Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 12|
e-mail: hasło:
Sparing z Prochem

Sparing z Prochem13-07-2019

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 06.07.2019 | odsłon: 889

  Nieznaczna porażka z Legionovią

  LEGIONOVIA LEGIONOWO - BROŃ RADOM 2:1 (1:1)
  Bramka: zawodnik testowany z województwa świętokrzyskiego 29
  W pierwszym letnim sparingu, piłkarze Broni nieznacznie przegrali z beniaminkiem II ligi. Mecz odbył się w Rebertowie.
  Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Adam Imiela, do niedawna zawodnik Broni.

  W pierwszej połowie poza Damianem Winiarskim w ekipie Broni zagrało aż 10 testowanych zawodników. Mimo takich zmian i zaledwie dwóch treningów przygotowujących, nasz zespół objął prowadzenie w 29 minucie.
  Tuż przed przerwą w 44 minucie gospodarze wyrównali, zaś na początku drugij połowy, e 53 minucie, bramkę dla "Novii" zdobył wspomniany Imiela.

 • dodano: 05.07.2019 | odsłon: 344

  Na poczatek Ursus

  Znamy już pełny harmonogram w III lidze grupie I. Rozgrywki prowadzić będzie warmińsko Mazurski Związek Piłki Noznej. Na inaugurację sezonu, nasi piłkarze zagrają z Ursusem Warszawa na wyjeździe. W drugiej kolejce czeka nas mecz z rezerwami Legii, a w trzeciej pojedynek w Morągu!

 • dodano: 04.07.2019 | odsłon: 410

  Trener z Bronią, lecz bez Centrum

  Trener Dariusz Różański w nowym sezonie nie będzie już łączył funkcji i zostaje w Broni Radom. Centrum Radom poinformowało, że szkoleniowiec przestał pełnić rolę trenera w zespole klasy okręgowej, a to ma przynieść większy pozytek dla obu klubów, zarówno dla Broni - jak i Centrum. Ostatnie pół roku prowadził właściwie trzy drużyny, bo do tego dochodziły zajęcia z juniorami Broni.
  Trener Dariusz Różański na pewno będzie budował trzecioligowy zespół Broni i przygotowywał go do nowego sezonu, ale 29 lipca odbędą się wybory w klubie i może dojść do sytuacji, że nowy zarząd będzie chciał zmainy na tym stanowisku.
  Na razie trzymamy kciuki za trenera Różańskiego i wierzymy, że sobie poradzi!

 • dodano: 04.07.2019 | odsłon: 630

  Pierwszy trening już za nami

  Piłkarze Broni Radom wrócili po urlopach i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na razie te pierwsze zajęcia były wprowadzające, spora cżęśc zawodników była na urlopach. Pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy przynajmniej do soboty pozostaną z zespołem. Kolejni testowani gracze będą na treingach Broni przewijać się nawet do pierwszej kolejki.

 • dodano: 02.07.2019 | odsłon: 807

  Piłkarze Broni wracają do treningów

  Piłkarze Broni Radom już w czwartek wracają do treningów. Z kolei w sobotę w Rembertowie o godz. 13 zagrają mecz towarzyski z Legionovią Legionowo. W ekipie z Narutowicza 9 zabraknie kilku zawodników, ale pojawią sie też nowe twarze.

 • dodano: 30.06.2019 | odsłon: 720

  Polonia Warszawa najlepsza w V Memoriale!

  Mnóstwo emocji towarzyszło nam w niedzielę w drugim dniu V Memoriału Zdzisława Miłkowskiego. Pomiędzy zwycięzcą, a czwartym zespołem była różnica 1 punktu. Do ostatniego meczu nie wiadomo było kto zasiądzie na podium. Ostatecznie wygrała Polonia Warszawa! Nasza Broń Radom zajęła piątą lokatę.

  Relacja, wyniki i tabela w rozwinięciu
  OBSZERNA FOTOGALERIA NA NASZYM FACEBOOKU TUTAJ

 • dodano: 29.06.2019 | odsłon: 274

  I dzień Memoriału. Wyniki i tabela

  Za nami pierwszy dzień V Memoriału Zdzisława Miłkowskiego. Sporo bramek, dużo emocji i mnóstwo niezłego futbolu. Po pierwszym dniu na prowadzeniu jest Znicz Pruszków, ale nie ma jednej, barzo mocnej drużyny, poziom jest wyrównany i w niedzielę może być bardzo ciekawie. Na turniej nie dojechała drużyna Victorii Sulejówek, tak więc dziewięć zespołów systemem każdy z każdym walczy o Memoriałowy triumf.
  W rozwinięciu wyniki i strzelcy bramek, a także aktualna tabela.

  ZDJĘCIA TUTAJ

 • dodano: 29.06.2019 | odsłon: 352

  Wyjątkowi ludzie, wyjątkowy piknik!

  Już po raz siódmy na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 odbył się Piłkarski Piknik Broni Radom. To była świetna okazja do podsumowania sezonu piłkarskiego, wspólnych rozmów, ale przede wszystkim do futbolowej rywalizacji. Podobnie  jak w latach poprzednich uczestnicy rozgrywali mnóstwo pojedynków. Młodzieżowe roczniku rozgrywały spotkania z seniorską drużyną, z kibicami, a także pojedynki z rodzicami. Uczestnikom towarzyszyła fajna muzyka, nie zabrakło też świetnej muzyki. Dotarli też zaproszonie goście, a wśród nich Adam Suliga, prezes Fabryki Broni, a także jego zastępca, Maciej Borecki. Byli też przedstawiciele zarządu Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Noznej z prezesem Sławomirem Pietrzykiem na czele. Dzięki firmie Korbank było mnóstwo nagród i rozdano mnóstwo smakołyków dla dzieci. Przeprowadzono też konkursy dla rodziców.
  Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji pikniku. Po raz kolejny okazało się, że Broń zrzesza fantastycznych ludzi, dzięki czemu kolejny piknik bardzo się udał.

  FOTOGALERIA TUTAJ