Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 17|
e-mail: hasło:
  • dodano: 21.05.2017 | odsłon: 450

Trener po meczu z Wilgą

Po meczu Broni na Narutowicza 9 tradycyjnie odbyła się tradycyjna konferencja prasowa. Trener gości Sergiusz Wiechowski nie skorzystał z naszego zaproszenia i nie przyszedł na konferencję. Nie delegował na nią również ani kapitana zespołu, ani kierownika drużyny. Dlaczego? "zapytajcie trenera co powiedział na ławce rezerwowych" - odpowiedział jedynie Wiechowski.
    Ostatecznie dziennikarze mieli okazję porozmawiać jedynie z trenerem gospodarzy, Dariuszem Różańskim. Taka sytuacja zdarzyła się u nas bodaj po raz pierwszy. Szkoda.

MATERIAŁ WIDEO TUTAJ

• dodano: 21.05.2017 | odsłon: 327

[WIDEO] Skrót meczu z Wilgą

Piłkarze Broni Radom w sobotę pokonali 3:0 Wilgę Garwolin. W naszej klubowej telewizji BROŃ TV można już zobaczyć skrót tego pojedynku. Warto zobaczyć trzy gole i kilka dogodnych okazji z obu stron. Wkrótce również na naszym portalu zamieścimy...jednoosobową konferencję prasową.

• dodano: 21.05.2017 | odsłon: 23

Rocznik 2006: Porażka z liderem

I liga rocznika 2006
    JUNIOR RADOM - BROŃ RADOM 7:2
    Bramki: Dąbrowski 2
    Broń: Wojtek Ginał, Emil Grymuła, Ksawery Nowak, Daniel Ogorzałek, Patryk Mordka, Igor Kostrzewa, Mikołaj Pawłowski, Dominik Chełstowski, Kacper Dąbrowski, Mateusz Bieńkowski, Aleksander Bielawski, Filip Zaczek, Marcel Kapturski, Oliwier Chojnacki.
    Piłkrze trenera Mirosława Peresady przegrali wysoko na Ustroniu z liderem tabeli.

• dodano: 21.05.2017 | odsłon: 21

Rocznik 2004: Dwa mecze liderów

I liga rocznika 2004
    PROCH PIONKI - BROŃ RADOM 0:5
    Bramki: Bartek Piotrowski x 2, Bartek Wójcik x 2 i Karol Stępień
    Broń: Jakub Kuliński - Wojciech Mąkosa, Maksymilian Maleta, Kacper Sowa, Bartosz Woźniak, Igor Fituch, Karol Stępień, Bartłomiej Wójcik, Bartłomiej Piotrowski, Stanisław Więcaszek, Dawid Drachal, Piotr Kiełbasa
    Drużyna ma już siedem punktów przewagi nad wiceliderem i praktycznie jest już jedną nogą w mazowieckiej Extralidze!!!

II Liga rocznika 2004
    ORONKA OROŃSKO - BROŃ II RADOM 2:1
    Bramka: Adrian Grudzień
    Źle ułożyło się to spotkanie dla zespołu. Już w piątej minucie nasz zawodnik fauluje przeciwnika, dostaje czerwoną kartkę i gospodarze objęli prowadzenie. Przed przerwą Oronka podwyższyła rezultat. Mimo osłabienia nasza drużyna po przerwie grała lepiej, goniła wynik, ale udało się strzelić tylko jedną bramkę.

• dodano: 21.05.2017 | odsłon: 29

Rocznik 2007: Trener nie zanotował strzelców

Rocznik 2007
    Broń II Radom 2007 - Polonia Iłża 13:3
    Bramki: Mąkosa 4, Jabłoński 3, Wdowski 2, Jaros 1, Kowalski 1, Sadkowski 1, Moskwa 1

UKS Roszada Radom - Broń III Radom 4:28
    Dwa mecze rozegrali w sobotę piłkarze rocznika 2007. Trener Marek Zakrzewski mocno chciał zanotować wszystkich strzelców z meczu z Roszadą, ale z uśmiechem przyznał, że nie nadążył.

• dodano: 20.05.2017 | odsłon: 810

[ZDJĘCIA] Tylko podnieśli ciśnienie

Założeniem zespołu było strzelić Wildze szybko bramkę, lub dwie i potem mądrze kontrolować sytuacje, aby nie tracić niepotrzebnie sił przed kolejnymi pojedynkami. Możnaby powiedzieć, że zespół w pełni się z tych założeń wywiązał, ale w kilku przypadkach trochę niepotrzebnie podskoczyło nam ciśnienie.
    Kto wie jak potoczyłyby się losy meczu, gdyby goście wykorzystali rzut karny w 55 minucie. Potem jeszcze dwukrotnie Paweł Młodziński popisał się świetną interwencją. Swoje szanse miała też Broń. W pierwszej połowie Piotr Nowosielski trafił w poprzeczkę, a w ostatniej minucie nie strzelił do pustej bramki z kilku metrów.

ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ
    Zobacz zdjęcia na Broniarze.pl TUTAJ

• dodano: 20.05.2017 | odsłon: 654

Pewne punkty z Wilgą

BROŃ RADOM - WILGA GARWOLIN 3:0 (2:0)
    Bramki:Wojciech Kupiec 7. 25, Leśniewski 89
    Piłkarze Broni pokonali Wilgę Garwolin. Jednak przy stanie 2:0 goście próbowali swoich szans, mieli swoje okazje, nie wykorzystali również rzutu karnego. W końcówce przeciwnika dobił Dominik Leśniewski. Już w piątek najważniejszy mecz sezonu Victoria - Broń.

Szrzej o meczu, zdjęcia i skrót wideo niebawem
    RELACJA NA ŻYWO TUTAJ

• dodano: 20.05.2017 | odsłon: 596

Gratulacje dla dziewczyn z Czwórki!!!

Pierwszoligowe piłkarki nożne Sportowej Czwórki Radom zremisowały dziś 2:2 z Sokołem Kolbuszowa. To dało dziewczynom awans do Ekstraklasy. Na codzień trenują one na obiektach przy ul. Narutowicza 9. Co ważne, trenerem zespołu jest były piłkarz Broni, Wojciech Pawłowski, bramkarski szkoli były golkiper Broni, Wojciech Kędzierski, a opiekę medyczną sprawuje dobrze znany u nas Tomek Tarasiński. Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy powodzenia na ekstraklasowych boiskach!!!