Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 5|
e-mail: hasło:
Wygrana w Sieradzu

Wygrana w Sieradzu12-09-2022

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 24.08.2022 | odsłon: 246

  Z Mławą...pierwszy raz

  W sobotę naszych piłkarzy czeka wyjad do Mławy. W długiej historii obu klubów nigdy nie doszło do bezpośredniej konfrontacji w meczu ligowym. Mławianka rocznik 1923, Broń Radom rocznik 1926. Od kilkunastu lat jedno województwo mazowieckie. Niegdyś szczebel centralny. Aż dziwne, że przez blisko 100 lat drogi tych drużyn, ani razu się nie zetknęły. Nie licząc jednej konfrontacji pucharowej.

 • dodano: 23.08.2022 | odsłon: 221

  Akcja Mława rozpoczęta

  Nasza Broń przygotowuje się do meczu 5 kolejki III ligi. Juz w sobotę zespół wybiera się w daleki wyjazd do Mławy. Czeka nas ciężka potyczka z drużyną, która na razie w roli beniaminka radzi sobie bardz dobrze i póki co jest wiceliderem.
  W naszej drużynie analizowano mecz ze Świtem, wyciągnięto wnioski. Widać sportową złość w zespole, bo w sobotę nie wszystko było zależne od piłkarzy, nie na wszystko mieli wpływ, a wynik 1:4 był za wysoką karą.
  Do Mławy zespół pojedzie bez pauzujących za kartki, Wojtka Kalinowskiego i Tomka Bartosiaka. Do kadry wskoczył już Kamil Odolak, ale czy będzie już w pełni zdrowy, o tym zdecyduje sztab szkolniowy.
  We wtorek Bron trenowała w siłowni, a potem przeniosła sie na boisko. ZOBACZ ZDJĘCIA

 • dodano: 22.08.2022 | odsłon: 68

  Rocznik 2010: Remis z Beniaminkiem

  I liga rocznika 2010
  BROŃ RADOM - BENIAMINEK RADOM 1:1 (1:0)
  Bramki: Wieprzycki - samobójcza
  W piewszym meczu nowego sezonu nasza drużyna straciiła punkty i schodziła z boiska z dużym niedosytem, tym bardziej, że po przerwie nasz zespół trafił samobója.
  - To już czwarty, ligowy remis z rzędu w pojedynkach obydwu drużyn. W 9 minucie Marcel Wieprzycki strzela bramkę na 1:0. W tym fragmencie meczu wyglądamy trochę lepiej od gości. Staramy się operować piłką. Mamy także swoje sytuacje, jednak brakuje zimnej krwi pod bramką. Ataki gości rozbijane są natomiast przez dobrze spisująca się naszą linię defensywy. Na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą. W drugiej odsłonie w naszą grę wkradło się sporo chaosu co wykorzystali goście. W niegroźnej sytuacji nasz zawodnik tak niefortunnie wybijał piłkę , że trafił prawie w okienko bezradnego Janka Bisińskiego. Wynik 1:1 utrzymał się do końca spotkania. Szkoda, bo mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Trzeba jednak przyznać że remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem - relacjonował nam trener Robert Rogala.

 • dodano: 22.08.2022 | odsłon: 456

  Marcin Kozłowski, koordynatorem ds Akademii Broni

  Marcin Kozłowski, powołany został przez zarząd klubu i od dziś będzie pełnił funkcję koordynatora ds Akademii Piłki Nożnej. Jego główną rolą będzie rozwijanie w każdym aspekcie naszej szkółki młodzieżowej. Ma być łącznikiem na linii zarząd - trenerzy - rodzice, tak, aby wszyscy strzelali do tej samej bramki, aby nasze dzieci były zadowolone i odnosiły sukcesy. Marcin Kozłowski od ponad trzech lat współpracuje z Akademią Broni również jako rodzic i niejednokrotnie udowodnił, że można zrobić rzeczy...nie do zrobienia. Witamy oficjalnie na pokładzie i życzymy powodzenia. 
  Z Marcinem Kozłowskim w sprwach Akademii można kontaktować się telefonicznie (605 060 604) lub mailowo akademia@bronradom.pl

