Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 5|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 14.05.2017 | odsłon: 671

  Nie żyje Mirosław Puźniak

  Smutną wiadomość dostaliśmy dziś popołudniu. W wieku 57 lat zmarł Mirosław Puźniak. W latach 80 jeden z najlepszych zawodników ówczesnej drugoligowej Broni Radom. Wielu starszych kibiców pamięta tego zawodnika. Później karierę w naszym klubie kontynuował jego syn Piotr.

  Rodzinie, najbliższym, przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje

  Aktualizacja: Pogrzeb Ś.P Mirosława Puźniaka odbędzie się 18 maja, w miejscowości Zakrzówek, koło Kraśnika. Msza święta o godz. 15

 • dodano: 14.05.2017 | odsłon: 40

  Rocznik 2005: Wysoka wygrana

  II liga rocznika 2005
  Broń Radom - Video Ciepielów 11:0

  Bramki: Skoneczny Kuba 3, Drachal Dawid 2, Romelczyk Igor 2, Więcaszek Stas 2, Zarebski Oskar i Strzałkowski Olek.
  - Dobry mecz i wysokie zwycięstwo. Początek meczu troszkę niewyraźny i chaotyczny. Po pierwszej bramce pełna kontrola, kolejne bramki i sporo sytuacji niewykorzystanych. Cieszy pazerność i ochota na kolejne bramki. Ozdobą meczu był kapitalny gol z rzutu wolnego Igora Romelczyka. Dzisiaj cieszymy się zwycięstwem ale od jutra myślimy już o kolejnym meczu który rozegramy w piątek 19.05 o godzinie 17.00 w Garbatce - relacjonuje trener rocznika 2005, Krzysztof Banaszkiewicz. 

 • dodano: 14.05.2017 | odsłon: 28

  Rocznik 2004: Drugi zespół wygrywa

  II liga rocznika 2004
  BROŃ II RADOM - Orzeł Wierzbica 3:1
  Bramki: Kuba Piwowarczyk, Jarek Kot i Mikołaj Wójcicki.
  Broń: Jakub Karbowiak - Kacper Wiosna, Piotr Siwak, Kopyt Franek, Maciej Otrębski, Maciej Wicik, Jarek Kot, Marcel Czyż, Bartosz Zając, Adrian Grudzień, Kuba Piwowarczyk oraz Jaros Patryk, Mikołaj Wójcicki, Stanik Mateusz
  Mimo zwycięstwa to był średni mecz z naszej strony. Sporo było niedokładności, niewłaściwych decyzji czy chaosu. My prowadziliśmy grę, ale niewiele z tego wynikało. Oprócz strzałów z dystansu brakowało nam sytuacji bramkowych. Znowu właściwie po jedynej sytuacji gości tracimy bramkę.
  Przypomnijmy, że w roczniku 2004 pierwszy zespół prowadzi w I lidze z dużą przewagę, a w II lidze drugi zespół również jest liderem, ale awansuje tylko wtedy, gdy pierwsza drużyna wywalczy awans do ligi mazowieckiej.

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 14.05.2017 | odsłon: 467

  Rocznik 2003: Trzynastego, 13 goli

  I liga rocznika 2003
  BROŃ RADOM - UKS LIPIE 13:0

  Bramki: Piotrowski 5, Wójcicki 3, Jastrzębski 2, Skoneczny 2, Drachal 1
  Broń: Domagała/Piechnik - Frąk, Drachal, Borkowicz, Jastrzębski, Wójcicki, Chełmiński, Olchowski, Skoneczny, Skaliński, Milcuszek, Sieczka, Weychan, Skórkiewicz, Suligowski, Mąkosa, Piotrowski.
  Trzynastego o godzinie trzynastej, zaaplikowali rywalom trzynaście goli. Brawa dla zedspołu trenera Marcina Krzoska. Drużyna po kryzysie na początku rundy wiosennej, teraz radzi sobie coraz lepiej.

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 14.05.2017 | odsłon: 20

  Rocznik 2006: Porażka z Kraską

  I liga rocznika 2006
  BROŃ RADOM - KRASKA JASIENIEC 5:6
  Bramki: Kacper Dąbrowski 5
  Broń: Wojtek Ginał, Eryk Frużyński, Dawid Szambor, Ksawery Nowak, Daniel Ogorzałek, Patryk Mordka, Mikołaj Pawłowski, Kacper Dąbrowski, Mateusz Bieńkowski, Dominik Chełstowski, Kacper Królikowski, Aleksander Bielawski, Dominik Lament, Filip Zaczek, Marcel Kapturski.
  Piłkarze trenera Mirosława Peresady, po emocjonującym meczu, przegrali z Kraską Jasieniec. Co ciekawe wszystkie pięć bramek zdobył dla Broni Kacper Dąbrowski.

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 13.05.2017 | odsłon: 174

  31 kolejka IV ligi

  W sobotę zaplanowane zostały wszystkie mecze 31 kolejki, czwartej ligi w grupie południowej. Jak wiadomo nasz zespół pauzował, ale inny wyniki będziemy podawać w miarę na bieżąco
  Energia Kozienice - KS Konstancin 5:3
  Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie 2:1
  Znicz II Pruszków - KS Raszyn 1:2
  Mazur Karczew - MKS Piaseczno 1:2
  Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 1:1
  LKS Promna - Victoria Sulejówek 2:2
  Sparta Jazgarzew - Proch Pionki 2:1
  Oskar Przysucha - Szydłowianka Szydłowiec 1:1
  Orzeł Wierzbica - Grom Warszawa 2:0

 • dodano: 12.05.2017 | odsłon: 251

  Weekend z Bronią Radom

  Nasi seniorzy w najbliższy weekend pauzują, więc jest trochę czasu, aby zajrzeć na mecze naszych młodzieżowych zespołów. A będzie się działo przez cały weekend. Nasze ekipy grają o czołowe lokaty w swoich rocznikach. Szczególnie ciekawie zapowiada się sobotnia konfrontacja rocznika 2002 w ekstralidze.

 • dodano: 12.05.2017 | odsłon: 33

  W sobotę wszystkie mecze. Broń pauzuje

  W tym tygodniu nie będziemy typować meczów naszej drużyny, bo Broń pauzuje. Niemniej w naszej Lidze Typera cały czas jest bardzo ciekawie. Wszystkie mecze najbliższej kolejki rozegrane zostaną w sobotę. Natomiast kolejne pojedynki już w środę, 17 maja.
  Przypominamy, że Portal Broniarze.pl wiosną również wspiera tą zabawę i pod koniec czerwca znowu uroczyście wręczymy nagrody trzem osobom.


  ZAREJSTRUJ SIĘ I ZALOGUJ SIĘ Z LEWEJ STRONY W LIDZE TYPERA
  TUTAJ