Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 04.08.2022 | odsłon: 151

  Na inaugurację z reguły było bardzo dobrze!

  W ostatnich dziesięciu latach Broń na inaugurację nowego sezonu grała całkiem dobrze. Jedynie dwukrotnie na wyjazdach przegrała w pierwszej kolejce z Ursusem 2 lata temu i Legionovią 10 lat temu. Dwukrotnie w tym czasie wysoko wygrywaliśmy na starcie z Wilgą i Oskarem, ale były to sezony czwartoligowe. Rok temu w świetnym stylu na poczatek drużynę wprowadził w start, nieżyjący już trener Artur Kupiec. Nie mamy nic przeciwko, aby w sobotę równie świetnie wystartował jego syn Wiktor, wraz z trenerem Michałem Pulkowskim.
  Bilans Broni ostatniej dekady na inaugurację to 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Bramki: 26-11.  Niech to będzie dobry prognostyk!

 • dodano: 04.08.2022 | odsłon: 295

  Nadchodzi Nowa Broń

  BROŃ RADOM - SOKÓŁ OSTRÓDA
  Sobota godz. 17
  Stadion ul. Narutowicza 9


  Nareszcie liga! Długo czekaliśmy na pojedynek o punkty. Kończyliśmy sezon meczem z Sokołem i były to miłe chwile i teraz również zaczynamy sezon z Sokołem i mamy nadzieję, że ponownie będziemy przeżywać radość. Z tą różnicą, że w czerwcu na koniec sezonu wygraliśmy 6:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki, a teraz zagramy ze spadkowiczem z drugiej ligi, Sokołem Ostróda. Poprzeczka idzie w górę, ale mamy nadzieję, że nowy trener, nowa drużyna zagwarantują nam nową jakość Broni Radom.

 • dodano: 04.08.2022 | odsłon: 85

  Ruszyła sprzedaż biletów online!

  Ruszyła sprzedaż pojedynczych biletów na sobotni mecz Broni z Sokołem Ostróda. Widowisko rozpocznie sie o godz. 17. Wejściówka normalna kosztować będzie 15 zł, zaś ulgowa (dla osób do 18 roku życia) będzie kosztować 10 zł.
  Bilety w kasie będzie można kupić na godzinę przed meczem.
  Polecamy kupn wejściówek online i karnetów. Unikniemy wówczas kolejek, czekania i nerwów!
  Już teraz serdecznie zapraszamy na sobotni mecz!

  Bilety kup przez portal MOSiR TUTAJ

 • dodano: 04.08.2022 | odsłon: 76

  [WIDEO] Trener Pulkowski podsumował przygotowania

  Zakończył się okres przygotowawczy. Trener Broni Radom, Michał Pulkowski w krótkim wywiadzie podsumował ten okres. Już w sobotę zadebiutuje on w roli szkoleniowca naszego zespołu. To będzie praktycznie nowa drużyna. - Mamy być gotowi na sobotę. Zagramy ze spadkowiczem, który miał już niezłe przetarcie w pucharowym pojedynku z GKS Jastrzębie. Kadra nie jest jeszcze zamknięta. Jeszcze szukamy, jeszcze sięgamy też po młodych wychowanków akademii - mówi trener Pulkowski.

  ZOBACZ WYWIAD Z TRENEREM

 • dodano: 03.08.2022 | odsłon: 101

  Kup karnet! Odbiór w piątek w godz. 13-17

  Informujemy, że odbiór karnetów na jesienne mecze Broni Radom możliwy będzie w piątek w biurze klubu (ul. Narutowicza 9 pod trybuną A), w godz. 13-17.
  To również ostatnia szansa, aby kupić karnet! To brak kolejek i pomoc dla klubu! 

 • dodano: 03.08.2022 | odsłon: 104

  Dołącz do trenerskiej ekipy!

  Akademia Broni Radom, jedna z najprężniej działających szkółek w regionie, rozszerza swoją ofertę. Poszukujemy trenerów grup młodzieżowych, którzy chcą dołączyć do naszej drużyny.
  Czekamy na Was już od dziś!
  Oferty i wszelkie zapytania można kierować na mail klubowy klub@bronradom.pl

 • dodano: 02.08.2022 | odsłon: 186

  Kadra na rundę jesienną 2022

  Dziś odbyła się sesja zdjęciowa drużyny Broni Radom. O zmianach kadrowych będziemy jeszcze pisać. Sporo zawodników odeszło, ale również po stronie pozyskanych lista jest długa. W najbliższą sobotę Broń Radom o godz. 17 zagra u siebie z Sokołem Ostróda. 

  Górny rząd od lewej: Tomasz Bartosiak, Hubert Derlatka, Marcin Szymczak, Wojciech Kalinowski, Piotr Goljasz, Dmytro Prikhna, Kamil Odolak, Jakub Mydłowiecki, Edgar Kaczmarczyk.
  Środkowy rząd od lewej: Sebastian Kobiera, Kacper Pietrzyk, Michał Kielak, Jakub Piotrowski, Jakub Kosiorek, Wojciech Ginał, Damian Machajek, Sebatian Weremko, Kajetan Jendryczko.
  Dolny rząd od lewej: Bartłomiej Nowak, Marek Chudziński - kierownik drużyny, Wiktor Kupiec - asystent trenera, Michał Pulkowski - trener, Mirosław Peresada - trener bramkarzy, Tomasz Tarasiński - fizjoterapeuta, Adrian Grudzień.

  ZOBACZ ZDJĘCIA ZAWODNIKÓW

 • dodano: 02.08.2022 | odsłon: 250

  Franek Stępniewski powołany do AMO

  Franciszek Stępniewski, zawodnik Broni Radom z rocznika 2010 został powołany przez Polski Związek Piłki Nożnej do Akademii Młodych Orłów.
  Akademia Młode Orły to najlepsze źródło pozyskiwania adeptów piłki nożnej w Polsce, gdzie wiedza i doświadczenie idzie w parze z szacunkiem dla młodego człowieka i jego talentu. Zawodniczki i zawodnicy w kategoriach wiekowych U-11 i U13 są selekcjonowani i zapraszani jako wyróżniający się w swoich klubach i szkółkach. Najlepsi mają szansę trafić na zgrupowania.
  Franek Stępniewski z Broni Radom to zawodnik, który już dłuższego czasu trenuje w zespole 2008, czyli właściwie z kolegami starszymi od siebie. Trzymamy kciuki i życzymy mu powodzenia!