Triumf z Polonią

Triumf z Polonią 16-10-2021

• dodano: 22.09.2021 | odsłon: 310

W środę grały drużyny młodzieżowe

W środę niektóre nasze drużyny młodzieżowe rozgrywały swoje mecze ligowe. 19 bramek w Białobrzegach zdobyli chłopcy z rocznika 2008. Wyniki znajdziecie w rozwinięciu.

• dodano: 22.09.2021 | odsłon: 56

Radkom oferuje usługi w zakresie:

• dodano: 21.09.2021 | odsłon: 54

Rocznik 2006: Dobra druga połowa

I liga rocznika 2006
    Orzeł Wierzbica - Broń Radom 2:4 (2:0)
    Bramki: Grymuła 2, Chełstowski, Zagożdzon.
    Słaba pierwsza połowa w wykonaniu zawodników trenera Marka Zakrzewskiego. Po przerwie chłopcy rozpoczęli gonitwe, poprawili skuteczność i wygrali mecz.

• dodano: 21.09.2021 | odsłon: 187

Przygotowania do meczu z Wikielcem (ZDJĘCIA)

Co zrobić, żeby wygrać sobotnie spotkanie domowe z GKS Wikielec? To jedyne pytanie jakie zadaje sobie trener i piłkarze Broni. Odpowiedzi na to pytanie szukać będą praktycznie przez cały tydzień, aby w sobotę wyciągnąć wnioski i zgarnąć punkty.
    We wtorek odwiedziliśmy zawodników. Atmosfera jest dobra i bojowa. Mimo, że ostatnie dwa mecze nie były najlepsze w wykonaniu naszych zawodników. Wszyscy są zdrowi (poza Damianem Machajkiem). Zremisowali 0:0 z Pelikanem w Kozienicach bo słabej grze i przegrali z ŁKS II w Łodzi, grając nieźle praktycznie w ostatnich 30 minutach.
    Teraz wreszcie zagramy u siebie. NIe da się ukryć, że w 9 meczu w tym sezonie, dopiero drugi zagramy przy N9.
    Liczymy w sobotę o godz. 17 na kibiców!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

• dodano: 20.09.2021 | odsłon: 95

Rocznik 2010: Skuteczny i radosny futbol

II liga rocznika 2010
    Legion Suskowola - Broń II Radom 3:12
    Bramki: Bronkowski 2, Bilski 3, Pijarski, Siwek 3, Kapciak 2, Baliński.
    Dużo radosnego i skutecznego futbolu zaprezentowali w poniedziałek podopieczni trenera Martina Łabędzkiego.

• dodano: 19.09.2021 | odsłon: 181

III liga. Wyniki 9 kolejki

Porażka w Łodzi zepchnęła naszą drżynę na 13 miejsce w tabeli. W tabeli jest duży ścisk i jest tuż nad strefą spadkową, ale do czołówki brakuje tylko kilka oczek. W minionej kolejce większych niespodzianek nie było, chociaż małe sensacje sprawiły ekipy Mamr i Wissy Szczuczyn.
    ŁKS II Łódź - Broń Radom 2:1 (2:0)
    Legionovia Legionowo - Pilica Białobrzegi  3:1  (1:0)
    GKS Wikielec - Mamry Giżycko 1:2 (0:0),
    Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0 (2:0),
    Wissa Szczuczyn - Legia II Warszawa 0:0,
    Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (1:0),
    Błonianka Błonie - KS Kutno 1:2 (1:1),
    Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska 3:2 (1:1),
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 3:0 (2:0)

Pelikan Łowicz pauzował.

• dodano: 19.09.2021 | odsłon: 396

Klasa A. Triumf rezerw w Stromcu

Klasa A
    GKS STROMIEC - BROŃ II RADOM 1:3 (1:2)
    Bramki: Hebda 43 - Ambrozik 37, Michalski 40, Zborowski 85.
    Broń: Kołodziej - Woźniak, Zborowski, Niewola, Kiełbasa, Banaszkiewicz, Ambrozik, Wójcik, Głowacji, Lifanty (60 Sułecki), Michalski.

- Myślę, że jak na klasę A, to był bardzo dobry mecz i kibice na brak emocji nie mogli narzekać - mówi trener Broni II< Konrad Tarka.
    Tuż przed przerwą nasz zespół zdobył dwa gole, ale gospodarze złapali kontakt zanim zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron było sporo ecmoji. Stromiec gonił wynik, trafił w słupek, ale również nasza drużyna miała swoje okazje. Pod koniec meczu Jakub Zborowski zapewnił drużynie wygraną.
    (wkrótce tabela i innewyniki)

• dodano: 19.09.2021 | odsłon: 564

Grała młodzież Broni Radom (WYNIKI)

W sobotę i w niedzielę swoje mecze rozgrywali młodzi piłkarze Akademii Broni Radom. Wyniki znajdziecie w rozwinięciu.