Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 14|
e-mail: hasło:
Trenerzy po Lechii

Trenerzy po Lechii17-08-2018

Remis z Legią II

Remis z Legią II19-08-2018

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 08.07.2018 | odsłon: 125

  Trzech naszych zawodników wyróżnionych

  Portal MazowieckaPilka.pl dokonał podsumowania sezonu w IV lidze mazowieckiej. W grupie południowej w "Jedenastce Sezonu" wyróżniono trzech zawodników Broni Radom. Redaktorzy portalu wyróżnili Piotra Nowosielskiego, Adama Imielę i Kamila Czarneckiego. Całej trójce i wszystkim wyróżnionym zawodnikom gratulujemy.
  Jedenastka sezonu IV ligi południowej: Przyrowski (Pilica) - Dąbkowski (Mazur), P. Czarnecki (Pogoń G. M.), Białecki (Pilica) - Nowosielski (Broń), Imiela (Broń), Gałązka (Mazur), Sapieja (Oskar) - K. Czarnecki (Broń), Kucharczyk (LKS Jedlińsk), Raszka (Mazur)

 • dodano: 08.07.2018 | odsłon: 767

  Trenują, testują, grają..

  Piłkarze Broni przebywają na zasłużonych urlopach po zwycięskim, ale przedłużonym sezonie. Tymczasem nowi ligowi rywale w zdecydowanej większości już rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu: testują nowych zawodników, grają sparingi. Najbliższy sezon będzie ciekawy dla naszej drużyny i kibiców- będzie to bowiem okazja do poznania kilku drużyn, z którymi Broń nigdy nie grała.

  Poniżej prezentujemy informacje o tym, jak wyglądają przygotowania rywali do nowego sezonu.

 • dodano: 07.07.2018 | odsłon: 872

  Wakacje w klubie. Trzech odejdzie na pewno

  Wakacje w naszym klubie są w pełni. Z racji dość późno rozgrywanych meczów barażowych, zespół rozjechał się na wypoczynek, dopiero w przyszłym tygodniu, we wtorek rozpocznie przygotowania do sezonu. Na pewno w porównaniu do rundy wiosennej zabraknie trzech zawodników. Wiktora Kupca i Macieja Załęckiego wyliminowały kontuzje. Ukrainiec Wladlen Szkuratko grał mało, nie zdecydował się zostać w Polsce. Z kolei Białorusin, Maksim Kvantsar jest na etapie załatwiania dokumentów pozwalających mu na pobyt w Polsce i może go zabraknąć na pierwszych zajęciach.

 • dodano: 06.07.2018 | odsłon: 645

  Grają, trenują i się rozwijają

  Broń Radom ma bardzo zdolnych, a zarazem doświadczonych trenerów grup młodzieżowych. Większość szkolenie w naszym klubie łączy z grą w seniorach w innych klubach lub w niektórych przypadkach trenowaniem seniorów w niższych klasach rozgrywkowych. Dla ciekawostki przybliżamy jak to obecnie wygląda.

 • dodano: 05.07.2018 | odsłon: 348

  Rocznik 2007: Broń Ustronie w Tatrach

  Drużyna rocznika 2007, Broni Radom grupa Ustronie sezon zakończyła udziałem w tegorocznej edycji  TATRY CUP docierając do półfinałów rozgrywek. Podium było o krok.
  W półfinale w walce o I miejsce padł remis 0:0, niestety w karnych rywale byli lepsi. W meczu o III miejsce sytuacja się powtórzyła. W ten sposób zajęliśmy niewdzięczne czwarte miejsce na 32 drużyny.
  - Pomimo, że graliśmy w mocno okrojonym składzie między innymi brak Błażeja Wasilewskiego najlepszego strzelca minionego sezonu( złamany obojczyk dzień przed wyjazdem) chłopcy bardzo dobrze i godnie reprezentowali nasz klub w Zakopanem - informuje Piotr Minda, trener naszej drużyny z Ustronia.

 • dodano: 04.07.2018 | odsłon: 329

  Godzinowy terminarz meczów na Broni

  Znamy już godzinowy terminarz meczów III ligi, które odbędą się jesienią na stadionie Broni. Większość z nich odbędzie się o tradycyjnej już na N9 porze- w soboty o godz.17.00. Jednak kilka meczów zaplanowano na niedziele na godz.12.00. Godzina listopadpowego meczu z MKS Ełk może jeszcze ulec zmianie. Szczegółowy terminarz w rozwinięciu

 • dodano: 04.07.2018 | odsłon: 640

  Nasza młodzież poznała przeciwników

  W sezonie 2018/19 Broń Radom reprezentować będzie aż 18 zespołów młodzieżowych. W sumie w mazowieckich i radomskich ligach grać będą młodzi zawodnicy od rocznika 2002 do 2011. W niektórych rocznikach zostało zgłoszone po dwie, trzy drużyny, po to, aby każdy zawodnik miał możliwość gry w lidze, aby się rozwijał i miał możliwość rywalizacji z rówieśnikami. W roczniku 2011 podopieczni trenera Mariusza Lisa zadebiutują w lidze w swoim roczniku, wszak rok temu grali z przeciwnikami starszymi (2010). Rozgrywki rozpoczną się pod koniec sierpnia i we wrześniu. W rozwinięciu podajemy skłąd tych lig, gdzie rywalizują nasi podopieczni.

 • dodano: 03.07.2018 | odsłon: 285

  Jeszcze garść statystyk

  Portal mazowieckapilka.pl opublikował statystyki IV ligi grupy południowej w sezonie 2017/18. W kilku kategoriach dominuje Broń i jej piłkarze, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że nasza drużyna była zwycięzcą ligi i wygrała baraże. Chyba na szczególną uwagę zasługuje skuteczność duetu Kamil Czarnecki- Adam Imiela.