Dobrze tylko do przerwy

Ekstraliga rocznika 2007
    BROŃ RADOM - VARSOVIA WARSZAWA 0:7 (0:1)
    Bramki: Dawid Czerny - Marcel Nowocin, Wojciech Lubasiński, Andrzej Witkowski, Oskar Sadkowski, Gerard Zawisza, Adam Jabłoński, Bartłomiej Mąkosa, Hubert Skóra, Patryk Szymczak, Igor Rusin oraz Jakub Kupis, Bartosz Kiełbus, Bogusław Ogorzałek, Oliwier Górecki, Igor Dróżdż.
    Niezła pierwsza połowa z niewykorzystanym rzutem karnym w 8 minucie oraz kilkoma sytuacjami, po których mogliśmy i powinniśmy przy większym spokoju zdobyć bramkę. Natomiast druga połowa fatalna z ogromną ilością strat i błędów po których goście zdobyli łatwe bramki.