Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 15|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 03.12.2021 | odsłon: 174

  Rocznik 2005: Pożyteczny sparing z Centrum

  Mecz towarzyski
  Broń 2005 Radom - Centrum Radom 3:4 (1:4)
  Bramki: Dąbrowski, Zarębski 2.
  Rocznik 2005 rozegrał bardzo pozyteczny mecz sparingowy z liderem klasy A. Mecz rozgrywany 2 X 40 min. I połowa 1-4 II połowa 2-0,gdzie w Centrum zagrało 3 seniorów a pozostali,to 4 juniorów Orlika,1 Młodzika,3 zawodników Centrum z rocznika 07 i 1 z rocznika 08.
  - W dzisiejszym sparingu rocznika 2005 zagrało 15 zawodników. Chłopcy po raz kolejny mogli się przekonać jak różni się gra juniorska od seniorskiej. Dwa tygodnie temu był wynik 2 - 4.Bramki Kowalski,Banaszkiewicz. Dynamika akcji,spryt i siła fizyczna,ustawienie i poruszanie się po boisku było atutem zawodników Centrum. Nasi juniorzy w okresie przygotowawczym właśnie od seniorskich drużyn będą zdobywać doświadczenie i wszyscy mamy nadzieję,że bardzo szybko podnosić będą swoje umiejętności - powiedział po meczu trener Dariusz Różański.

 • dodano: 02.12.2021 | odsłon: 142

  Rocznik 2008: Treningowo z Młodzikiem

  Mecz sparingowy rocznika 2008
  Broń Radom - Młodzik Radom 4:0
  W trudnych warunkach zmierzyły się ze sobą ekipy Broni i Młodzika.
  - Zagraliśmy z kolegami z Młodzika typowo treningowo więc wynik nie był tu ważny. Obie drużyy włożyły dużo walki i ambicji. Pokazały charakter mimo deszczowej pogody. Chłopcy zostawili zdrowie, za co należą im się brawa. W piątek wyjeżdżamy na turniej do Ustronia, zdobywać kolejne doświadczenia - mówi trener Marcin Trojanowski.

 • dodano: 02.12.2021 | odsłon: 171

  Oficjalnie: Tomasz Jasik w Cracovii!

  Cracovia Kraków oficjalnie potwierdziła, że Tomasz Jasik znalazł się w sztabie szkoleniowym ekstraklasowego klubu. Przypomnijmy, że jesienią poprowadził zespół Broni Radom w 15 spotkaniach. Zespół pod jego wodzą wygrał 8 razy, 1 raz zremisował i 6-krotnie doznał porażek.
  "Cieszę się, że otrzymałem propozycję pracy w tak zasłużonym Klubie. Dziękuję Trenerowi Jackowi Zielińskiemu za jej umożliwienie i szansę. Mam nadzieję pomóc w dalszym rozwoju Cracovii." - powiedział na łamach oficjalnej strony Cracovii, trener Jasik po podpisaniu umowy.
  Szkoleniowiec  Broni wykonał kawał bardzo dobrej roboty, za co serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia na nowej ścieżce kariery zawodowej! 
  (Fot. Cracovia.pl)

 • dodano: 02.12.2021 | odsłon: 285

  Denzell Mora i Paweł Michalski odchodzą z Broni

  W Broni Radom zapadły kolejne decyzje kadrowe. Wiosną kibice nie zobaczą w tym klubie dwóch napastników - Hiszpana Denzella Mory i młodego zawodnika, Pawła Michalskiego.
  Tuż po meczu z KS Kutno zrezygnowano z Pawła Michalskiego i Hiszpana, Denzella Mory. Obaj to napastnicy. Denzell zdobył jedną bramkę, rozegrał 258 minut w 14 spotkaniach. Z kolei Michalski wystąpił w 392 minutach (11 meczów).
  Obu zawodnikom serdecznie dziękujemy za walkę i ambicję i każdy występ w barwach naszego klubu! 

 • dodano: 01.12.2021 | odsłon: 414

  10 zimowych sparingów Broni

  Dziesięć meczów towarzyskich w okresie przygotowawczym zaplanowała trzecioligowa Broń Radom. Drużyna zagra z następującymi przeciwikami:
  22 stycznia GKS Nowiny,
  26 stycznia Szydłowianka Szydłowiec,
  29 stycznia Korona II Kielce,
  2 luty Siarka Tarnobrzeg,
  5 luty Wisła Sandomierz,
  12 lutego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski,
  16 lutego Star Starachowice,
  19 lutego Wisła Puławy,
  26 lutego Błonianka Błonie,
  5 marca Energia Kozienice.
  Warto zaznaczyć, że jeszcze teraz w grudniu Broń zagra dwa mecze w okresie roztrenowania. 4 grudnia z Widzewem IIŁódź i 8 grudnia z Koroną Kielce. Harmonogram meczów przygotowywał jeszcze trener Tomasz Jasik, który we wtorek pożegnał się z Bronią. Na razie z zespołem pracuje Mikołaj Łuczak, dotychczasowy asystent.  O dalszych decyzjach zarządu będziemy informować.

 • dodano: 30.11.2021 | odsłon: 102

  Rocznik 2010: Kręgle i mecz z tatusiami!

  Fajny wtorkowy wieczór spędziła drużyna rocznika 2010. Rodzice i młodzi piłkarz mogli w wyjątkowy sposób zakończyć rundę wiosenną. Najpierw zorganizowano mecz Tatusiów z drużyną Broni 2010. W trudnych warunkach, na zaśnieżonym boisku padł remis 4:4. Było dużo walki, dużo fajnej zabawy, a na słabe warunki do grania nikt nie narzekał.
  Po zakończonym meczu cała drużyna wraz z rodzicami, a także trenerami Robertem Rogalą i Martinem Łabędzkim, udała się do kręgielni Fitness Platinium. Trzeba przyznać, że w kręgle nasi chłopcy też poradzili sobie dobrze. Fajna atmosfera wśród rodziców i drużyny, to naprawda super widok.

  ZDJĘCIA TUTAJ

 • dodano: 30.11.2021 | odsłon: 931

  Broń Radom bez trenera!

  Mamy smutną informację. Tomasz Jasik nie jest już trenerem naszej trzecioligowej drużyny. Szkoleniowiec dziś rozwiązał umowę, a od 1 grudnia będzie pracować w jednym z ekstraklasowym klubie. Gratulujemy trenerowi i życzymy mu powodzenia w osiąganiu kolejnych sukcesów na zawodowej ścieżce.
  (więcej w rozwinieciu)
  WYWIAD Z TRENEREM TUTAJ

 • dodano: 30.11.2021 | odsłon: 59

  Broń rozbiła 20 kolejkę

  Aż trzech zawodników Broni Radom zostało wyróżnionych przez Tygodnik Piłka Nożna, za grę w 20 kolejce. Na zakończenie rundy nasz zespół wygrał 4:1 z KS Kutno. W Jedenastce Kolejki znaleźli się Michał Wrześniewski, Michał Kielak i Kamil Kumoch. Wymieniona trójka zagrała bardzo dobrze, choć trzeba zaznaczyć, że w meczu z Kutnem cała drużyna zagrała bardzo dobrze. Niemniej to była pierwsza kolejka, w której wyróżniono więcej niż jednego gracza.
  Jedenastka kolejki: Woźniak (Mamry) - Zajączkowski (Błonianka), Sosnowski (Świt NDM), Wrześniewski (Broń), Koziara (Legionovia), Kuźma (ŁKS II), Miyamoto (Błonianka), Kumoch (Broń), Kielak (Broń), Gajewski (Świt), Jastrzembski (ŁKS II)