• dodano: 13.05.2018 | odsłon: 168

Remis Mszczonowianki, Broń wciąż liderem

W jedynym niedzielnym meczu IV ligi:
    Znicz II Pruszków - Mszczonowianka 2:2

Broń w ten sposób mimo straty dwóch punktów w meczu z Piasecznem, obroniła fotel lidera i  utrzymała przewagę punktunad Mszczonowianką i powiększyła do trzech  przewagę nad Pilicą. Z drugiej strony- do czołówki zbliżyli się: Oskar Przysucha, Mazur Karczew i Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Końcówka ligi będzie arcyciekawa. Więcej - w podsumowaniu kolejki.

• dodano: 12.05.2018 | odsłon: 62

[WIDEO] Bramki z meczu z Piasecznem

W naszym kanale Broń TV zamieściliśmy już dwa samobójcze gole i dwie bramki z rzutów rożnych drużyny z Piaseczna. Materiał wideo dzięki uprzejmości Zebrra.TV

ZOBACZ BRAMKI TUTAJ

• dodano: 12.05.2018 | odsłon: 74

[WIDEO] Trenerzy po meczu Broń - Piaseczno

- Strzeliliśmy cztery gole w tym meczu, a mimo to nie wygraliśmy i wracamy do domu z jednym punktem. Chyba właśnie dlatego piłka nożna jest taka dziwna i za to ją kochamy - mówił po meczu trener Piaseczna Igor Gołaszewski.
    - Szanujemy ten jeden punkt, bo mogło być różnie - przyznał po tym pojedynku Artur Kupiec, szkoleniowiec Broni.

KONFERENCJA PRASOWA TUTAJ

• dodano: 12.05.2018 | odsłon: 311

Gramy dalej, cel się nie zmienia!

Za nami mecz z MKS Piaseczno. Broń straciła punkty, zagrała słabszy mecz, ale nie jest to jeszcze powód do rozpaczy. Wręcz przeciwnie chcemy jeszcze wsparciej wspierać zespół i liczymy, że drużyna w środę zagra o wiele lepiej i będziemy dumni z zespołu. Gramy dalej, cel się nie zmienia, a do zakończenia ligi zostało jeszcze sześć spotkań.

FOTOGALERIA TUTAJ

• dodano: 12.05.2018 | odsłon: 505

[LIVE] Na żywo. Remis z Piasecznem

BROŃ RADOM - MKS PIASECZNO 2:2 (0:1)
    Bramki: samobójcza 65, 88 - Jadacki 28, Przygoda 72

Nie udało się dziś wygrać naszym piłkarzom. Wkrótce więcej o meczu, fotogaleria i wideo

MAZOWSZE GRÓJEC - BROŃ RADOM 0;0
    Cenny remis na trudnym terenie z mocnym przeciwnikiem, wywalczyła ekipa 13-latków. Podopieczni trenera Krzysztofa Banaszkiewicza zesbrali sporo pochwał, przede wszystkim za charakter i walkę do samego końca.

• dodano: 12.05.2018 | odsłon: 289

Rocznik 2002: Wygrane derby

I liga mazowiecka
    BROŃ RADOM - AS RADOMIAK 4:1 (0:1)
    Bramki: Majer 2, E. Warych, Czajkowski
    Broń: Tuzimek - Marzec, Borkowski, E. Warych, Kiełbasa, Czajkowski, Machajek, Lis, Banaczek, Zych, A. Warych oraz Krzyżanowski, Majer, Sobieraj, Jeżak.
    Podopieczni trenera Dariusza Różańskiego wygrali derbową potyczkę, ale paradoksalnie nie było tak łatwo. Do przerwy to goście prowadzili, a w ostatniej minucie meczu było już 2:1 dla Broni i świetną okazję mieli goście. W doliczonym czasie gry nasz zespół zdobył dwie ładne bramki.