e-mail: hasło:
  • dodano: 17.05.2018 | odsłon: 440

Za nami horror z miłym zakończeniem

Pilica Białobrzegi - Broń Radom 3:4 (0:3)
    Bramki: Bykowski 48, D. Stanisławski 67, Śliwiński 71 - Czarnecki 20, Imiela 34, 84, Leśniewski 43.
    Pilica: Przyrowski - Bykowski, Janowski, Jaworski, Skałbania, Białecki, Rawski (46 Stanisławski), Strus (83 Stróżka), Hernik, Karasek (46 Śliwiński), Paterek.
    Broń: Kula - Korcz, Sala, Grunt, Wojciech Kupiec, Kventsar (60 Wicik), Leśniewski (90 Niemyjski), Putin (70 Załęcki, 75 Więcek), Nowosielski, Imiela, Czarnecki.

FOTOGALERIA TUTAJ

Radość, dramat, emocje i cudowne zakończenie. To jest całe piękno piłki nożnej. Mecz w Białobrzegach pokazał, że mamy charakterny zespół, który mimo przeciwności, kolejnych kontuzji dąży ambitnie do wyznaczonego celu. Zwycięstwo i komplet punktów bardzo cieszy, bo sytuacja w tabeli zrobiła się jeszcze lepsza.

• dodano: 16.05.2018 | odsłon: 74

[wideo] Skrót meczu z Pilicą

Siedem bramek, mnóstwo emocji, ale najważniejszy jest wynik i pozycja w tabeli. Zachęcamy do kanału BROŃ TV, gdzie prezentujemy wszystkie gole zdobyte w tym pojedynku.

SKRÓT WIDEO ZOBACZ TUTAJ

• dodano: 16.05.2018 | odsłon: 141

[WIDEO] Co powiedzieli trenerzy?

- Broń to jest słaby zespół. To nie jest zespół na awans. Kompletnie niepoukładany taktycznie - w taki sposób trener Pilicy, Maciej Śliwowski ocenił nasz zespół po porażce 3:4. Trener naszej drużyn Artur Kupiec przyznał, że w środę szczęście było po stronie Broni i najważniejszy jest wynik.
    Co powiedzieli trenerzy? Polecamy obejrzeć wideo

CO POWIEDZIELI TRENERZY ZOBACZ TUTAJ

• dodano: 16.05.2018 | odsłon: 59

Wyniki 25 kolejki - powiększamy przewagę!

Po 25 kolejce Broń powiększa przewagę- nad Mszczonowianką do czterech punktów.

PILICA BIAŁOBRZEGI - BROŃ RADOM 3:4
      Bykowski, 49, Stanisławski, 67, Śliwiński- 72 - Czarnecki, 20, Imiela, 32, Lesniewski,  43, Imiela, 85

Początek meczu godz. 17

Broń zdecydowanie prowadzi po pierwszej połowie. Pierwsza bramka padła w bardzo szczesliwy dla nas sposób. Po strzale Pilicy, piłka zatrzymała się na linii bramkowej naszej bramki. Momentala kontra skończyła się golem Czarneckiego. Druga bramka to także kontra- Adam Imiela wykończyl z bliska akcję. Trzeci gol- kuriozum. Obrońca Pilicy podawał pilkę do bramkarza, który nie dobiegl do niej- piłka odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Leśniewskiego, który wpakował ją do siatki. Mecz rozgrywany w deszczu, na bardzo grzaskim boisku, ale szybki i może się podobać.
    Na początku drugiej połwy głową stzrelił Bykowski
    Pilica przycisnęla w drugiej połowie i w 67 minucie zdobyła kontaktowego gola.
    W 73 minucie padła wyrównująca bramka, Broń stanęła w drugiej czesci espotkania.
    85 minuta - czwarty gol dla Broni! Dośrodkowane z Wolnego Wiciak i Imiela głową!
    Mecz przedłużony o 5 minut.
    KONIEC MECZU!!!
    Po świetnej pierwszej połwoeie Broń prowadziła już 3:0, jednak o wiele lepsza gra Pilicy w drugiej połowie doprowadziła do remisu. Jednak ostanie słowo należało do Broni, która wygrwa w Białobrzegach 4:3!!!
    W Mszczonowie Mszczonowianka w 70 minucie przegrwa 0:2 z Pogonią
    Zdjecia, relacja z meczu wieczorem
    Gratulacje dla nszej drużyny!!!
    Dziś w drodze wyjątku nie będziemy przeprowadzać tekstowej relacji na żywo.
    Telewizja Zebrra.TV będzie przeprowadzać bezpośrednią transmisje z tego meczu.
    Na naszym portalu wieczorem pojawią się skróty wideo oraz zdjęcia, jak również relacja z tego meczu.

TRANSMISJA WIDEO TUTAJ

• dodano: 15.05.2018 | odsłon: 216

W czwartek trening przedszkolaków!

Dużo radości, futbolowej frajdy z piłką, a przede wszystkim zabawa na całego! Tak wyglądają zajęcia w futbolowym przedszkolu w Broni Radom. Już w czwartek o godz. 18 na trawiastym boisku przy ul. Narutowicza 9 (wjazd za Hotelem Gromada), odbędą się kolejne zajęcia dla chłopców z roczników 2013 i 2014. Na początku zajęcia są bezpłatne. To dziecko zdecyduje, czy treningi w grupie mu się podobają. Serdecznie zapraszamy.
    Więcej informacji na temat futbolowych zajęć z maluchami, udziela wiceprezes ds. sportowych, Ireneusz Gorczyca (tel. 506-620-500).

• dodano: 15.05.2018 | odsłon: 396

Tylko zwycięstwo! Mecz inny niż wszystkie!

PILICA BIAŁOBRZEGI - BROŃ RADOM
    Środa godz. 17
    Stadion przy ul. 11 listopada 57 w Białobrzegach

Pojedynki Pilicy z Broni od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców. Zawsze jest dużo walki, mnóstwo emocji, a przypominając wczoraj historię bezpośrednich spotkań, łatwo zauważyć, że również pada sporo bramek w konfrontacjach tych drużyn. W środę również nie zabraknie emocji. Liczymy na świetny mecz i wygraną naszego zespołu. Jeszcze kilka tygodni temu mało kto spodziewał się, że Broń będzie gościć u mistrza jesieni w roli...lidera. Jeśli nasz zespół myśli o barażach, o walce o awans, nie może się w tej lidze nikogo bać. Tylko zwycięstwo!

• dodano: 14.05.2018 | odsłon: 154

[FOTO] Trenowali pod kątem Pilicy

Piłkarze Broni Radom trenowali w poniedziałek przed środowym meczem z Pilicą Białobrzegi. Zespół rozpoczął ceykl przygotować nie tylko do środowej potyczki, ale również do sobotniej z Mszczonowianką. Wszak tydzień jest napięty i niewiele będzie czasu ani na porządny trening, ani też na odpoczynek.
    - Przygotowujemy się tak jak do każdego ligowego meczu. Chłopakom motywacji na pewno nie zabraknie, ale tak jak już mówiłem, dla nas każdy najbliższy mecz będzie ważny. Nie ma znaczenia, czy rywalem jest Pilica, czy też inny zespół - mówi Artur Kupiec.