Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 19|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
  • dodano: 02.11.2021 | odsłon: 154

    Cztery mecze w listopadzie

    Jeszcze sporo emocji czeka nas w rozgrywkach trzeciej ligi. Przed naszą drużyną jeszcze cztery spotkania w listopadzie. PZPN przeniósł z marca 2022 pierwszą kolejkę rundy rewanżowej na listopad więc z KS Kutno zagramy w piątek, 26 listopada.

  • dodano: 02.11.2021 | odsłon: 125

    Nabór w Akademii Broni Radom

    Nasza szkółka piłkarska wraz z poczatk listopada kontynuuje jesienny nabór do naszych zespołów młodzieżowych. Nowych zawodników przyjmujemy praktycznie od rocznika 2005 do maluchów z roczników 2017. Nową grupę przedszkolaków z roczników 2014 - 15 tworzy niezwykle sympatyczny, młody trener Tomasz Bartosiak.
    W każdej naszej grupie jest dwóch trenerów, fizjoterapeuta. Możliwość treningów indywidualnych. Treningi bramkarskie, a każda z grup objęta jest zajęciami z motoryki!
    Wszelkie informacje w siedzibie klubu, telefonicznie i trenerów poszczególnych grup ==>> numery znajdziesz TUTAJ
    NABÓR TRWA!

  • dodano: 02.11.2021 | odsłon: 132

    (WIDEO) Zobacz skrót meczu z Jagiellonią II

    Można już obejrzeć skrót wideo z meczu Broni z Jagiellonią II. Nasz zespół wygrał to spotkanie 2:1. Dwie ładne bramki dla radomskiej drużyny zdobyli Michał Kielak i Piotr Goljasz.

    ZOBACZ SKRÓT WIDEO TUTAJ

  • dodano: 31.10.2021 | odsłon: 211

    Rocznik 2005: Pokonali lidera!

    I liga mazowiecka 2005
    BROŃ RADOM - URSUS WARSZAWA 3:1
    Bramki: Kacper Dąbrowski 3
    Piłkarze rocznika 2005 wygrali z liderem po bardzo dobrej grze. Gratulacje dla chłopców i trenera Dariusza Różańskiego.
    - Zagraliście dziś świetny mecz z liderem. Szacun za wysoki poziom cech wolicjonalnych i konsekwencję taktyczną. Szybkie tempo gry spowodowało ubytki wytrzymałościowe i rywal zamknął nas ostatni w ostatnim kwadransie, jednak dzielnie się broniliście. Zwycięstwo dedykujemy Kapiemu, który musiał zejść po kilku minutach ze złamaną ręką - komentuje trener Dariusz Różański. 

  • dodano: 31.10.2021 | odsłon: 93

    Rocznik 2009: Dobry pojedynek z Młodzikiem

    I liga rocznika 2009
    Młodzik Radom - Broń I Radom 1:4 (1:2)
    Bramki: K. Ciszewski 4
    Skład: K. Turek - P. Przydatek, W. Stachowicz, J. Holak, D. Juźwik, B. Gierwatowski, J. Więcaszek, A. Just, K. Ciszewski oraz M. Batorski, A. Choroś, B. Kucharski, A. Płatos, M. Szambor, M. Wicik
    Niezłe, twarde spotkanie zagrały 2 zespoły znajdujące się na czele ligowej tabeli. Szkoda, że na mecz nie zdecydował się dotrzeć arbiter, temat udaje się jednak ogarnąć. Źle wchodzimy w spotkanie szybko tracąc bramkę ale później poprawiamy jakość gry i przede wszystkim koncentrację. Pozwala to odrobić straty i dość pewnie wygrać na trudnym terenie. Bardzo solidnie w defensywie, względem poprzednich spotkań skuteczniej pod bramką przeciwnika.

  • dodano: 31.10.2021 | odsłon: 120

    Rocznik 2011: Wygrana na piątkę

    Liga rocznika 2010
    Broń III Radom - Drogowiec Jedlińsk 5:0 
    Bramki: Majewski 2, Żak 2,  Fudala.
    Broń 2011: Dąbrowski, Górski, Piętak, Maciejczyk, Majewski,  Gregorczyk, Żak, Sulikowski i Krupa oraz Tatar, Szymański, Fudala, Przydatek.
    Kolejne udane spotkanie tej drużyny w lidze starszego rocznika. Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę, stąd zwycięstwo smakuje lepiej.

  • dodano: 31.10.2021 | odsłon: 89

    Rocznik 2010: Wygrana i...walkower

    Rocznik 2010
    Broń Radom - Pilica Nowe Miasto 6:1
    Bramki: Jan Bronkowski, Albert Sentkiewicz, Marcel Wieprzycki 2, Seweryn Bąk, Oliwier Bilski
    ZDJĘCIA TUTAJ

    Broń II Radom - Legion Suskowola  - goście zrezygnowali z przyjazdu
    Podopieczni trenerów Roberta Rogali i Martina Łabędzkiego tylko w jednym ze spotkań mieli się okazje pokazać. Niestety drużyny z Suskowoli zatrzymały kwarantanny i choroby i szkoda, że nie udało się rozegrać meczu.


  • dodano: 31.10.2021 | odsłon: 235

    Rocznik 08: Remis po świetnej grze!

    Ekstraliga mazowiecka 2008
    BROŃ RADOM - ZNICZ PRUSZKÓW 0:0
    Mecz, w którym pokazaliśmy, że możemy powalczyć z każdym w tej lidze. Mimo, że nie byliśmy w najmocniejszym składzie chłopcy zagrali bardzo ambitnie i z dużym charakterem. Tak jak zakładaliśmy przed meczem, goście mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynikało. Mieliśmy swoje sytuacje, które można było lepiej wykończyć, to drugiej połowie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Za całokształt chłopkom należą się duże brawa i gratulacje bo zostawili dużo zdrowia na boisku - chwalił podopiecznych trener Marcin Trojanowski.