 • dodano: 22.08.2022 | odsłon: 102

  Wystartował nabór! Dołącz do najmłodszych

  Trener Mariusz Lis w ostatnich latach odnosił mnóstwo sukcesów z rocznikami 2011 i teraz 2013. Potrafił dobre szkolenie połączyć z dobrą zabawą i uśmiechem najmłodszych. Dlatego to właśnie ten sympatyczny szkoleniowiec będzie montował BRrygadę Maluchów rocznika 2017 (i młodsi). Zapraszamy do wspólnej zabawy już od dziś!!! 
  Pierwsi chętni już biorą udział we wspólnej zabawie. Na tych zajęciach chodzi o wspólną zabawę, dobry uśmiech i zarażenie maluchów miłością do sportu.
  Zajęcia rocznika 2017 i młodsi prowadzone sa w poniedziałki i czwartki. Więcej informacji udziela trener Mariusz Lis (tel. 604-111-266)

 • dodano: 21.08.2022 | odsłon: 143

  Skrót meczu ze Świtem

  Jest juz dostępny skrót sobotniego meczu Broni ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (4:1). W dużej mierze zapis wideo potwierdza to co pisaliśmy już wcześniej. Do momentu błednych i kontrowersyjnych decyzji sędziowskich Broń rozgrywała dobry mecz, widowisko mogło sie podobać. Sędzia podyktował mocno wątpliwy rzut karny, pokazał czerwoną kartkę, nie podyktował też rzutu karnego po ewidentnej ręce w polu karnym. To wszystk sprawia, że arbiter ewidentnie wypaczył wynik meczu i wpłynął na jakość widowiska.

  ZOBACZ SKRÓT MECZU TUTAJ

 • dodano: 21.08.2022 | odsłon: 147

  Mocne słowa trenera Broni

  Po meczu Broń - Świt odbyła się konferencja prasowa z udziałem obu trenerów. Szkoleniowiec Broni Radom, Michał Pulkowski miał uzasadnione pretensje do sędziego tego pojedynku.
  - Przez sędziowskie decyzje z fajnego meczu zrobił sie bajzel. Sędzia zepsuł cały tydzien mojej pracy. Nie wiem za co dostałem czerwoną kartkę. Ja wyleciałem na trybuny, na dwa mecze, a pan sędzia nadal będzie sobie gwildał w trzeciej lidze - mówił trener Pulkowski.
  PEŁNĄ KONFERENCJĘ OBEJRZYSZ TUTAJ

 • dodano: 21.08.2022 | odsłon: 156

  Rocznik 2009: Udany start w Extralidze!

  Extraliga rocznika 2009
  Delta Warszawa - Broń Radom 2:5 (1:2)
  Bramki dla Broni: K. Ciszewski 3, B. Gierwatowski, M. Wicik
  Broń 09: K. Turek - M. Szambor, B. Kucharski, M. Batorski, J. Holak, A. Just, D. Juźwik, B. Gierwatowski, J. Więcaszek, P. Zegarski, K. Ciszewski oraz J. Figarski, M. Grzyb, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Wicik
  Trener M. Łabędzki: "Świetny start rozgrywek w naszym wykonaniu. Elektryczna, dosyć nierówna i mało płynna pierwsza połowa mimo wszystko z naszą lekką przewagą. Natomiast dużo lepsza druga , kilka znakomitych sytuacji których niestety nie wykorzystujemy, gospodarze strzelają kontaktową bramkę, jednak pokazaliśmy charakter i zdobyliśmy kolejne bramki. Nie obyło się od kilku błędów i szkoda dosyć łatwo straconych bramkę ale cieszę się i jestem dumny z drużyny bo pierwszy mecz nigdy nie jest łatwy dlatego tym bardziej doceniamy to zasłużone zwycięstwo."