Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 17|
e-mail: hasło:
  • dodano: 16.02.2019 | odsłon: 110

Zdjecia z meczu z Mszczonowianką

Na naszym facebooku jest już obszerna fotogaleria zdjęć z meczu sparingowego Broni Radom z Mszczonowianką Mszczonów. Przypomnijmy, że nasz zespół wygrał to spotkanie 2:1. Późnym wieczorem pojawi się również skrót wideo i krótki wywiad z trenerem Arturem Kupcem.

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 16.02.2019 | odsłon: 292

Rocznik 2007: Strzelili...39 goli

Mecze towarzyskie rocznika 2007
    Sokół Przytyk - Broń 2007 Radom 2:9 (1:4)
    Chojniak Wieniawa - Broń 2007 Radom 1:30 (1:10)

Niecodziennymi wynikami zakończyli sparingowe zmagania piłkarze trenerów Marka Zakrzewskiego i Wojciecha Banaczka. W dwóch sparingach chłopcy strzelili aż 39 goli. Strzelców bramek, szkoleniowcy nie zdążyli zanotować.

• dodano: 16.02.2019 | odsłon: 840

Dwie różne połowy

BROŃ RADOM - MSZCZONOWIANKA 2:1
    Bramki: Śliwiński 13, Stefański 23 - F. Jadacki 61
    Broń: Młodziński - Góźdź, Gorczyca, Kventsar (46 Sala), Stefański (46 Wicik), Leśniewski (57 Nogaj), Czarnota (46 Nowosielski), Możdżonek (75 Machajek), Imiela (55 Więcek), Paterek (46 Winiarski), Śliwiński (55 Czarnecki).

To nie był jakiś wybitny mecz, ale nasi piłkarze pokonali skromnie czwartoligową Mszczonowiankę Mszczonów. Przed przerwą zespół trenera Artura Kupca zagrał dobrze, stworzył sobie sporo dogodnych sytuacji bramkowy. W drugiej połowie po stracie gola Broń kompletnie się rozsypała grała słabo, ale dowiozła wygraną do końca. Do rozgrywek ligowych został miesiąc i widać, że przed zespołem jeszcze sporo pracy.

• dodano: 15.02.2019 | odsłon: 113

Rocznik 2002: Remis z A klasowym rywalem

Mecz towarzyski rocznika 2002
    BROŃ 2002 RADOM - ISKRA GÓZD 1:1 (0:1)
    Bramka: E. Warych.

Młodzi piłkarze trenera Dariusza Różańskiego rozegrali dobry sparing z A-klasową Iskrą.Na tle bardziej doświadczonego przeciwnika drużyna poradziła sobie nieźle. Już po 30 minutach młoda Broń powinna prowadzić różnicą 2-3 bramek, ale grałą nieskutecznie. Po przerwie to przeciwnik objął prowadzenie. Wyrównanie dał Eryk Warych.

• dodano: 15.02.2019 | odsłon: 90

Rocznik 2005: Siedem goli i dużo emocji

Mecz towarzyski rocznika 2005
    BROŃ RADOM - JUVENTA STARACHOWICE 4:3 (1:0)
    Bramki: Mąkosa, Szczęsny, Piwowarczyk 2.

Kolejny dobry mecz towarzyski rozegrali chłopcy trenera Krzysztofa Banaszkiewicza. Drużyna nie zwalnia tempa i już w niedzielę o godz. 11 w kolejnym sparingu zagra przy N9 z Przyszłością Włochy.

• dodano: 15.02.2019 | odsłon: 214

W najmocniejszym składzie

BROŃ RADOM - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW
    Sobota godz. 11

W sobotnie przedpołudnie piłkarze Broni rozpoczną kolejny mecz towarzyski. Tym razem przyjdzie nam zagrać z przeciwnikiem, który na półmetku sezonu zajmuje 7 lokatę w południowej czwartej lidze. Mszczonowianka to można napisać, nasz odwieczny rywal w ostatniej dekadzie.

• dodano: 14.02.2019 | odsłon: 382

Broń dominatorem szkolenia w okręgu

Radomski okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał podziału lig młodzieżowych w rozgrywkach. Broń Radom jest zdecydowanym dominatorem w naszym regionie. Ma 20 zgłoszonych drużyn w rozgrywkach ROZPN i dwie ekipy w rozgrywkach MZPN. Dziwi na pewno podział pieniędzy z Urzędu Miejskiego na szkolenie młodzieży. Broni zmniejszono kwotę z 95 tysięcy do 90 i pośród klubów piłkarskich w mieście nie jest to największa suma.

• dodano: 13.02.2019 | odsłon: 268

Z rezerwami Legii, w niedzielę

Znamy już termin pierwszego spotkania w rundzie wiosennej. Wyjazdowy mecz Broni Radom z rezerwami Legii Warszawa odbędzie się w niedzielę, 17 marca o godzinie 12 w Ząbkach. Jesienią w Radomiu w pojedynku obu drużyny był remis 0:0.
    Wkrótce powinniśmy znać już komplet terminów, meczów Broni zarówno tych wyjazdowych jak i domowych, wówczas podajemy je na naszej stronie.