Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 7|
e-mail: hasło:
Triumf w Wierzbicy

Triumf w Wierzbicy19-06-2017

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 20.06.2017 | odsłon: 240

  Rocznik 2008: Jadą zdobyć Tatry

  W dniach 24-29 czerwca w Zakopanem odbędzie coroczny, prestiżowy turniej piłkarski. W roczniku 2008 wystąpią dwie drużyny Broni Radom. W tej grupie jest też szkocki Glasgow. Szykuje się wielka impreza, dużo emocji, a liczymy również, że chłopcy powtórzą sukces starszych kolegów. W przeszłości ten turniej zwyciężyła Broń Radom z rocznika 2007.

 • dodano: 19.06.2017 | odsłon: 790

  Podsumowanie rundy wiosennej. Rozczarowanie

  Za nami sezon 2016/17. Świetna runda jesienna (16-3-0) i dużo gorsza wiosenna. W efekcie wiosna pełna rozczarowań, brak awansu, sromotna porażka w najważniejszym meczu o awans w Sulejówka, bezradne i bezmyślne kopanie się po czole w derbowych meczach z Oskarem i Pilicą w Białobrzegach. Możnaby dziś wyliczać, kopać leżącego i pisać tylko o tym jak było źle. Nie będziemy krytykować, bo mleko się rozlało, a widzieliśmy w oczasch piłkarzy i trenera Dartiusza Różańskiego, że oni również mocno przeżyli tą wiosnę, a każdy włożył w grę mnóstwo zdrowia i zaangażowania. Zabrakło zimowych transferów, był splot dość pechowych sytuacji, kontuzje kluczowych graczy, brak formy niektórych i to dało cały efekt końcowy.

 • dodano: 19.06.2017 | odsłon: 635

  30 czerwca V Piknik Piłkarski Broni


  Tak jak co roku, również i teraz spotka się cała piłkarska rodzina Broni Radom. Już 30 czerwca wszystkie roczniki, seniorzy, kibice, rodzice, spotkają się na V Pikniku Piłkarskim Broni Radom. Spotykamy się około godz., 16-16.30 (dokładną porę jeszcze podamy w naszej zapowiedzi).
  Tradycyjnie impreza nie ma swojego scenariusza i polegamy tutaj zawsze na pomysłowości i spontaniczności rodziców. Na pewno będą mecze małych piłkarzy z seniorami. Będą potyczki rodziców z małymi Broniarzami, prawdopodobnie dojdzie też do meczu pracowników Fabryki Broni i naszej czwartoligowej drużyny. Oczywiście nie zabraknie grillowanych smakołyków, dobrej muzyki i fajnej zabawy. Już teraz zapraszamy wszystkich zawodników Broni wraz z rodzicami!!!
  Szerzej o tej imprezie napiszemy w przyszłym tygodniu!

 • dodano: 19.06.2017 | odsłon: 233

  [WIDEO] Skrót meczu z Wierzbicy

  Piłkarze Broni Radom pod wodzą trenera Dariusza Różańskiego zakończyli zwycięstwem 3:2 nad Orłem Wierzbica sezon 2016/17. Dzięki uprzejmości Telewizji Zebrra.TV możemy w naszym kanale zaprezentować wam cztery bramki z tego pojedynku.

  MATERIAŁ WIDEO TUTAJ

 • dodano: 19.06.2017 | odsłon: 156

  Przypominamy, że czekamy na wolontariuszy

  BROŃ POMAGA BIEGACZOM W POŁMARATONIE!!!
  Przypominamy, że już 25 Czerwca w Radomiu odbędzie się Półmaraton Radomskiego Czerwca"76. Ulicami miasta pobiegnie grubo ponad 1000 osób. Swój udział w tej imprezie będzie mieć również Broń Radom. Już wiadomo, że na głównym stadionie przy Narutowicza 9 powstanie specjalne stoisko klubowe. Nasi wolontariusze będą też pomagać biegaczom.
  Już teraz potrzebujemy chętnych ze wszystkich grup młodzieżowych, do tego, aby wzięli udział w tym święcie. Czekamy na chętnych , którzy pomagać będą przy biegu w formie obsługi stolików z woda, przy których będziemy rozwieszali banery klubowe. Mile widziane są cale rodziny.
  Osoby chętne prosimy o kontakt z Arkadiuszem Chorosiem pod numerem telefonu 502-294-883. Gorąco zachęcamy!

 • dodano: 18.06.2017 | odsłon: 106

  Rocznik 2009: Wygrali Młodzik Cup

  Dużym sukcesem piłkarze Broni Radom z rocznika 2009 zakończyli zmagania w turnieju Młodzik Cup. do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów: Pogoń Staszów, Energia Kozienice, Broń Radom, UKS Jastrząb Głowaczów, UKS Junior Radom, GKS Drogowiec Jedlińsk, 2 zespoły Młodzika 2009 oraz debiutant w rozgrywkach turniejowych Młodzik 2010! Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”, rywalizacja w tej kategorii wiekowej jest sprawą drugorzędną i liczy się przede wszystkim dobra zabawa i widać ja było na twarzach małych piłkarzach.

 • dodano: 18.06.2017 | odsłon: 58

  Rocznik 2004: Ekstraliga po....walkowerze

  I liga rocznika 2004
  BROŃ RADOM - AS RADOMIAK RADOM - mecz nie odbył się, goście nie stawili się na zawody
  Były szampany, świetny humor po wczorajszym meoriale, miało być kolejne święto z udziałem tego rocznika i niestety niektórzy obeszli się smakiem. Nasz zespół po ewentualnym zwycięstwie mógł świętować awans do Ekstraligi. Goście jednak nie stawili się na zawody, a sędzia po 15 minutach odgwizdał walkower.
  Awans jest zasłużony, bo zespół Broni wiosną nie przegrał żadnego meczu. Trochę szkoda, że w ostatnim meczu nie udało się go wywalczyć na boisku. Gratulujemy trenerom Robertowi Rogale, Krzysztofowi Banszkiewiczowi. Gratulujemy przede wszystkim chłopcom!

 • dodano: 18.06.2017 | odsłon: 1188

  Koniec umowy trenera Różańskiego

  Decyzją władz naszego klubu, Dariusz Różański z końcem czerwca przestanie być trenerem Broni Radom. O powodach zmiany nie będziemy pisać na razie na stronie, gdyż szkoleniowiec w poniedziałek będzie rozmawiał z włodarzami i tam dokonana będzie wspólna analiza pracy.
  Nowym szkoleniowcem zespołu od 1 lipca będzie dobrze nam znany, wychowanek klubu, Artur Kupiec, ostatnio pracujący w PIlicy Białobrzegi.
  W najbliższych dniach podsumujemy rundę wiosenną w wykonaniu naszej drużyny. W tym tygodniu zespół spotka się jeszcze na dwóch treningach.