Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 10|
e-mail: hasło:
  • dodano: 14.09.2021 | odsłon: 86

Jakub Kosiorek wyróżniony

Broni Radom w sobotę nie udało się pokonać Pelikana Łowcz. Mecz zakończył się bezbramkowym remis. Mimo to dziennikarze tygodnika Piłka Nozna docenili naszego bramkarza, Jakuba Kosiorka za występ w tym meczu. Golkiper po przerwie obronił rzut karny. Poza tym rywal nie miał zbyt wielu dogodnych okazji do zdobycia bramki, ale to też między innymi dlatego, że Kuba Kosiorek, pewnie przecinał akcje, gasił w zarodku groźne dośrodkowania.
    Jedenastka Kolejki:
    Jakub Kosiorek (Broń) - Mateusz Lis (Sokół), Mosakowski (Znicz), Kasperkiewicz (Kutno), Mladenović (Legia II), Paterek (Pilica), Imiołek (Pilica), Kuźma (ŁKS II), Romanowicz (ŁKS II), Zagórski (Sokół), Kostal (Jagiellonia II).

• dodano: 13.09.2021 | odsłon: 1063

Trener Tomasz Jasik bez tajemnic

Od ponad trzech tygodni nowym trenerem naszej seniorskiej drużyny jest Tomasz Jasik. To młody człowiek, pochodzący z  Lubelszczyzny. Trener z uprawnieniami UEFA A, o którym zawodowo trochę już wiemy. Teraz chcemy przedstawić szkoleniowca nieco od strony prywatnej. Zadaliśmy 15 pytań. Zapytaliśmy o rodzinę, hobby, ulubione rzeczy...

• dodano: 12.09.2021 | odsłon: 68

Wyniki 8 kolejki, III ligi, gr. 1

Za nami ósma kolejka w III lidze, grupa 1. W tabeli panuje potworny ścisk. Broń zajmuje 11 lokatę, ale do trzeciego miejsca brakuje nam zaledwie trzy punkty. Z kolei nad strefą spadkową również zespół ma trzy oczka przewagi. Mecz Sokoła z Błonianką pokazał, że nie ma słabych drużyn.  Liderem jest Legionovia, a na drugie miejsce wskoczyła Pilica Białobrzegi.

Wyniki młodszych w radomskich ligach

Miniony weekend był bardziej udany dla młodszych roczników, które grają w radomskich, okręgowych ligach. Wyniki były bardzo dobre, choć cały czas zaznaczamy, że rezultaty meczów najmłodszych są sprawą drugrzędną.
    Więcej w rozwinięciu.

• dodano: 12.09.2021 | odsłon: 447

Klasa A. Rezerwy grają z Głuchowem

Klasa A
    BROŃ II RADOM - GPSZ GŁUCHÓW 7:2 (3:1).
    Bramki: Michalski 21, Denzell 27, 48, Banaszkiewicz 39, Wójcik 65, 72, Sułecki 76 - Borowski 16, Łukasik 87
    Bron: Piotrowski- Wozniak, Trojanowski, Niewola, Drachal,  Kielbasa (60 Wójcicki),  Michalski (60 Lifanty),  Banaszkiewicz (46 Głowacki),  Ambrozik (60 Sułecki),  Grudzień,  Denzell (60 Wójcik).
    A klasowe rezerwy w niedzielę rano grają mecz piątej kolejki z GPSZ Głuchów. Wynik tego spotkania będziemy podawać na bieżąco.
    W 15 min Banaszkiewicz z wolnego trafił w poprzeczkę,  a w kolejnej akcji goście po kontrze zdobyli bramkę.
    Odpowiedź Broni była szybka. Najpierw Paweł Michalski, a za moment Denzell Mora wykorzystali dobre podania i w sytuacji sam na sam trafili do bramki. Jeszcze przed przerwą kapitalnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Krzysztof Banaszkiewicz i piłka wpadła pod poprzeczkę.
    Druga połowa lepsza w wykonaniu rezerw, przede wszystkim skuteczniejsza. Od 75 min goście grali w dziesiątkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 12.09.2021 | odsłon: 49

(WIDEO) Co powiedzieli trenerzy

Po meczu w Kozienicach, gdzie Broń zremisowała z Pelikanem Łowicz 0:0, porozmawialiśmy z trenerami obu drużyn.
    - Myślę, że z przebiegu gry powinniśmy być zadowoleni z tego jednego punktu. Pierwsza połowa wyrównana, ale w drugiej połowie mieliśmy spore problemy. Zbyt dużo strat, za dużo złych decyzji po odbiorze piłki - mówił trener Broni Tomasz Jasik.
    - Szkoda straconych punktów, bo od 30 minuty dominowaliśmy w tym spotkaniu. Nie jesteśmy zadowoleni, bo zawiodła skuteczność. Niewykorzystany rzut karny i nieuznana bramak - mówił Piotr Gawlik, szkoleniowiec Pelikana.

OBSZERNE WYPOWIEDZI W MATERIALE WIDEO TUTAJ

• dodano: 12.09.2021 | odsłon: 289

Wyniki młodzieżowych zespołów

Kolejne swoje pojedynki rozegrały nasze drużyny grające na mazowieckim szczeblu. Szkoda zwłaszcza ekipy 2007, która była bardzo blisko wygranej.

• dodano: 11.09.2021 | odsłon: 3595

Remis z Pelikanem w Kozienicach

BROŃ RADOM - PELIKAN ŁOWICZ 0:0
    Broń: Kosiorek - Zborowski, Wrześniewski, Kośmicki, Olszewski, Dias, Elian Hernandez (67. Denzell), Kumoch (80. Goljasz), Kielak (57. Poręba), Goljasz (80. Amrozik), Kowalczyk (67. Michalski).
    Po przeciętnym meczu, Broń w Kozienicach zremisowała z Pelikanem Łowicz. Pelikan nie wykorzystał rzutu karnego, który obronił Jakub  Kosiorek. Przeciętna pierwsza połowa i bardzo słaba druga w naszym wykonaniu. Remis trzeba traktowac jak wygraną, bo goście nie wykorzystali rzutu karnego i szczególnie po przerwie byli zespołem lepszym.