Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 8|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 19.08.2017 | odsłon: 267

  Konferencja prasowa po Drogowcu

  "Polak, a właściwie nasi piłkarze pokazali, że można w jednej chwili zepsuć to, na co pracowało się wiele tygodni" - mówił na pomeczowej konferencji trener Broni, Artur Kupiec. Paweł Górak, trener gości był zadowolony z jednego punktu, ale miał prawo czuć niedosyt.
  W naszym kanale BROŃ TV jest już skrót wideo konferencji prasowej

  MATERIAŁ WIDEO TUTAJ

 • dodano: 19.08.2017 | odsłon: 144

  Komunikat dotyczący sytuacji przy kasach

  Już drugi raz z rzędu na mecz Broni przyszło dużo więcej kibiców niż w poprzednim sezonie. Po raz kolejny doszło do nieprzyjemnej sytuacji przy kasach. Chcemy poinformować kibiców, że taka sytuacja nie wynika z winy klubu, gdyż kasę obsługują pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ponownie jak tydzien temu delegowano do pracy zbyt mało kasjerek, na co klub nie ma wpływu.
  Artur Piechowicz, prezes Broni Radom zapowiedział, że po niedzieli będzie rozmawiał z władzami MOSiR, aby taka sytuacja nie miała miejsca.
  Jednocześnie pisaliśmy już przed minionym meczem, aby jednak trochę wcześniej przychodzić na mecz.
  Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

 • dodano: 19.08.2017 | odsłon: 622

  O meczu po meczu (ZDJĘCIA)

  Za nami drugi mecz Broni w rundzie jesiennej i ogromne rozczarowanie. Wszyscy liczyliśmy na punkty. Tym bardziej, że przez prawie 50 minut nasz zespół grał w przewadze. Potem poprzeczka, niewykorzystany rzut karny, sporo okazji do zdobycia bramki. Gratulacje należą się przeciwnikom, a zwłaszcza Piotrkowi Praskowi. Wychowanek Broni kibicuje naszemu klubowi, ale na boisku w roli bramkarza, pokazał wielką klasę i udowodnił, że sentymentów nie ma.
  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 19.08.2017 | odsłon: 455

  Wszystkiego się nie wygra

  BROŃ RADOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:1
  Kucharczyk 48 - Grunt 82

  Zapis RELACJi LIVE TUTAJ

  Wkrótce zdjęcia, wideo i więcej o meczu

 • dodano: 19.08.2017 | odsłon: 103

  Extraliga 2002. Wielki niedosyt

  EXTRALIGA ROCZNIKA 2002
  BROŃ RADOM - LEGIA WARSZAWA 0:0
  Broń: Brzeziński - Witkowski, Machajek, Borkowski, Marzec, Czajkowski, Oparcik, Zych, Zięba, Lis, Kozicki oraz Nowacki, Kiełbasa, Kochowski, Patynowski.
  W inauguracyjnym meczu Extraligi Mazowieckiej nasz zespół sprawił niespodziankę, choć to nasz zespół powinien ten mecz wygrać.
  Nasza drużyna miała w tym pojedynku co najmniej cztery świetne okazje do strzelenia gola. Raz uratował gości słupek, a raz sędzia w dość spornej sytuacji nie uznał Broni bramki.
  Przed meczem remis chyba każdy wziąłby w ciemno, bo Broń grała z mistrzem Mazowsza. Legia co prawda do Radomia przyjechała osłabiona brakiem czterch zawodników, ale ten klub w każdym roczniku ma wielu utalentowanych graczy, więc pisząc osłabiona, obrażamy tych co grali. Szkoda, że nie udało się zespołowi trenera Marka Siwaka wygrać tego meczu.

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 18.08.2017 | odsłon: 230

  Wyniki 2 kolejki

  W piatek rozegrano jeden mecz 2. kolejkio IV ligi mazowieckiej. Błonianka przegrała ze Spartą Jazgarzew. Goście wskoczyli na fotel lidera.
  Piątkowy mecz: 
  Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew 1:2
  Sobotnie mecze
  Wilga Garwolin - MKS Piaseczno 0:0
  Energia Kozienice - LKS Promna 2:0
  Pilica Białobrzegi - Naprzód Skórzec 3:0
  Mszczonowianka - Perła Złotokłos 3:0
  Pogoń Grodzisk Maz. - Mazur Karczew 1:0
  W niedzielę:
  Znicz II Pruszków - Oskar Przysucha

 • dodano: 18.08.2017 | odsłon: 158

  Rocznik 2002: Zaczynają z Legią

  Extraliga 2002
  BROŃ RADOM - LEGIA WARSZAWA
  Sobota godz. 11
  Nowy sezon rusza w Extralidze mazowieckiej. Tutaj mamy roczniki 2002 i 2004, ale w najbnloiższy weekend jedynie ci starsi zaczynają sezon. Od razy w pierwszej kolejce naszej drużynie przyjdzie grać z mistrzami poprzedniego sezonu. To będzie ciężki pojedynek, ale zespół trenera Marka Siwaka chce od pierwszej kolejki powalczyć o dobre wyniki.
  - Byliśmy na obozie, rozegraliśmy pięć fajnych sparingów. Chłopcy ciężko pracowali i to powinno przynosić efekty. Trochę się tylko martwię, bo do Znicza Pruszków ubyli Pyrka i Grudziński, zaś w Lechu Poznań na testach jest Majer. Mamy za to kilka nowych twarzy i ktoś nowy w kadrze się pojawi - mówi trener Siwak. 

 • dodano: 17.08.2017 | odsłon: 696

  Naładowana ekipa czeka na beniaminka

  BROŃ RADOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK
  Sobota godz. 17

  Lokalne derby, a w ekipie rywala plejada byłych zawodników naszego klubu. Tak pokrótce możnaby scharakteryzować najbliższy sobotni mecz Broni z beniaminkiem z Jedlińska. Czeka nas kolejny bardzo ciekawy mecz. Broń niewątpliwie wystąpi w roli faworyta, ale pewne jest, że Drogowiec stawi większy opór niż ostatnio Wilga Garwolin. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przyjścia na ten mecz.
  PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