• dodano: 29.07.2022 | odsłon: 182

Generalny sprawdzian z Orlętami!

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - BROŃ RADOM
    Sobota godz. 11

Przed naszym zespołem generalny sprawdzian przed ligową inauguracją. Nasza Broń zagra z ciekawym przeciwnikiem, który w ostatnim sezonie zajął 11 miejsce w grupie IV trzeciej ligi.

Tak jak już pisaliśmy, w naszym zespole sprawdzani będą jeszcze nowi gracze. Kadra nie jest jeszcze w pełni ukształtowana, ale na pewno w najbliższych dniach powieje jeszcze optymizmem. Sztab szkoleniowy Broni ma jeszcze możliwość, aby  sprawdzać różne opcje i możliwości taktyczne. W trakcie ligowych rozgrywek raczej nie będzie już takich możliwości.

W sobotę od godz. 11 będzie na żywo informować o tym co sie dzieje na boisku!

• dodano: 28.07.2022 | odsłon: 100

Trener Pulkowski po meczu z Koroną

Na naszym facebooku zamieściliśmy już krótki wywiad z trenerem Broni Radom, Michałem Pulkowskim, przeprowadzony tuż po meczu z rezerwami Korony Kielce. Mecz rozgrywany w Orońsku zakończył sie bezbramkowym remisem. Szkoleniowiec przyznał, że ...ma już jednego pewniaka do gry w pierwszej jedenastce.

ZOBACZ WYWIAD TUTAJ

• dodano: 28.07.2022 | odsłon: 26

Rocznik 2009: Zagrali ze starszymi

Mecz towarzyski
    Energia 2008 Kozienice - Broń 2009 Radom 6:4 (4:0)
    Bramki dla Broni: M. Grzyb x2, J. Holak, P. Przydatek
    Skład: K. Turek (BR) - J. Holak, W. Stachowicz, M. Batorski, B. Kucharski, A. Just, A. Płatos, B. Gierwatowski, P. Rumkowski, P. Przydatek, M. Grzyb oraz K. Ciszewski, M. Szambor, J. Więcaszek
    Dwie różne połowy natomiast ilość błędów i niedokładności po naszej stronie w obydwu była zdecydowanie za duża w skutek czego podarowaliśmy kilka prezentów gospodarzom, którzy zasłużenie wygrali. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando zespołu Energii który wyraźnie przeważał fizycznie nad nami, my natomiast byliśmy często spóźnieni i źle ustawieni przez co otwierały się duże przestrzenie do gry przeciwnikowi. Druga połowa dużo lepsza, złapaliśmy właściwy rytm, w dużej mierze to my prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji bramowych z czego część wykorzystaliśmy. Reasumując bardzo pożyteczny sparing z niezwykle wymagającym rywalem. W perspektywie naszych ligowych przeciwników takie gry dają nam możliwość odpowiednio przygotować się do ciężkich warunków meczowych. Mamy nad czym pracować i krok po kroku będziemy dążyli do poprawy mankamentów.

• dodano: 27.07.2022 | odsłon: 1091

Remis z Koroną II w Orońsku

BROŃ RADOM - KORONA II KIELCE 0:0

Broń: Piotrowski (60 Ginał) - Derltka, Machajek, Pietrzyk, Weremko, Mydłowiecki, Szymczak, Prikhna, Goljasz (70 Derlatka), Nowak, Kielak.
    Broń II połowa: Piotrowski - Bartosiak, Machajek, Kaczmarczyk, Mydłowiecki, testowany, testowany, Jendryczko, Grudzień, testowany, Goljasz,

Nasi piłkarze w przedostatnim sparingu przed ligą, zmierzą się z beniaminkiem III ligi, rezerwami kieleckiej Korony. Wynik i najważniejsze wydarzenia będzie można śledzić poniżej.
    ---------------
    Pierwsze 20 minut toczyło się z lekką przewagą Broni. Michał Kielak przy odrobinie precyzji mógł zdobyc dwa gole. Potem jednak to Korona miała trzy świetne okazje. Dwukrotnie bardzo dobrze w bramce zachował się Kuba Piotrowski. Dziś wolne dostał Kuba Kosiorek.
    Po przerwie w obu zespołach pojawiła się spora grupa młodych zawodników.
    Dla Broni w 55 minucie świetną okazję zmarnował Tomek Bartosiak. Chwile później wysoko nad bramką przetrzelił zagraniczny zawodnik. W 63 minucie po ładnej akcji Golasza, z ostrego kąta uderzał testowany pomocnik i monimalnie przestrzelił.
    Swoje okazja miała też Korona i napastnikom z Kielc zabrakło precyzji, W 84 min groźny strzał zawodnika Korony wybronił Wojtek Ginał. W samej końcówce 16 latek wybronił jeszcze dwa groźne strzały, a zawodnicy z Kielc łapali się za głowy. Ostatecznie bramki nie padły, mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

• dodano: 26.07.2022 | odsłon: 278

Szykujcie sie na mocny sierpień i wrzesień

Znamy już wszystkie terminy trzecioligowych meczów naszej Broni w sierpniu i we wrześniu. Kupujcie karnety, zabukujcie sobie czas, bo będzie się działo. Inauguracja sezonu przy N9 już 6 sierpnia, w sobotę o godz. 17. Zagramy ze spadkowiczem - Sokołem Ostróda. Z kolei pierwszy wyjazdowy mecz zagramy 13 sierpnia, w samo południe z Ursusem w stolicy.
    W rozwinięciu sierpień i wrzesień z udziałem Broni!

• dodano: 26.07.2022 | odsłon: 262

Szansa na zobaczenie Broni w akcji

BROŃ RADOM - KORONA II KIELCE
    Środa, godz. 17.30
    Boisko w Orońsku

Przed zespołem trenera Michała Pulkowskiego piąty i przedostatni mecz towarzyski przed nowym sezonem. Zarazem jest to pierwszy i jedyny sparing Broni właściwie domowy, bo większość meczów nasza drużyna rozgrywa na wyjazdach, daleko od domu. Krótki wyjazd do Orońska to szansa na zobaczenie drużyny na kilkanaście dni przed ligową inauguracją. Przeciwnik będzie mocny i atrakcyjny.

• dodano: 25.07.2022 | odsłon: 469

Test mecz z udziałem młodych graczy

W środowe, upalne popołudniu rozegrany został test mecz dla młodych zawodników, z roczników 2002-06, którzy chcieli się sprawdzić w barwach Broni.
    Na testy przyjechało 15 zawodników. Nie tylko z regionu radomskiego, ale byli też gracze z różnych zakątków Polski. Testowani gracze zagrali z młodzieżą Broni, głównie z A - klasowych rezerw.
    ZOBACZ ZDJĘCIA

• dodano: 25.07.2022 | odsłon: 717

Kolejne zmiany kadrowe

Cały czas tworzy sie kadra naszego trzecioligowego zespołu. W planach są jeszcze 3-4 ciekawe transfery, ale trzeba też przypomnieć o tych, których już nie będzie w naszej drużynie. wcześniej pisaliśmy już, że nie zagrają w naszej ekipie między innymi Igor Kośmicki, Matheus Dias, Kacper Ambrozik i Bartosz Olszewski. Kogo jeszcze zabraknie?