Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 2|
e-mail: hasło:
  • dodano: 14.05.2018 | odsłon: 633

Liczymy na deja vu sprzed 10 lat

Artur Kupiec w roli trenera, Wojciech Kupiec w defensywie, Wiktor Kupiec na trybunach. Na boisku Broń wygrywa z Pilicą w Białobrzegach 3:0 i mocno zbliża się do tego, aby grać w barażach o trzecią ligę. Brzmi jak marzenie? Raczej jak wspomnienie, które warto byłoby powtórzyć. Pisaliśmy już o tym meczu, ale przypominamy go jeszcze raz, bo odbył się on dokładnie 10 lat temu i mamy ochotę na swoiste Deja Vu. Już w najbliższą środę Pilica - Broń i duża szansa na to, aby przerwać fatalną passę na obiekcie w Białobrzegach.

• dodano: 14.05.2018 | odsłon: 360

Podsumowanie 24 kolejki. Czołówka traci!

Żadna z trzech czołówych drużyn nie zdołała wygrać meczu w 24 kolejce IV ligi mazowieckiej (gr. południowa). Punkty zgubiła Pilica Białobrzegi, również Mszczonowianka i trochę szkoda, że Broni nie udało się wygrać z Piasecznem, aby odskoczyć w tabeli. Z drugiej strony punkt zdobyty z Piasecznem też ma swoją wartość, bo nasz zespół utrzymał fotel lidera. Za czołową trójką dość odważnie kroczy Oskar i Mazur.

• dodano: 14.05.2018 | odsłon: 768

Kuba trzymaj się!

Niestety potwierdziły się fatalne diagnozy i Jakub Góźdź to kolejny zawodnik, który z powodu kontuzji nie zagra do końca sezonu. W meczu z MKS Piaseczno w 25 minucie doznał złamania drugiego palca u lewej nogi. To oznacza co najmniej dwa miesiące przerwy.

• dodano: 14.05.2018 | odsłon: 20

Rocznik 2004: Porażka z SEMPem

I liga mazowiecka
    BROŃ II RADOM - SEMP URSYNÓW 0:2
    Broń: Jakub Kuliński - Maciej Urbaniak, Jan Olczykowski, Marcel Czyż, Kacper Sowa, Piotr Kiełbasa, Bartosz Zając, Piotr Siwak, Edgar Kaczmarczyk, Igor Jastrzębski, Maciej Wicik oraz Mikołaj Wójcicki, Jarek Kot, Bartek Włudarczyk, Maksymilian Maleta.
    Naszej drużynie nie udało się wygrać na zapleczu ekstraligi, choć dogodnych sytuacji podbramkowych nie brakowało.

• dodano: 13.05.2018 | odsłon: 38

Rocznik 2003: Dobry mecz z Drukarzem

BROŃ RADOM - DRUKARZ WARSZAWA 3:1
    Bramki: Drachal (karny), Neska, Prasek).
    Broń: Fijałkowski/Stanik - Sieczka, Boruch, Frąk, Milcuszek, Borkowicz, Drachal, Dujko, Skaliński, Neska, Chełmiński, Kobza, Brusik, Jastrzębski, Prasek, Weychan, Skórkiewicz
    Piłkarze trenera Marcina Krzoska rozegrali kolejny bardzo dobry mecz i wskoczyli na szóste miejsce. To oznacza, że rocznik skazywany na pożarcie, zrobił olbrzymie postępy i jest na dobrej drodze aby utrzymać się na mazowieckim szczeblu.

• dodano: 13.05.2018 | odsłon: 23

Rocznik 2008: Video ograne

Rocznik 2008
    Broń Radom - Video Ciepielów 5:3
    Podopieczni trenerów Daniela Grymuły i Marcina Trojanowskiego mimo ogromnego upału zagrali radosny i bardzo fajny futbol. Drugi raz już pokonali Video.

• dodano: 13.05.2018 | odsłon: 27

Rocznik 2007: Wyjątkowy wyczyn z Centrum

Rocznik 2007
    Broń - Centrum 10-8
    Broń - Lider Lipsko 6-7

Na uwagę zasługuje fakt, że drużyna przegrywała z Centrum 0:8...i wygrała 10:8. Niemożliwa sprawa!
    KS Trójmiasto (Majdów) - Broń 2007 Ustronie Radom 3:8
    Bramki: 3 Damian Kilian, 1 Bartek Kiełbus, 1 Jakub Jastrząb, 1 Jan Dobroń, 1 Błażej Wasilewski, 1 Patryk Roguś

• dodano: 13.05.2018 | odsłon: 24

Rocznik 2006: Remis w Jasieńcu