Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 6|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 10.08.2017 | odsłon: 93

  Rusza Liga Typera. Wyniki 1 kolejki można typować

  Ruszamy z kolejną edycją Ligi Typera. Już po raz trzeci będzie z nami portal Broniarze.pl, którego właściciel zafundował nagrody dla pierwszych trzech graczy. Zachęcamy do typowania pierwszej kolejki. Będzie można jesienią typować wybrane mecze Pucharu Polski.
  Regulamin gry w rozwinięciu  ZAREJSTRUJ SIĘ I ZALOGUJ SIĘ Z LEWEJ STRONY W LIDZE TYPERA
  TUTAJ • dodano: 10.08.2017 | odsłon: 316

  Kulisy sesji zdjęciowej (WIDEO, FOTO)

  W środę odbyła się sesja zdjęciowa przed nowym sezonem z udziałem naszych piłkarzy. Polecamy film w Broń TV, gdzie w telegraficznym skrócie pokazujemy jak to się odbywało. Tradycyjnie nie zabrakło dziennikarzy lokalnych mediów. Trener Artur Kupiec, udzielił wywiadu na temat nadchodzącego sezonu i najbliższego przeciwnika. Polecamy wideo!

  FOTOGALERIA TUTAJ
  MATERIAŁ WIDEO TUTAJ

 • dodano: 09.08.2017 | odsłon: 1347

  Oto nasza kadra


  KLIKNIK W ZDJĘCIE
  Dziś odbyła się sesja zdjęciowa przed rundą jesienną. Zaprezentowała się cała kadra naszego zespołu. Nie było tylko Wojciecha Kupca. Już  w  sobotę zespół ten zagra pierwszy mecz w nowym sezonie.
  W górnym rzędzie od lewej: Wiktor Kupiec, Przemysław Wicik, Adam Imiela, Dominik Leśniewski, Arkadiusz Ozieiwcz, Przemysław Nogaj. W środkowym rzędzie: Artur Kupiec - trener, Mateusz Kubica - trener przygotowania fizycznego, Marek Chudziński - kierownik, Jakub Góźdź, Wiktor Putin, Michał Kula, Kamil Czarnecki, Paweł Młodziński, Zbigniew Obłuski, Kacper Jedynak, Wojciech Kędzierski - asystent trener/trener bramkarzy, Paweł Pietrzyk - fizjoterapeuta. W dolnym rzędzie: Norbert Korcz, Marcin Grunt, Piotr Dobosz, Emil Więcek, Piotr Nowosielski, Dawid Sala.
  Wkrótce na naszej stronie pojawi się fotogaleria i wideo z dzisiejszego dnia.
  ZDJĘCIA I INFORMACJE O ZAWODNIKACH I TRENERACH. CAŁA KADRA TUTAJ


 • dodano: 09.08.2017 | odsłon: 142

  Hodowicz pierwszym sędzią

  Znam już obsadę pierwszej kolejki nowego sezonu. W sobotę inauguracyjny pojedynek z Wilgą Garwolin poprowadzi arbiter z Warszawy, 27-letni Wojciech Hodowicz. Sędzia ten dwukrotnie prowadził już zawody z udziałem naszej drużyny. Było to jeszcze w trzeciej lidze, w sezonie 2015/16 i dwukrotnie były to mecze wyjazdowe. Prowadził ważny pojedynek z Pilicą w Białobrzegach, gdzie Broń przegrała 2:4 oraz mecz z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim, który Broń wygrała 1:0. Arbiter pierwszy raz będzie miał możliwość poprowadzenia spotkania na obiekcie przy ul. Narutowicza 9.
  Kibiców zapraszamy na sobotę, na godz. 17.

 • dodano: 08.08.2017 | odsłon: 204

  Uwaga! Licytujemy, koszulkę, piłkę. POMAGAMY!

  Uwaga! Uwaga. Rusza licytacja koszulki Broni Radom i piłki z podpisami piłkarzy naszego klubu. Cała suma z licytacji zostanie przekazana dla kibica naszego klubu, Sylwka Rdzanka, którego żona jest w ciężkim stanie w szpitalu, a niedawno urodziła córeczkę. O cięzkiej sytuacji tej rodziny pisaliśmy na naszej stronie TUTAJ Podczas sobotniego meczu przeprowadzona będzie zbiórka. Ponadto na licytacje wystawiamy obie bardzo cenne przedmioty. Jubileuszowa, oryginalna i limitowana koszulka adidasa naszej seniorskiej drużyny. Nasi piłkarze prezentują ją na zdjęciu. Dodatkowo mamy piłkę z autografami piłkarzy Broni z sezonu 2012/13 (min. Mariusza Marczaka, Ajibola Oshikoja, Mikołaka Skórnickiego itp). Licytujemy od 250 złotych. Licytację kończymy w piątek, 11 sierpnia o godz. 20.

  Ze zwycięzca skontaktujemy się indywidualnie. Warto pomagać, więc licytujcie w komentarzach na naszym facebooku!!!

  LICYTACJA ODBYWA SIĘ TUTAJ

 • dodano: 08.08.2017 | odsłon: 361

  W Pucharze z Legionem lub Radomiakiem II

  W siedzibie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Noznej rozlosowano pary II rundy Mirax Pucharu Polski. Na tym szczeblu grać będzie Broń Radom. Nasi piłkarze 23 sierpnia zagrają na wyjeździe ze zwycięzcą dwóch ekip z ligi okręgowej, Legionem Głowaczów lub Radomiakiem II Radom. Pojedynek między tymi zespołami zaplanowano na 16 sierpnia i wówczas poznamy rywala.
  W tym roku organizator rozgrywek i sponsor tytularny zagwarantowali nagrodę finansową 8 tys zł dla zwycięscy oraz sprzęt sportowy. Finał odbędzie się 25 października na naszym stadionie.

 • dodano: 08.08.2017 | odsłon: 356

  Piątak w dłoń i na Broń

  Nie będzie większych zmian jeśli chodzi o sprzedaż biletów, karnetów i wejściówek na mecze naszej czwartoligowej drużyny w sezonie 2017/18. Na tym poziomie zarząd klubu tak jak rok wcześniej nie zdecydował się wprowadzać karnetów. Bilety na mecze będzie można kupować dwie godziny przed rozpoczęciem w cenie zaledwie 5 złotych. Tradycyjnie kobiety i dzieci do lat 12 (pod opieką osoby dorosłej), wchodzą na mecz gratis, ale muszą zgłosić się z numerem Pesel po tak zwany bilet zerowy.
  Zachęcamy do przychodzenia na mecze, bo kibice w nowym sezonie będą mocną częścią klubu i będą bardzo potrzebni drużynie!
  Ligowa inauguracja już w sobotę o godz. 17
  PIĄTAK W DŁOŃ
  I NA BROŃ
   

 • dodano: 07.08.2017 | odsłon: 548

  Operacja Wilga rozpoczęta (FOTO)

  Po wolnym weekendzie piłkarze naszej drużyny pojawili się w poniedziałek popołudniu na zajęciach. Widać było głód piłki, widać było również, że drużyna już nie może doczekać się pierwszego ligowego meczu. Trener Artur Kupiec wyraźnie zwolnił "lejce" i zespół w najbliższych dniach nabierać będzie już świeżości i więcej trenować będzie z piłkami pod kątem najbliższego rywala.

  FOTOGALERIA TUTAJ