Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 14|
e-mail: hasło:
  • dodano: 20.09.2018 | odsłon: 318

Z Pelikanem zawsze walecznie

Historia meczów Broni Radom z Pelikanem Łowicz nie jest zbyt długa. Z naszym sobotnim rywalem konfrontowaliśmy się do tej pory czterokrotnie i bilans nie jest korzystny dla naszego zespołu. Na pewno dotychczasowe mecze pokazały, że jest zaciekła walka w meczach Broni z Pelikanem.

• dodano: 20.09.2018 | odsłon: 34

Rocznik 2008: Wysoka wygrana w Skaryszewie

Rocznik 2008
    SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - BROŃ RADOM 3:8
    Młodzi piłkarze pod wodzą trenera Daniela Grymuły, wygrali w Skryszewie. Gospodarze ambitnie się bronili, ale ostatecznie nasz zespół zanotował efektowne zwycięstwo.

• dodano: 19.09.2018 | odsłon: 66

Rocznik 2003: Czwarta wygrana z rzędu

I liga ROZPN
    Broń Radom - Chojniak Wieniawa 9:1 (2:0)
    Bramki: Kobza 2, Boruch, Dujko 2 (1 karny), Chełmiński 4
    Broń 2003: Fijałkowski/Stanik - Borkowicz, Boruch, Chełmiński, Chełstowki, Drachal, Dujko, Frąk, Milcuszek, Sieczka, Skaliński, Weychan, Suligowski, Olchowski, Neska Kobza, Biliński
    Dziś nasza drużyna 15-latów odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu. Wysoko pokonała rywala z Wieniawy. Podopieczni trenera Marcina Krzoska są na najlepszej drodze do awansu na powrót mazowiecki.

• dodano: 19.09.2018 | odsłon: 92

Remis w zaległym meczu

Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 0:0
    W środę rozegrano zaległy mecz w naszej trzeciej lidze. Legia zremisowała ze Zniczem. W rezerwach mistrza Polski zagrał między innymi Krzysztof Mączyński, jeszcze niedawno reprezentant Polski. W 28 minucie Legia nie wykorzystała rzutu karnego.

• dodano: 18.09.2018 | odsłon: 61

Rocznik 2007: Wygrana w Odrzywole

Rocznik 2007
    Blask Odrzywół - Broń Radom 1:4
    Bramki: Górecki, Zawadzki, Jaworski, Jaros
    We wtorkowym meczu ligowym, chłopcy trenowani przez Marka Zakrzewskiego i Wojciecha Banaczka, pokonali bez większego kłopotu Blask w Odrzywole.

• dodano: 18.09.2018 | odsłon: 327

Kamil Czarnecki wyróżniony przez Piłkę Nożna

Tygodnik Piłka Nożna podsumował ósmą kolejkę w trzeciej lidze (gr. 1). Tym razem wyróżniony został Kamil Czarnecki, który w  meczu z Polonią Warszawa dwukrotnie trafiał do siatki przeciwnika. Napastnik Broni tej jesieni już drugi raz jest wyróżniany przez dziennikarzy prestiżowego tygodnika.
    Jeszcze w ramach ciekawostki warto dodać,  że w grupie IV w jedenastce kolejki znalazł się Wiktor Putin, zawodnik Wisły Sandomierz. Również w ostatniej kolejce zdobył bramkę (4 gol w rozgrywkach). Jego drużyna pokonała 2:0 Orlęta Radzyń Podlaski.

Jedenastka 8 kolejki
    Awdziewicz (Lechia) - Hołownia (Legia II), Worach (Ursus), Ślęzak (Sokół A), Warchoł (Unia), Krawczyk (Legionovia), Kolus (Unia), Mirecki (Lechia), Czarnecki (Broń), Miller (Sokół A), Wocial (Victoria).

• dodano: 17.09.2018 | odsłon: 328

[FOTO] Akcja Pelikan rozpoczęta

Nasz zespół w poniedziałkowe popołudnie rozpoczął przygotowania do kolejnego meczu w trzeciej lidze. W sobotę nasza drużyna zagra z Pelikanem w Łowiczu. Będzie to kolejny pojedynek z zespołem z czołówki tabeli. Broń pokazała ostatnio, że potrafi wygrywać w tej lidze z każdym i w Łowiczu również nie będzie bez szans.

Bramki:Lis 2, E. Warych.
    Broń 2002: Tuzimek - Kiełbasa, Machajek (80 Marzec), Warych Eryk, Borkowski, Moskwa, Czajkowski, Zych, Warych Adam, Lis, Kotlimowski.
    - Pomimo straty 2 goli po błędach indywidualnych w l połowie w ll połowie wyszliśmy na prowadzenie po stałych fragmentach gry.Gdyby nie indolencja strzelecka lider mógł być pokonany.Jednak należą się brawa dla chłopców za dobre zawody na grząskim i małym boisku rywala - relacjunuje trener rocznika 2002, Dariusz Różański.