Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 4|
e-mail: hasło:
  • dodano: 05.11.2017 | odsłon: 110

[WIDEO] Co powiedzieli trenerzy?

W naszym kanale BROŃ TV jest już zapis konferencji prasowej po sobotnim meczu Broni Radom z rezerwami Znicza Pruszków. Warto posłuchać co do powiedzenia mieli trenerzy Artu Kupiec i Andrzej Prawda. Szkoleniowiec Broni zapytany został między innymi o to, czemu w drugiej połowie wykonał tak mało zmian, mimo, że rozgrzewało się czterech graczy. Sami posłuchajcie!

ZAPIS KONFERENCJI PRASOWEJ TUTAJ

• dodano: 04.11.2017 | odsłon: 209

[WIDEO] Zobacz skrót meczu ze Zniczem

Trzy bramki i kilka fajnych akcji - to można już zobaczyć w skrócie wideo z meczu Broń - Znicz II. Zachęcamy do oglądania

SKRÓT WIDEO TUTAJ

• dodano: 04.11.2017 | odsłon: 316

Plan został wykonany

Nasi piłkarze na mecz z rezerwami Znicza mieli bardzo prosty plan - podnieść się po porażce z Błonianką, wygrać, nie stracić gola, zakończyć mecz bez kartki i bez kontuzji. I można powiedzieć, że drużyna wypełniła plan w 100 procentach. Ten mecz na dobre zaczął się dopiero w 53 minucie, a zakończył...osiem minut później.

Sobotnie wyniki IV ligi

W sobotę rozgrywana jest 14 kolejka IV ligi mazowieckiej. Na początek dziwny mecz rozegrano w Przysusze. Do przerwy Oskar remisował 0:0 z Mszczonowianką, po zmianie stron goście zdobyli trzy gole w krótkim czasie, po czym Oskar między 77 i 90 minutą zdobył cztery bramki i wygrał.
    Sensacyjny wynik zanotowano też w Promnej. LKS wysoko pokonał Piaseczno....
    Inny sensacyjny wynik zanotowano w Karczewie. Mazur jeszcze u siebie nie przegrał, a do 80 minuty prowadził z Energią 2:0...i przegrał 2:3
    Z kolei Pilica zdobyła dwie bramki w samej końcówce i obroniła fotel lidera.

BROŃ RADOM - JEDLNIA DZIECIOM 16:1
    Bramki: Witkowski, Jabłoński 4, Mąkosa 4, Bieniek, Mateusz Skóra, 2 Kucharski 2, Garbacz, Hubert Skóra
    Chłopcy rozegrali bardzo dobrą pierwszą kwartę, a potem już sukcesywnie, małymi kroczkami dokładali kolejne braki.

Broń II Radom - Orzeł Wierzbica 7:1
    Bramki: Ciszewski 5, Kokoszka 2.

• dodano: 04.11.2017 | odsłon: 772

Głosujemy na naszych!

Ruszył 24 Plebiscyt "Echa Dnia" na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Talent roku 2017. Nie zabrakło w gronie nominowanych osób związanych z Bronią. W gronie trenerów wyróżniony został Artur Kupiec, w gronie sportowców Kamil Czarnecki i w gronie talentów bramkarz rocznika 2002, Filip Brzeziński. Już teraz zachęcamy wszystkich do głosowania!

• dodano: 03.11.2017 | odsłon: 166

Mikołaj z Bronią. Na meczu zbiórka

"Urodzeni na Narutowicza" świąteczna akcja dla maluchów, najmłodszych mieszkańców zostanie zorganizowana w grudniu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W poprzednich latach mogliśmy wesprzeć najmłodszych mieszkańców i ich rodziców.. Również teraz Mikołaj Broni pojawi się na porodówce, naprzeciw stadionu Broni.
    Już teraz każdy kibic może wspomóc całą akcję. Pierwsza zbiórka pieniędzy odbędzie się podczas sobotniego meczu Broni ze Zniczem II Pruszków. Warto wziąć ze sobą kilka złotych i wrzucić do puszki. O kolejnych zbiórkach będziemy informować na naszej stronie!