Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 17|
e-mail: hasło:
Wygrana z Mazovią

Wygrana z Mazovią10-03-2018

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 20.03.2018 | odsłon: 124

  Niedziela w Jedlińsku! Wspieramy drużynę!

  WYJAZD!
  W najbliższą niedzielę (o ile zima znowu nie da popalić), nasz zespół zagra pierwszy tegoroczny mecz ligowy. Broń zmierzy się z Drogowcem, beninaminkiem ligi.
  Organizowany jest bliski wyjazd do Jedlińska. Data : 25.03.2018
  Godzina : 15.00 ( Wyjazd z Radomia ok.14 15)
  Cena: 10zł +bilet
  Zapisy przez prywatną wiadomość ( Imię Nazwisko PESEL) na profilu facebook TUTAJ

 • dodano: 20.03.2018 | odsłon: 166

  [WIDEO] PIłkarze z wizytą u sponsora

  W naszym kanale BROŃ TV jest już skrót wideo z poniedziałkowego spotkania naszych piłkarzy z zarządem Fabryki Broni. Nasi zawodnicy mieli też okazję postrzelać i radzili sobie dobrze. O komentarz poprosiliśmy też wczorajszego jubilata, Kamila Czarneckiego, napastnika Broni.

  wideo zobacz TUTAJ

 • dodano: 19.03.2018 | odsłon: 398

  Piłkarze z wizytą w Fabryce Broni

  Piłkarze radomskiej Broni w poniedziałek gościli w Fabryce Broni, w siedzibie głównego patrona naszego klubu. Drużyna, trener Artur Kupiec, a także prezes Artur Piechowicz, spotkali się z władzami fabryki. Mieli okazję zwiedzić nowoczesną dziś wytwórnię broni, a na koniec spędzili trochę czasu na strzelnicy.

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 19.03.2018 | odsłon: 171

  Kamil rośnij duży i zdrowy!

  Dziś swoje 29 urodziny obchodzi Kamil Czarnecki, napastnik Broni i jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników drużyny. Sympatycznemu zawodnikowi życzymy przede wszystkim zdrowia, mnóstwa bramek i samych sukcesów. W życiu prywatnym, aby spełniał się jako mąż i ojciec. 1926 lat Kamilu!!!

 • dodano: 18.03.2018 | odsłon: 41

  Rocznik 2003: Zderzenie z rzeczywistością

  I liga mazowiecka rocznika 2003
  SEMP WARSZAWA - BROŃ RADOM 8:0
  Broń: Fijałkowski/Stanik - Sieczka, Boruch, Nowocin, Skórkiewicz, Borkowicz, Jastrzębski, Frąk, Drachal, Weychan, Kobza, Dujko, Neska, Kępka, Wójcicki, Prasek, Pawlicki
  Piłkarze trenera Marcina Krzoska po powrocie do mazowieckiej ligi, w pierwszej kolejce trafili na spadkowicza z Extraligi, bardzo mocną drużynę SEMP Warszawa. Nasz zespół zagrał słabo, jakby przestraszony, jakby zapomniał wszystkiego czego nauczył sie na treningach. Jest tylko nadzieja, że z takich lekcji trzeba też wyciągać wnioski. 

 • dodano: 18.03.2018 | odsłon: 161

  Rocznik 2004: Minimalne porażki. Piękny gest

  Extraliga mazowiecka
  BROŃ RADOM - ESCOLA WARSZAWA 1:2
  Bramka: Chłopecki
  Broń: Fijałkowski - Machnio SZ, Wiechecki, Mąkosa, Stępień, Ambrozik, Woźniak, Chłopecki, Drachal, Piotrowski, Wojcik oraz Chevdowski, Machnio Ł, Grudzień, Więcaszek, Kopyt, Piwowarczyk

  I liga mazowiecka
  BROŃ II RADOM - UNIA WARSZAWA 1:2
  Bramka: Kaczmarczyk
  Broń II: Kuliński - Urbaniak, Czyż, Olczykowski, Sowa, Siwak, Kiełbasa, Zając, Otrębski, Kot, Fituch oraz Wójcicki, Patryk, Wicik, Wiosna, Włudarczyk, Kaczmarczyk Maleta.     

  Niezbyt dobrze rozpoczęli nową rundę piłkarze dwóch ekip rocznika 2004, które grają w mazowieckich ligach. W obu przypadkach w niedzielę chłopcy przegrali pechowo 1:2, mając sporo sytuacji podbramkowych. Chłopcy pokazali za to z dobrej strony, trochę w inny sposób. Wyszli na boisko z koszulkami z dedykacją dla Karoliny Sulimy. Jest to trenerka, która ćwiczyła z młodymi piłkarzami podczas okresu przygotowawczego. W tej chwili jest chora, ale chłopcy oba spotkania zadedykowali właśnie jej. My również trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

 • dodano: 17.03.2018 | odsłon: 158

  IV liga. Odbyły się trzy mecze

  Ruszyła runda wiosenna w naszej czwartej lidze. W sobotę odbyły się dwa mecze. Pojedynek Błonianki z Oskarem rozegrano w Warszawie na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Miał się odbyć o godz. 11., ale ostatecznie trzekrotnie godzine przekładano, a w międzyczasie odśnieżano boisko.
  W drugim pojedynku MKS Piaseczno pokonał Naprzód Skórzec.
  Błonianka Błonie - Oskar Przysucha 2:0 (1:0)
  MKS PIaseczno - Naprzód Skórzec 4:0
  W jedynym niedzielnym meczu; 
  Znicz II Pruszków- Mazur Karczew 0:4

 • dodano: 17.03.2018 | odsłon: 254

  Trwa walka z zimą. Młodzież zagra jutro?

  Trwa walka z zimą. W sobotę odwołano mecz I ligi mazowieckiej rocznika 2002, pomiędzy Bronią Radom i Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią jest 30 centymetrów śniegu i można lepić bałwana. Czy ta sytuacja się zmieni? Tego nie wiadomo. W niedzielę dwa mecze ligowe na szczeblach wojewódzkich w planach ma rocznik 2004. W Ekstralidze o godz. 11 Broń powinna zagrać z Escolą Varsovia, natomiast o godz. 13 Broń II w planach ma mecz z Unią Warszawa. Nie wiadomo czy się odbędą. 
  Mecze na szczeblach radomskich w ligach młodzieżowych zostały odwołane.