Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 02.08.2022 | odsłon: 186

  Kadra na rundę jesienną 2022

  Dziś odbyła się sesja zdjęciowa drużyny Broni Radom. O zmianach kadrowych będziemy jeszcze pisać. Sporo zawodników odeszło, ale również po stronie pozyskanych lista jest długa. W najbliższą sobotę Broń Radom o godz. 17 zagra u siebie z Sokołem Ostróda. 

  Górny rząd od lewej: Tomasz Bartosiak, Hubert Derlatka, Marcin Szymczak, Wojciech Kalinowski, Piotr Goljasz, Dmytro Prikhna, Kamil Odolak, Jakub Mydłowiecki, Edgar Kaczmarczyk.
  Środkowy rząd od lewej: Sebastian Kobiera, Kacper Pietrzyk, Michał Kielak, Jakub Piotrowski, Jakub Kosiorek, Wojciech Ginał, Damian Machajek, Sebatian Weremko, Kajetan Jendryczko.
  Dolny rząd od lewej: Bartłomiej Nowak, Marek Chudziński - kierownik drużyny, Wiktor Kupiec - asystent trenera, Michał Pulkowski - trener, Mirosław Peresada - trener bramkarzy, Tomasz Tarasiński - fizjoterapeuta, Adrian Grudzień.

  ZOBACZ ZDJĘCIA ZAWODNIKÓW

 • dodano: 02.08.2022 | odsłon: 251

  Franek Stępniewski powołany do AMO

  Franciszek Stępniewski, zawodnik Broni Radom z rocznika 2010 został powołany przez Polski Związek Piłki Nożnej do Akademii Młodych Orłów.
  Akademia Młode Orły to najlepsze źródło pozyskiwania adeptów piłki nożnej w Polsce, gdzie wiedza i doświadczenie idzie w parze z szacunkiem dla młodego człowieka i jego talentu. Zawodniczki i zawodnicy w kategoriach wiekowych U-11 i U13 są selekcjonowani i zapraszani jako wyróżniający się w swoich klubach i szkółkach. Najlepsi mają szansę trafić na zgrupowania.
  Franek Stępniewski z Broni Radom to zawodnik, który już dłuższego czasu trenuje w zespole 2008, czyli właściwie z kolegami starszymi od siebie. Trzymamy kciuki i życzymy mu powodzenia!

 • dodano: 01.08.2022 | odsłon: 260

  Kto na jedynce w Broni?

  Wyjaśniła się kwestia bramkarzy, którzy będą rywalizować o miejsce między słupkami. W ostatnim czasie niepodważalną pozycję na "jedynce" miał Kuba Kosiorek. Z kolei Jakub Piotrowski latem szukał klubu. Rozmawiał między innymi z Pilicą Białobrzegi. Wiosna zagrał w dwóch meczach Broni i zwłaszcza z Ursusem w Warszawie pokazał, że ma spore umiejętności. Kuba zostaje w Broni, będzie walczyć o miejsce bramce, a co więcej, będzie też nadal pracował u boku Roberta Rogali z rocznikiem 2010. W roli młodego szkoleniowca też sprawuje się znakomicie.
  Wcale nie bez szans o miejsce między słupkami jest Wojtek Ginał, 16 letni wychowanek Broni. Kto widział mecze sparingowe w MIńsku Mazowieckim i z Koroną II w Orońsku ten wie, że Wojtek jest przyszłością naszego klubu. Już teraz ma spore umiejętności, a jeszcze rośnie więc będzie miał świetne warunki fizyczne.
  Wszystkim naszym golkiperom życzymy zdrowia i czystego konta!

 • dodano: 01.08.2022 | odsłon: 51

  Zobacz zdjęcia z treningu

  Poniedziałek 1 sierpnia - nowy tydzień, nowy miesiąc i nowe siły w naszej drużynie. Zespół rozpoczął już ostatni cykl przygotowań do pierwszego meczu ligowego, z Sokołem Ostróda. Teraz obciążenia nie są juz tak duże, zespół nabierze trochę świeżości, szykuje też taktykę pod konkretnego rywala. We wtorek drużyna weźmie udział w sesji zdjęciowej.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU

 • dodano: 01.08.2022 | odsłon: 506

  Sebastian Kobiera zawodnikiem Broni!

  Duże wzmocnienie środka pola naszej trzecioligowej drużyny! Do zespołu dołącza wartościowy i doświadczony zawodnik. Sebastian Kobiera ma 26 lat, pełni najczęściej rolę defensywnego pomocnika. W poprzednim sezonie jesienią grał w II ligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki, z którą wcześniej awansował na ten szczebel. Jest wychowankiem UKS SMS Łódź. Długi czas gral w Sokole Aleeksandrów Łódzki, dwa sezony spędził też w Polonii Warszawa.
  Sebastian, witamy w drużynie i życzymy powodzenia!!!

 • dodano: 31.07.2022 | odsłon: 123

  Kup karnet na Broń!

  Już tylko kilka dni dzielą nas od inauguracji nowego sezonu. Od czwartku będzie można kupić online pojedyncze wejściówki na pierwszy mecz z Sokołem Ostróda, ale my wciąz zachęcamy do kupowania karnetów. Część kibiców już skorzystała z tego przywileju, wejdzie na mecz taniej, bez kolejki, a karnet jest dużym wsparciem dla klubu! 

 • dodano: 31.07.2022 | odsłon: 288

  Ostatnie sprawdziany trzecioligowców

  Uff! Koniec sparowania! Czas na ligę! Chyba już wszyscy nie możemy się doczekać. Jedni są lepiej przygotowani, inni mniej, ale już w sobotę 6 sierpnia zaczyna się walka na poważnie. Sprawdziliśmy ostatnie mecze towarzyskie rywali Broni Radom w walce o trzecioligowe punkty. W naszym przekonaniu, subiektywnie możemy wskazać, że o najwyższe cele powinny walczyć zespoły Legionovii, Pogoni Grodzisk Maz, Legii II, być może Unii, Świtu i Jagielloni II. Chcielibyśmy dopisać do tego Broń...ale przez skromność nie wypada :) Życie (liga) zweryfikuje.

 • dodano: 30.07.2022 | odsłon: 229

  Trener Michał Pulkowski po meczu z Orlętami

  Po meczu z Orlętami w Radzyniu Podlaskim, zapytaliśmy trenera naszej drużyny o opinie po spotkaniu
  Michał Pulkowski, trener Broni:  - Graliśmy dużo lepiej niż ostatnio, ale taka jest kolej rzeczy, aby z każdym dniem i tygodniem wyglądać coraz lepiej. Aby po 6 sierpnia ta forma była jeszcze lepsza. W zespole zaszło bardzo dużo zmian i z dnia na dzień nie da się tego wszystkiego poukładać. Ten proces bedzie trwać. Zarys zespołu mamy, jest jeszcze kilka znaków zapytania. Mamy sporo materiału do analizy i na pewno wszyscy zawodnicy dostaną szanse. Cieszy to, jak zespół zareagował po stracie bramki. Tu po przerwie straciliśmy gola, ale chłopcy nie opuścili głów, a wręcz przeciwnie ruszyli i szybko odpowiedzieli. Testowaliśmy trzech zawodników. Decyzje zapadną w najbliższych dniach. Nadal jednak szukamy.