Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 8|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 25.04.2018 | odsłon: 78

  IV liga. Odrabiają zaległości

  W środę odbyły się dwa zaległe mecze w naszej czwartej lidze. Do niespodzianki doszło w Promnej, gdzie miejscowy LKS zremisował z Energią Kozienice. Pilica Białobrzegi po 40 minutach przegrywała w Skórcu 1:2, ale ostatecznie poradziła sobie i wygrała mecz,
  Naprzód Skórzec - Pilica Białobrzegi 2:3
  LKS Promna - Energia Kozienice 1:1

 • dodano: 25.04.2018 | odsłon: 5344

  Dziś mecz o półfinał. Wynik na żywo!

  BROŃ RADOM - MŁAWIANKA MŁAWA 1:2 - mecz trwa
  Godzina 19:26
  Bramki: Wojciech Kupiec 90 +1 -  Samluk 63, Stryjewski 84
  Broń: Młodziński - Korcz, Góźdź, Grunt, Kventsar, Sala, Leśniewski, Więcek, Szkuratko, Niemyjski, Czarnecki.
  Mława: Serowiec - Rogalski, Drzewiecki, Wodzyński, Koprucki, Litun, Pocieżnicki, Samiluk, Tomczak, Stryjewski, Melchinkiewicz.


  Dziś drużyna Broni Radom walczy o półfinał mazowieckiego Pucharu Polski. Od godziny 19 będziemy na żywo pisać najważniejsze wydarzenia w tym meczu.
  Najważniejsze wydarzenia w rozwinięciu TUTAJ • dodano: 25.04.2018 | odsłon: 121

  Kiero, żyj nam długo!

  Dziś swoje 41 urodziny obchodzi Marek Chudziński, kierownik zespołu seniorskiego Broni Radom. Zyczymy mu 1926 lat w zdrowiu i z uśmiechem. Spełnienia marzeń i mnóstwo radości każdego dnia!
  Najlepszego "Chudy"!!!

 • dodano: 24.04.2018 | odsłon: 592

  Wiktor po operacji, pozdrawia wszystkich!

  Wiktor Kupiec przeszedł dziś w Warszawie rekostrukcję więzadeł krzyżowych przednich w kolanie. Czeka go teraz bardzo długa przerwa. Najpierw rehabilitacja, potem lekkie treningi i do grania meczowego powróci za około 10 miesięcy, ale humor mu dopisuje: "Życzę chłopakom wygranej w Pucharze Polski. Dołącze do nich na finał na Stadionie Narodowym" - powiedział z uśmiechem nam Wiktor. 
  Przypomnijmy, że młody zawodnik już drugi raz doznał zerwania więzadeł, tym razem w drugiej nodze. On sam nie dopuszcza do siebie myśli o zakończeniu kariery. Za pośrednictwem naszej strony, Wiktor dziękuje wszystkim kibicom, którzy skierowali w jego stronę ciepłe słowa wsparcia tuż po meczu z Mazurem Karczew.
  Wiktor jesteśmy z Tobą i czekamy na Ciebie już w trzeciej lidze!!!

 • dodano: 24.04.2018 | odsłon: 813

  Po spotkaniu z władzami MOSiR

  Artur Piechowicz, prezes Broni Radom wespół z wiceprezesem, Ireneuszem Gorczycą i dyrektorem klubu Robertem Muszyńskim, w poniedziałek przed południem spotkali się z Grzegorzem Jandułą, prezesem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tematem spotkania były ostatnie niedociągnięcia i nieprzyjemności jakich doświadczył klub ze strony ośrodka. Mówił o tym w klubowym oświadczeniu Piotr Kalinkowski, członek zarządu naszego klubu (TUTAJ). Spotkanie z prezesem Jandułą przebiegało w dobrej atmosferze, obie strony wypracowały wspólne zdanie, omówiły plan działania na najbliższe miesiące. Prezes Janduła w rozmowie z działaczami Broni przepraszał za wszelkie niedogodności. I właściwie można byłoby temat zakończyć, gdyby nie późniejsze doniesienia medialne (Zebrra.TV, TV Dami), w którym prezes całkowicie rozmija się z prawdą i powiedział do kamery to, czego nie odważył się powiedzieć klubowym działaczom prosto w oczy. Wiemy, że wezwanie ochrony, zakaz wydawania kluczy, jak również zakaz przyjścia na mecz dla elektryka, kasjerek i obsługi telebimu potwierdzili pracownicy, którzy mieli być obecni. Przykro było słuchać.  
  (grafika.Zebrra.tv)

 • dodano: 24.04.2018 | odsłon: 301

  Apetyt na finał rośnie, ale liga ważniejsza

  BROŃ RADOM - Mławianka Mława
  Środa, godz. 19:26
  Stadion przy N9

  W środowy wieczór nasi piłkarze rozegrają ćwierćfinałowy mecz mazowieckiego Pucharu Polski. Zagramy z silnym czwartoligowcem z grupy północnej. Kilku piłkarzy odpocznie, inni dostaną szansę. Apetyt na awans do dalszej fazy rośnie, ale trzeba pamiętać, że to liga jest priorytetem. W przypadku wygranej, nasza drużyna zagra w kolejne środy, 2 maja z Drogowcem w Jedlińsku, 9 maja ewentualny półfinał Pucharu Polski, 16 maja Pilica w Białobrzegach. Czy kadra wytrzyma to fizycznie przeplatając bardzo ważne mecze ligowe.

 • dodano: 23.04.2018 | odsłon: 138

  Piłkarskie przedszkole Broni zaprasza

  Nabór do drużyny roczników 2013-14
  Powstaje w naszym klubie najfajniejsza drużyna maluchów w mieście. Już teraz czekamy na chętnych, którzy chcą spróbować swoich szans w najlepszym futbolowym przedszkolu. Broń to obecnie 600 dzieci w 19 drużynach od rocznika 2002 do 2013. Czekamy na kolejnych chętnych. Zajęcia w najmłodszych grupach to przede wszystkim dużo sportowej zabawy na świeżym powietrzu, z elementami piłki nożnej. Nie pobieramy żadnych opłat za pierwszy zajęcia. Dopiero po kilku treningach dziecko samo zdecyduje, czy chce się bawić.
  Chcesz być piłkarzem, zostań Broniarzem
  Wszelkich informacji na temat zajęć najmłodszych, gdzie i kiedy są treningi, udziela wiceprezes klubu ds szkolenia młodzieży, Ireneusz Gorczyca pod numerem telefonu 506-620-500

  Jak wcześniej wyglądały zajęcia u maluchów zobacz FILM TUTAJ

 • dodano: 23.04.2018 | odsłon: 477

  Mecz w środę o godz. 19:26!

  MECZ NA GŁÓWNYM STADIONIE!!!!
  GRAMY O GODZINIE 19:26

  Dożyliśmy czasów, że po 92 latach nasi piłkarze nie mają pewności czy zagrają na stadionie imienia Józefa Piłsudskiego przy Narutowicza 9. Na szczęście według zapewnień władz MOSiR, środowy mecz Broń - Mławianka w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Zapraszamy sympatyków futbolu.
  Szerszą zapowiedź zamieścimy niebawem na naszym portalu!!