Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 13|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 20.02.2019 | odsłon: 412

  Piłkarze Broni z kolejną wizytą w Fabryce Broni!

  Nasz główny partner i sponsor, Fabryka Broni gościła w środę trzecioligową drużynę Broni Radom. Było spotkanie z prezesem Adamem Suligą, było zwiedzanie hal produkcyjnych, Sali Tradycyji, ale nie mogło zabraknąć testowania nowoczesnych wyrobów, czyli karabinu Grot. - Za każdym razem robi wrażenie i jest coś nowego - przyznali po wyjściu piłkarze, którzy w Fabryce Broni byli po raz kolejny.

  Więcej w rozwinięciu

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 19.02.2019 | odsłon: 254

  Znamy wyjazdowe terminy meczów!

  Piłkarze Broni Radom znają już niemal wszystkie terminy meczów wyjazdowych w rundzie wiosennej. Brakuje jeszcze terminu spotkania z Polonią w Warszawie, a także godziny pojedynku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. To będzie o wiele trudniejsza runda niż jesienna. Dziewięć meczów zagramy na wyjeździe, osiem u siebie. W dwóch przypadkach czekają nas dalekie wyjazdy dwudniowe i to do tego w środy (Zambrów, Ełk).

 • dodano: 18.02.2019 | odsłon: 348

  Raport rywali - 7

  Za nami kolejny weekend i kolejna seria sparingowych meczów naszych ligowych rywali. W tym tygodniu doszło do kilku niespodziankek. Niektórzy meczyli się z przeciwnikami z niższych lig, a inni potrafili grać z zespołami z wyższych szczebli, jak równy z równym. To tylko dowodzi temu, że sparingki rządzą się swoimi prawami. Czekamy na ligę, bo ona zweryfikuje wszystko. Wyniki sparingów naszych rywali znajdziecie w rozwinięciu.

 • dodano: 18.02.2019 | odsłon: 137

  Rocznik 2010: Mamy komplet w finałach

  Broń Radom jest jedynym klubem w regionie, gdzie we wszystkich rocznika 2009, 2010, 2011 zagrają nasze drużyny w finałach Halowej Ligi Dziecięcej. O rocznikach 2009 i 11 pisaliśmy wcześniej. Uzupełniamy informację, gdzie też trzeba zaznaczyć, że w Ludwikowie koło Jedlińska wygrała drużyna Broni III. W tym rocznik mieliśmy cztery zespoły, grały ekipy Ireneusza Gorczycy, Michała Kucharskiego, Tomasza Bartosiaka. Ostatecznie mogła awansować tylko jedna i trener Gorczyca zagra w finale.
  Wyniki w rozwinięciu

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 18.02.2019 | odsłon: 157

  Broń 2011 też w finale i będzie gospodarzem

  Broń Radom z rocznika 2011 zdominowała półfinałowy turniej w ramach Halowej Ligi Dziecięcej. Impreza odbyła się w PSP 3 w Radomiu, a chłopcy trenera Mariusza Lisa potwierdzili, że jak na razie w regionie nie mają sobie równych. Swoją wyższość muszą jeszcze potwierdzić podczas finałowego turnieju. Już wiadomo, że Broń Radom pierwszy raz w historii tych rozgrywek będzie organizatorem finału Halowej Ligi Dziecięcej. Już teraz wszystkich zapraszamy do Hali "Budowlanki" w sobotę 16 marca od godz. 9.

  Wyniki w rozwinięciu

 • dodano: 18.02.2019 | odsłon: 142

  Rocznik 2009 awansował do finału!

  Rocznik 2009 wywalczył awans do Halowej Ligi Dziecięcej. Pośród sześciu półfinalistów nasi mali zawodnicy wygrali cztery mecze i jedno spotkanie zremisowali. Drużyna zajęła 1 miejsce.Półfinałowy turniej odbył się w Błedowie. Wyniki w rozwinięciu.

 • dodano: 17.02.2019 | odsłon: 213

  Rocznik 2004: Wynik cieszy, ale gra niekoniecznie

  Mecz towarzyski rocznika 2004
  DRUKARZ WARSZAWA - BROŃ RADOM 0:4
  Bramki: Dawid Drachal, Mikołaj Wójcicki, Bartek Wójcik, Igor Chebdowski.

  Mimo wysokiego zwycięstwa, trener naszej drużyny, Robert Rogala nie był do kończa zadowolony z postawy podopiecznych. Wynik nie pokazuje do końca tego, co działo się  na boisku.
  - Gospodarze grali lepiej piłką. Nie potrafili jednak wykorzystać swoich okazji. Wystarczyło, że przez 10 minut poprawiliśmy swoją grę i od razu przełożyło się to na zdobycie dwóch bramek w odstępie zaledwie pięciu minut. Wydaje się że nasi młodzi zawodnicy trochę zlekceważyli rywala i niestety w trakcie spotkania nie byli już w stanie zmienić swojego podejścia. Jedyny plus poza wynikiem, to bramka zdobyta przez naszego bramkarza Igora Chebdowskiego. Pokazał napastnikom jak należy zachowywać się w dogodnych sytuacjach i bardzo ładnym technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy - relacjonuje trener Broni, Robert Rogala.

 • dodano: 17.02.2019 | odsłon: 116

  Rocznik 2005: Gol z rzutu rożnego

  Mecz towarzyski 2005
  BROŃ RADOM - PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY 1:0
  Bramka: Jakub Kowalski
  Mecz rozgrywano 3x30 minut.
  Chłopcy mieli jeszcze w nogach ciężki piątkowy pojedynek z Juventą Starachowice, ale poradzili sobie. Jedyną bramkę zdobył Jakub Kowalski, który oddał strzał bezpośrednio z rzutu rożnego.
  Za tydzień podopiecznych trenera Krzysztofa Banaszkiewicza czeka wymagający sparingpartner. Zagrają z Kosą Konstancin u siebie.