Triumf w Wierzbicy

Triumf w Wierzbicy19-06-2017

• dodano: 15.06.2017 | odsłon: 502

III Memoriał. Po piłkarsku uczcimy pamięć

Zdzisław Miłkowski 55 lat swojego życia powięcił dla Broni Radom. Nigdy nie pytał co klub zrobił dla niego. wręcz przeciwnie, to on zawsze coś robił dla klubu. Przez wiele lat piłkarz naszego klubu, z krótką przerwą przymusową na wojsko. Potem trener, niemal każdej kategorii wiekowej aż po seniorów. Dziś już nie ma tak wspaniałych ludzi. W sobotę warto przyjść na III Memoriał Zdzisława Miłkowskiego. Trzeba zajrzeć choćby na kilka chwil, aby dać szacunek człowiekowi, dla którego Broń była sensem życia.

Sobota godz. 13

W sobotę naszych piłkarzy czeka już ostatni mecz w tym sezonie. Broń czeka wyjazd do Wierzbicy na pojedynek ze zdegradowanym wcześniej Orłem. Drużynę czeka ciężka przeprawa. Możę w to trudno uwierzyć, ale Orzeł wiosną nie przegrał u siebie (w Wierzbicy) meczu.

• dodano: 15.06.2017 | odsłon: 142

13 lokata bezpieczna. Wygrana Sparty

W środę wyjaśniła się bardzo ważna kwestia dla liczby spadkowiczów w 4 lidze. Zresztą nie tylko, bo w niższych ligach też oczy wszystkich kibiców zwrócone były w stronę Ursusa Warszawa. "Traktorki" pokonały ŁKS Łódź 2:1 i utrzymały się w lidze. To oznacza, że miejsce 13 w IV lidze jest bezpieczne i nie będzie barażów. W ostatniej kolejce w naszej grupie utrzymają się dwie ekipy spośród trzech - Znicza II, Szydłowianki i LKS Promna. Cieszą w lidze okręgowej, bo już wiadomo, że dwie radomskie ekipy nie spadną, a ewentualnie tylko jedna.
    Tymczasem w Jazgarzewie i Mszczonowie już wakacje. Sparta awansem zagrała w środę z Mszczonowianką i wygrała 2:0
    Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów 2:0 (Orłowski, Bobowski).

• dodano: 15.06.2017 | odsłon: 11

Rocznik 2003: Czwarta wygrana z rzędu

I liga rocznika 2003
    Chojniak Wieniawa - Broń Radom 1:3 (0:2)
    Bramki: Chełmiński z karnego, Frąk, Drachal.
    Broń: Piechnik - Frak, Sieczka, Kobza, Skórnicki, Drachal, Borkowicz, Olchowski, Jastrzębski, Brusik, Nowocin, Weychan, Milcuszek, Chełmiński, Wójcicki, Suligowski
    W rozegranym awansem przedostatnim meczu podopieczni trenera Marcina Krzoska pewnie wygrali w Wieniawie z miejscowym Chojniakiem. Tradycyjnie wynik nie oddaje przebiegu spotkania. Chłopcy mogli wbić rywalowi więcej goli! Czwarta wygrana z rzędu sprawia, że przy korzystnych wynikach w ostatniej kolejce licząc naszą ewentualną wygraną z Jagurem Wolanów możemy jeszcze powalczyć nawet o drugie miejsce w ligowej tabeli - czytamy na stronie rocznika 2003.

FOTOGALERIA TUTAJ

• dodano: 14.06.2017 | odsłon: 66

Rocznik 2008: Ważna wygrana z Talencikiem

Rocznik 2008
    BROŃ RADOM - TALENCIK RADOM 9:6
    Bramki: Kacper Lech, Mateusz Krajewski 2, Franek Stępniewski 2, Kuba Staniszewski 2, Hubert Tuzimek 2.
    Bardzo dobry mecz rozegrała w środę ekipa dziewięciolatów. Do tej pory chłopcom bardzo ciężko grało się przeciwko drużynie Talencika, w środę udało się wygrać po dobrej grze.

• dodano: 14.06.2017 | odsłon: 30

Rocznik 2004: Horror z niedosytem [FOTO]

Rocznik 2004
    BROŃ RADOM - RADOMIAK RADOM 1:1 (0:1)
    Bramka: Bartek Wójcik z karnego.
    Broń: Chebdowski - Maleta, Wiechecki, Mąkosa, Chłopecki, Ambrozik, Stępień, Piotrowski, Wójcik, Urbaniak, Drachal, Woźniak, Fituch.

Ależ emocje towarzyszyły kibicom w tym meczu. Broń w razie wygranej mogła zapewnić sobie już dziś upragniony awans do Ekstraligi Mazowieckiej. Tak się jednak nie stało, ale po słabej pierwszej połowie nasz zespół musiał gonić wynik. Przed przerwą goście zdobyli bramkę po rzucie karnym. Kibice mieli do sędziego sporo pretensji o tą decyzję, bo faul był przed polem karnym, ale pod koniec meczu arbiter podyktował z kolei dla Broni rzut karny na pograniczu pola karnego.
    Po pierwszej przeciętnej połowie, w drugiej Broń przycisnęła, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki. Nasz zespół miał kilka świetnych okazji, ale dopiero trzy minuty przed końcem padł wyrównujący gol.
    Na dwie kolejki przed końcem Broń ma pięć punktów przewagi nad wiceliderem, Mazowszem Grójec.

• dodano: 14.06.2017 | odsłon: 365

Potrzebni wolontariusze Broni!

Już 25 Czerwca w Radomiu odbędzie się Półmaraton Radomskiego Czerwca"76. Ulicami miasta pobiegnie grubo ponad 1000 osób. Swój udział w tej imprezie będzie mieć również Broń Radom. Na jednej z ulic powstanie specjalne stoisko klubowe. Nasi wolontariusze będą też pomagać biegaczom.
    Już teraz potrzebujemy chętnych ze wszystkich grup młodzieżowych, do tego, aby wzięli udział w tym święcie. Czekamy na chętnych , którzy pomagać będą przy biegu w formie obsługi stolików z woda, przy których będziemy rozwieszali banery klubowe. Mile widziane są cale rodziny.
    Osoby chętne prosimy o kontakt z Arkadiuszem Chorosiem pod numerem telefonu 502-294-883. Gorąco zachęcamy!

• dodano: 13.06.2017 | odsłon: 605

[WIDEO] Zbliża się wyjątkowy Memoriał

W naszym kanale BROŃ TV znajdziecie dziś wyjątkowy materiał wideo.
    W sobotę 17 czerwca 2017 odbędzie się Memoriał Zdzisława Miłkowskiego, byłego piłkarza, potem wieloletniego trenera. Przed turniejem Sylwester Szymczak z "Echa Dnia" rozmawia z Robertem Wicikiem, byłym piłkarzem i prywatnie zięciem Zdzisława Miłkowskiego, Robertem Rogalą, trenerem drużyny rocznika 2004, a także Michałem i Maćkiem, wnukami zasłużonego dla Broni człowieka.