I liga rocznika 2009
    Beniaminek Radom - Broń I Radom 1:5 (1:3)
    Bramki: J. Holak, B. Gierwatowski, A. Płatos, A. Just, J. Figarski
    Broń 2009: K. Turek - P. Przydatek, W. Stachowicz J. Holak, D. Juźwik B. Gierwatowski, A. Just, A. Płatos, J. Figarski oraz A. Choroś, B. Czerny, Sz. Jabłoński, B. Kucharski, M. Szambor, J. Więcaszek
    Mecz przy wyraźnej przewadze naszego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty. Dobra, zespołowa gra, sporo sytuacji jednak w kilku przypadkach zabrakło skutecznego wykończenia. Ambitnie grający gospodarze zdobywają bramkę po prostym błędzie jednak na więcej sytuacji nie pozwoliliśmy. Rundę kończymy w dobrych humorach na pierwszym miejscu.

• dodano: 12.11.2021 | odsłon: 64

Zdjęcia i wypowiedź trenerów

Za nami pierwsza porażka w tym sezonie na swoim stadionie. Ursus w piątkowy wieczór zdobył cztery gole i wygrał jak najbardziej zasłużenie. Trener Tomasz Jasik przyznał na pomeczowej konferencji, że zespół ma dołek i trzeba zrobić wszystko, aby jak najszybciej z tego dołka się wygrzebać. Można już obejrzeć konferencję prasową i zdjęcia z meczu.

Bramki: Tarnowski 18, 75 z karnego, Dziełak 38, Pyrzyna 65
    Broń: Kosiorek - Bartosiak, Wrześniewski, Kośmicki, Zborowski (83. Ambrozik), Kielak (74. Grudzień), Dias, Kumoch, Elian (57. Poręba), Goljasz, Kowalczyk (57. Denzell).
    Piłkarze Broni doznali bolesnej klęski na swoim stadionie. Przegrali wysoko z Ursusem Warszawa. Była to pierwsza porażka naszej drużyny w tym sezonie na swoim stadionie.

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że Broń przegrała ze Świtem, rozgrywając jeden z nasłabszych meczów sezonie. Teraz po porażce musimy napisac, że to mecz z Ursusem okazał się tym najgorszym.
    Więcej w rozwinięciu

• dodano: 12.11.2021 | odsłon: 74

[LIVE] Mecz z Ursusem!

BROŃ RADOM - URSUS WARSZAWA
    Początek meczu godz. 18. Liczymy na walkę i kolejne punkty naszej drużyny na swoim stadionie.
    Relacja tekstowa na żywo TUTAJ

Transmisja na facebooku na profilu
    TUTAJ

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 72

Zdjęcia z treningu. Kup bilet na mecz!

Mimo święta, nasz zespół trenował dziś na bocznym boisku. Były to ostatnie zajęcia przed piątkowym meczem z Ursusem Warszawa. Poza Bartkiem Olszewskim i Damianem Machajkiem, wszyscy zawodnicy są zdrowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

Uwaga!! Jest już uruchomiona internetowa sprzedaż biletów na mecz z "Traktorkami"
    KUP BILET TUTAJ

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 204

Rocznik 2005: Wygrana z AS Radomiak

I liga mazowiecka 2005
    BROŃ RADOM - AS RADOMIAK 1:0 (0:0)
    Bramka: Kacper Banaszkiewicz 73 z karnego
    Co za emocje, co za mecz!!! Pierwsza połowa wyrównana i zachowawcza, bez większych sytuacji bramkowych. Tuż po przerwie to goście mieli jedną doskonałą okazję, ale piłka przeszła obok słupka. W 73 minucie Kacper Dąbrowski faulowany był juz gdy składał się do strzału. Rzut karny udało się zamienić na bramkę. W 78 minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę zobaczył Stanisław Więcaszek i w końcówce zespół zagrał bardzo dobrze w osłabieniu. W 90 minucie mogło być 2:0, ale bramkarz Radomiaka popisał się świetną interwencją w sytuacji sam na sam.

ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 55

Rocznik 2003: Wygrana z Mazurem

Extraliga 2003
    BROŃ RADOM - MAZUR KARCZEW 3:2
    W ekstraligowym spotkaniu juniorzy trenera Mikołaja Skórnickiego odnieśli upragnione zwycięstwo. Prowadzili już 3:1, stracili gola i końcówka była nerwowa, ale udało się drużynie dowieźć wygraną do końca.
    (Więcej wkrótce)

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 233

Gramy z Traktorkami! Wszyscy na mecz!

Piatek godz. 18
    Stadion przy Narutowicza 9

Przed nami kolejny ciekawie apowiadający się pojedynek przy Narutowicza 9. Nasza Broń zmierzy się z Ursusem Warszawa. "Traktorki" w ostatnich latach to nasz odwieczny rywal. Teraz goście przyjeżdżają do Radomia mając tyle samo punktów co Broń. Już teraz serdecznie zapraszamy na stadion.