Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 15|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 16.03.2019 | odsłon: 228

  A. Piechowicz: Jak rozkapryszone dziecko

  Dziś po raz ostatni odnosimy się do sprawy rozstania z Arturem Kupcem, trenerem Broni, który w środę zrezgnował z pracy. Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć wywiad redaktora Łukasza Kościelniaka z Zebrra.TV z byłym już trenerem Broni. MOŻNA GO OBEJRZEĆ TUTAJ. Szkoleniowiec jest zdania, że w klubie jest "dziadostwo i został oszukany, a ponadto poziom organizacyjny Broni jest bardzo słaby".
  Telewizja Zebrra przedstawiła również drugą stronę całego zamieszania. Mocno zdegustowany postawą trenera Kupca był prezes klubu Artur Piechowicz, który przez lata zżył się ze szkoleniowcem i mocno przeżył sposób w jaki trener pożegnał się z klubem. Zdaniem prezesa Piechowicza szkoleniowiec zachował się jak rozkapryszone dziecko, które rzuca zabawkę i odchodzi obrażone. Szkoleniowiec odszedł, bo według niego zarząd zmienił zdanie i nie pozwolił mu na zakontraktowanie dwóch nowych zawodników. Nie powiedział jednak całej prawdy, że zarząd klubu pozwolił mu ściągnąć tych graczy, a z kogoś w szerokiej kadrze musiał zrezygnować. "Budżet nie jest z gumy i nie możemy sobie pozwolić kolejne koszty. Poza tym jeśli trener uważa, że rzeczywiście jest tu takie dziadostwo, czemu tak mocno zabiegał o pracę" - dodał prezes.
  Artur Piechowicz wyraził też ogromny żal, że szkoleniowiec został zespół w takim stylu na trzy dni przed ligą.
  CAŁĄ ROZMOWĘ Z PREZESEM PIECHOWICZEM MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ

  Do sprawy nie będziemy już wracać. Trenerowi Arturowi Kupcowi dziekujemy za lata pracy i życzymy sukcesów w życiu osobistym i na sportowej drodze.

 • dodano: 16.03.2019 | odsłon: 36

  Wiosna w 3 lidze. Wyniki 18 kolejki

  Ruszyła runda wiosenna w naszej grupie 3 ligi. Nasz zespół swój mecz gra jutro. W pozostałych sobotnich spotkaniach padły następujące wyniki: 
  Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
  Mazur Ełk - Pelikan Łowicz 1:2
  Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 2:2
  ŁKS Łomża - Znicz Biała Piska 0:3
  Legionovia - Unia Skierniewice  0:1
  Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa - 2:2

  Niedziela: 
  Lechia Tomaszów - Ruch WM 2:0
  Legia II - Broń 0:0
  Świt NDM - Sokół Ostróda 0:1

 • dodano: 16.03.2019 | odsłon: 385

  Mamy mistrzostwo w roczniku 2011!!

  BROŃ RADOM NAJLEPSZYM KLUBEM SZKOLĄCYM DZIECI I MŁODZIEŻ!
  Kolejne fantastyczne wiadomości! Rocznik 2011 pod wodzą trenerów Mariusza Lisa i Tomasza Kołodziejczyka, wywalczył mistrzostwo Halowej Ligi Dziecięcej. To już kolejny triumf naszego klubu w tych rozgrywkach, bo przypomnijmy, że w tym roku mistrzostwo wywalczył zespół 2009, a w poprzednich latach Broń Radom zgarnęła najwięcej mistrzowskich tytułów. Tegoroczny finał stał na bardzo wysokim poziomie i trzymał w niepeności naszych kibiców do samego końca!

 • dodano: 16.03.2019 | odsłon: 118

  Kapitanie! Żyj nam długo i szczęśliwie!

  Dziś swoje 38 urodziny obchodzi Paweł Młodziński, bramkarz, kapitan zespołu i jeden z najardziej oddanych zawodników w naszym zespole. Pawłowi życzymy zdrowia, spełnienia marzeń, a w niedzielę świetnego prezentu od kolegów z drużyny! "Młody" wielokrotnie udowadnia, że w metrykę nie wolno mu zaglądać!
  1926 lat Paweł!

 • dodano: 15.03.2019 | odsłon: 275

  A po burzy...wyjdzie słońce

  LEGIA II WARSZAWA - BROŃ RADOM
  Niedziela godz. 12
  Stadion ul. Słowackiego 21 w Ząbkach

  Długo czekaliśmy na ten dzień, że wreszcie zakończy się okres przygotowawczy, że skończą się sparingi i zaczniemy ligowe granie. Nikt chyba nie przypuszczał, że drużyna pierwszy, wiosenny mecz będzie jechać po przysłowiowym trzęsieniu ziemi. Zmiana trenera w takiej sytuacji to zawsze wielka niewiadoma. Praktycznie nie zdarza się, aby szkoleniowiec zostawiał zespół cztery dni przed meczem. Jak to wpłynie na zawodników, czy będą zmotywowani, zmobilizowani, czy też wyjdą na boisko z przestrzelonymi skrzydłami? Tego dowiemy się w niedzielę.

 • dodano: 15.03.2019 | odsłon: 697

  Dariusz Różański wraca na trenerski stołek!

  Dariusz Różański został nowym (starym) trenerem Broni Radom. Wychowanek z Narutowicza 9 ponownie poprowadzi zespół i zastąpi na tym stanowisku Artura Kupca.

  Więcej w rozwinięciu

 • dodano: 15.03.2019 | odsłon: 454

  Goljasz i Kosiorek podpisali z Bronią Radom!

  Piotr Goljasz i Jakub Kosiorek będą wiosną reprezentować barwy trzecioligowej Broni Radom. Obaj podpisali kontraky i przynajmniej do czerwca pozostają w naszym zespole. Trzymamy kciuki za obu zawodników,

  WIDEO TUTAJ

  Wkrótce Fotogaleria

 • dodano: 15.03.2019 | odsłon: 94

  Znamy arbitra niedzielnego meczu

  Mateusz Jenda z Węgrowa (okręg siedlecki) poprowadzi w niedzielę o godz. 12 spotkanie Legii II Warszawa z Bronią Radom. Ten młody arbiter już kilkakrotnie prowadził mecze z udziałem naszej drużyny. Sędzia w 2017 roku awansował do trzeciej ligi i ma bardzo dobrą opinię . W czwartej lidze prowadził mecze Błonianka - Broń 1:2, Broń - Energia Kozienice 2:0, Broń - Pilica Białobrzegi 3:2.  W trzeciej lidze jesienią prowadził spotkanie Broni z Polonią Warszawa 4:3.
  Mateusz Jenda jesienią w I grupie III ligi poprowadził sześć spotkań. W tym czasie podyktował trzy rzuty karne, pokazał jedną czerwoną kartkę (w meczu Broń - Polonia)