Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 7|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 05.11.2021 | odsłon: 74

  Trener Bartosiak czeka na maluchów!

  Tak jak już pisaliśmy, Tomasz Bartosiak, znany również w naszym klubie jako "Owen" wraca do pracy z maluchami! Już kiedyś można było się przekonać, że ma świetne podejście do dzieci, potrafi zachęcić do wspólnej zabawy. Rodzice do dziś dobrze wspominają jego pracę, dlatego bardzo cieszymy się, że jako grający trenera pomoże najmłodszym rozwinąć pasję.
  Już teraz ogłaszamy nabór do roczników 2014 - 2015 gdzie trener Bartosiak pracować będzie z małymi piłkarzami. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od godz. 18.30 w Zespole Szkół Samochodowych - (hala nad basenem Orka).
  Więcej informacji udziela sam trener - 575-949-875.
  #TrenujzOwenem

 • dodano: 04.11.2021 | odsłon: 208

  Oby za(Świt)ało na wyjeździe

  ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI - BROŃ RADOM
  Sobota godz. 16
  Stadion ul. Sportowa 66


  W sobotę naszych piłkarzy czeka bardzo ciekawy pojedynek. Zmierzymy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, zespołem, który jest największą rewelacją Pucharu Polski. Z zespołem tym pojedynki zawsze były barwne i ciekawe. Nie jesteśmy faworytem tej potyczki. Nie zagramy w najmocniejszym składzie. Jednak ostatnie mecze pokazały, że mamy waleczny, charakterny zespół, który może powalczyć z każdym.

 • dodano: 04.11.2021 | odsłon: 249

  Dawid Drachal z Broni do kadry

  Dawid Drachal (rocznik 2005), zawodnik wywodzący się z Akademii Broni Radom, został powołany do kadry narodowej U 17. Dawid to prywatnie syn byłego piłkarza Broni, Andrzeja Drachala. Młody zaczynał w Broni, potem przeniósł się na jakiś czas do Ajaxu Radom, po czym wrócił na dwa lata do naszego klubu, a obecnie jest zawodnikiem Escoli Warszawa. Otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry i na turniej w Hiszpanii w dniach 7-16.11.2021. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki! 
  W ostatnich dniach to kolejny młody zawodnik z przeszłością w naszym klubie, który zadebiutował w młodzieżowych kadrach. Pisaliśmy o tym, że sukcesy odnosi Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice).

 • dodano: 04.11.2021 | odsłon: 146

  Rocznik 2011: Udane zakończenie jesieni

  Rocznik 2011
  Zorza Kowala - Broń Radom 1:7
  Bramki: 3x Żak, 2x Tatar, Gregorczyk, Przydatek.
  Broń 2011: Dąbrowski, Górski, Żak, Sulikowski, Tatar, Piętak, Fudala, Majewski, Maciejczyk, Przydatek, Krupa, Szymański, Gregorczyk.
  Udanie jesienne zmagania zakończyli podopieczni trenera Marusza Lisa. W lidze rocznika 2010, czyli starszej, drużyna zagrała 12 meczów, zdobyła komplet 36 punktów!

 • dodano: 03.11.2021 | odsłon: 137

  Środowy trening Broni (ZDJĘCIA)

  Piłkarze Broni przygotowują się do listopadowych pojedynków ligowych. Sytuacja kadrowa na najbliższy mecz delikatnie się polepszy, bo po pauzie za kartki wraca Igor Kośmicki, a w pełni zdrów jest Kamil Kumoch. Niestety za nadmiar kartek wyleciał za to Elian Hernandez, zaś Bartek Olszewski zacznie treningi z drużyną dopiero po niedzieli. Mim tych komplikacji zespół przygotowuje się w dobrych nastrojach i trener Tomasz Jasik też wierzy, ze w końcu uda się na wyjeździe zapunktować. Szkoleniowiec na treningach przygląda się też młodym graczom z bezpośredniego zaplecza. Z zespołem trenowali zawodnicy rezerw Jakub Niewola, Bartek Woźniak, Staszek Więcaszek, czy Bartek Wójcik. Dziś trenował też utalentowany Kacper Dąbrowski (rocznik 2006), który w ostatnim meczu w lidze rocznika 2005 zdobył trzy gole. Młodzi gracze wyróżniający się w zespole juniorów i rezerw mają otartą drogę do gry w trzeciej lidze!

  ZDJĘCIA TUTAJ

 • dodano: 02.11.2021 | odsłon: 161

  Cztery mecze w listopadzie

  Jeszcze sporo emocji czeka nas w rozgrywkach trzeciej ligi. Przed naszą drużyną jeszcze cztery spotkania w listopadzie. PZPN przeniósł z marca 2022 pierwszą kolejkę rundy rewanżowej na listopad więc z KS Kutno zagramy w piątek, 26 listopada.

 • dodano: 02.11.2021 | odsłon: 140

  Nabór w Akademii Broni Radom

  Nasza szkółka piłkarska wraz z poczatk listopada kontynuuje jesienny nabór do naszych zespołów młodzieżowych. Nowych zawodników przyjmujemy praktycznie od rocznika 2005 do maluchów z roczników 2017. Nową grupę przedszkolaków z roczników 2014 - 15 tworzy niezwykle sympatyczny, młody trener Tomasz Bartosiak.
  W każdej naszej grupie jest dwóch trenerów, fizjoterapeuta. Możliwość treningów indywidualnych. Treningi bramkarskie, a każda z grup objęta jest zajęciami z motoryki!
  Wszelkie informacje w siedzibie klubu, telefonicznie i trenerów poszczególnych grup ==>> numery znajdziesz TUTAJ
  NABÓR TRWA!

 • dodano: 02.11.2021 | odsłon: 140

  (WIDEO) Zobacz skrót meczu z Jagiellonią II

  Można już obejrzeć skrót wideo z meczu Broni z Jagiellonią II. Nasz zespół wygrał to spotkanie 2:1. Dwie ładne bramki dla radomskiej drużyny zdobyli Michał Kielak i Piotr Goljasz.

  ZOBACZ SKRÓT WIDEO TUTAJ