Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 7|
e-mail: hasło:
Broń w Platinium

Broń w Platinium 15-01-2019

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 21.12.2018 | odsłon: 87

  [WIDEO] Zobacz mecz odlbojów

  W naszym kanale Broń TV jest juz dostępny Świąteczny Mecz Oldbojów Broni Radom. Padło sześć goli, ale co ważniejsze, była fajna, rodzinna atmosfera.
  Dostępne są również krótkie wywiady z najstarszym zawodnikiem - Ryszardem Pastuszką i byłymi graczami Broni - Stanisławem Bilski i Tomaszem Dziubińskim.

  ZOBACZ WIDEO TUTAJ

 • dodano: 21.12.2018 | odsłon: 230

  Świateczny mecz oldbojów na remis

  Niebiescy kontra Biali 3:3. Sporo emocji, fajnych bramek, dużo walki i jeszcze więcej radości na twarzach zawodników. Kiedyś grali w Broni Radom, a juz po raz kolejny przed święta,mi spotkali się, aby zagrać w piłkę i złożyć sobie życzenia. To fajna tradycja kultywowana w klubie od wielu lat.

  FOTOGALERIA NA FACEBOOKU TUTAJ

  NIEBIESCY - BIALI 3:3 (1:3)
  Bramki: 0:1 Rogala 8, 0:2 Rogala 15, 0:3 N. Rdzanek 24, 1:3 Trojanowski 29, 2:3 Rafał Kowalczyk 42, 3:3 Kamil Czarnecki 58 (mecz rozgrywano 2x30 min).
  Niebiescy: Paweł Młodziński - Michał Aleksandruk, Hubert Marzec, Tomasz Dziubiński, Kamil Czarnecki, Paweł Lewandowski, Rafał Wąsik, Piotr Cichawa, Michał Bochniak, Artur Dryglewski, Mikołaj Skórnicki, Marcin Trojanowski, Ryszard Pastuszka, Wojciech Kupiec, Rafał Kowalczyk, Jacek Gogacz.
  Biali: Marcin Głogowski - Dawid Sala, Krzysztof Przydatek, Daniel Grymuła, Krzysztof Banaszkiewicz, Norbert Rdzanek, Radosław Senator, Stanisław Bilski, Mariusz Nowak, Mariusz Lis, Wojciech Banaczek, Robert Rogala, Marek Zakrzewski.

  Nie zagrali, ale przyglądali się kolegom: Konrad Główka, Robert Stępniewski i Robert Wicik.
  Czytaj w rozwnięciu

 • dodano: 21.12.2018 | odsłon: 132

  Rocznik 2005: Świąteczne kręgle

  Rocznik 2005 uroczyście podsumował rundę jesienną i spotkał się na świątecznym meczu...w kręgle. Trenerzy Krzysztof Banaszkiewicz i Wojciech Kędzierski wiedzą jak zintegrować drużynę i zorganizowali spotkanie w Fitness Platinium. Drużyna miała do dyspozycji trzy tory i toczyła się zacięta rywalizacja. Atmosfera była bardzo fajna, bo było to też ostatnie spotkanie drużyny przed świętami. Wiosną będzie to zdecydowanie mocniejszy piłkarsko i mentalnie zespół!  • dodano: 19.12.2018 | odsłon: 104

  Rocznik 2004: Podzielili się opłatkiem

  Nie tylko seniorzy, trenerzy, czy oldboje mają swoje świąteczne spotkania, ale o tradycję dbają też rodzice w grupach młodziezowych. W ekstraligowej Broni Radom rocznika 2004 odbyło się kolejne spotkanie wigilijne, podczas którego młodzi chłopcy i ich rodzice podzieli się opłatkiem. "Na początek spotkania krótkie J przemówienia trenerów (małe podsumowanie mijającego roku). Następnie wszyscy razem odśpiewaliśmy jedną z najpiękniejszych moim zdaniem kolędę „ Wśród nocnej ciszy”. Trzeba przyznać, że w chłopcach oprócz talentu sportowego drzemie także talent wokalny. Po tym przyszedł czas na życzenia. Najpierw te ogólne dla wszystkich a następnie łamanie się opłatkiem i indywidualne rozmowy" - czytamy na stronie rocznika 2004.
  Już wkrótce na naszym portalu pojawi się  też podsumowanie rundy w wykonaniu zespołu trenerów Roberta Rogali i Andrzeja Drachala.

 • dodano: 19.12.2018 | odsłon: 228

  Wyjątkowy mecz broniarskiej rodziny

  Świąteczny mecz oldbojów
  Piątek, 21 grudnia, godzina 19


  W najbliższy piątek już po raz kolejny byli zawodnicy Broni Radom spotkają się, aby zagrać wspólny mecz, złożyć sobie świąteczne życzenia i przede wszystkim, żeby podtrzymać fajną klubową tradycję. Serdecznie zapraszamy zawodników, a także wszystkich kibiców.

 • dodano: 18.12.2018 | odsłon: 338

  Kamil ponownie w Meczu Gwiazd

  Kamil Czarnecki piłkarz Broni Radom ponownie zagra w Meczu Gwiazd Koszykówki. Impreza odbędzie się 6 stycznia w hali "Ekonomika". Będzie to impreza w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rok temu nasz zawodnik pokazał się z dobrej strony, ale co ważne, wszyscy dobrze się bawili. 

 • dodano: 17.12.2018 | odsłon: 87

  1820 zł dla Marysi. Losowaliśmy nagrodę!

  1820 złotych zebraliśmy na Paczkę dla Marysi. Jesteście wspaniali!
  Już teraz wszystkim serdecznie dziękujemy! 1420 złotych wpłynęło na konto, a wpłat dokonało 46 osób. Pozostałe 400 złotych to pieniążki jakie zebrali piłkarze oraz trenerzy naszego klubu! Tak jak zapowiadaliśmy, dla jednej osoby mamy klubowe gadżety - koszulkę, szalik, proporzec i kilka drobiazgów. Dziś przeprowadzaliśmy losowanie. Poniżej wideo. W roli "sierotki" wystąpił 8 - letni Dawid, piłkarz naszego klubu. Nagrody lecą do Pana Wojciech Wójcikowski.(prosimy o kontakt priw). Gratulujemy!
  Finał naszej akcji już w sobotę. Kilku zawodników wraz z prezentami wybiera się do rodziny Marysi Kozdry. Pojedziemy z wymarzonym prezentem, ale dziś nie będziemy tego zdradzać. Wszystko zrelacjonujemy na naszej stronie i facebooku.

  FILMIK Z LOSOWANIA DOSTĘPNY TUTAJ

 • dodano: 16.12.2018 | odsłon: 141

  Rocznik 2010: Podwójne podium

  Rocznik 2010 w niedzielę podzielił się  na trzy zespoły. Dwie ekipy pod wodzą trenerów Tomasza Bartosiaka i Ireneusza Gorczycy zagrali w turnieju Centrum Cup. Nasze ekipy zajęły II i III miejsce. Z kolei trzeci zespół pod wodzą trenera Michała Kucharskiego pojechał na zawody do Skarżyska Kamiennej, gdzie zakończył zmagania na 8 miejscu.

  FOTOGALERIA TUTAJ