EKSTRALIGA 2002
    ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI - BROŃ RADOM 1:3 (0:0)
    Bramki: Pyrka, Zych, Grudziński.
    Broń: Brzeziński Marzec Borkowski Machajek Witkowski Majer Czajkowski Pyrka Lis Zych i Grudziński oraz Kozicki Kobza Mackiewicz Kiełbasa Patynowski i Nowacki.
    W zaległym meczu Ekstraligi, nasza Broń w bardzo dobrymm stylu wygrała w Nowym Dworze i jest na podium na tym szczeblu.
    Pierwsza połowa to wyrównany pojedynek bez klarownych sytuacji dla żadnej ze stron. Dopiero po przerwie drużyna z Radomia z minuty na minutę zyskiwała przewagę co przełożyło się na zdobycze bramkowe. Pierwszy do bramki gospodarzy trafił po bardzo ładnym strzale z dystansu w samo "okienko" Arek Pyrka, po paru minutach gola na 2-0 dołożył Kuba Zych, a ten mały festiwal Strzelecki z naszej strony zakończył po indywidualnej akcji Kamil Grudziński i było 3-0. Niestety nie uniknęliśmy w tym spotkaniu również błędów, na kilka sekund przed końcem meczu po stałym fragmencie gry zawodnikom z Nowego Dworu udało się zdobyć honorowe trafienie.

fotogaleria TUTAJ

• dodano: 11.05.2017 | odsłon: 89

Walkower za mecz z Raszynem

Mazowiecki Związek Piłki Noznej przyznał walkowera naszej drużynie za istatni mecz z KS Raszyn. W zespole gospdoarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, który powinien pauzować za żałte kartki. Ponieważ wynik był korzystaniejszy, to ostatecznie zostawiono wynik z boiska 0:4.

• dodano: 10.05.2017 | odsłon: 28

Rocznik 2004: Zaległy mecz z Prochem

I liga ROZPN
    BROŃ RADOM - PROCH PIONKI 2:0 (1:0)

Bramki: Bartłomiej Piotrowski, Bartłomiej Wójcik
    Broń: Jakub Kuliński - Maksymilian Maleta, Wojciech Mąkosa, Maciej Urbaniak, Karol Stępień, Bartłomiej Piotrowski, Bartłomiej Wójcik, Igor Fituch, Kacper Sowa, Jarek Kot, Bartosz Woźniak oraz Marcel Czyż, Piotr Kiełbasa.
    Piłkarze Broni z rocznika 2004 w zaległym meczu odnieśli zwycięstwo nad przedostatnim w tabeli Prochem. To nie był dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Jeszcze pierwsza połowa mogła napawać optymizmem. Długo i cierpliwie operowaliśmy piłką, wykorzystywaliśmy szerokość boiska, stwarzaliśmy sytuację bramkowe z których jedną zmieniliśmy na gola. Czterech bardzo dogodnych sytuacji niestety nie wykorzystaliśmy. A szkoda, bo druga połowa byłaby zdecydowanie bardziej spokojna.

FOTOGALERIA TUTAJ

• dodano: 10.05.2017 | odsłon: 219

Pauza będzie dobrze spożytkowana

W najbliższy weekend nasz zespół pauzuje (za Start Otwock). To dobry czas na odpoczynek i zaleczenie drobnych urazów. Drużyna dostanie wolne i będzie mogła weekend spędzić z rodzinami. Pierwotnie był plan, aby zagrać mecz towarzyski z Zawiszą w Siennie. Zawisza w lidze okręgowej pauzuje za wycofany TKKF Grójec.

• dodano: 10.05.2017 | odsłon: 37

Zapraszamy najmłodszych na treningi

CHCESZ BYĆ PIŁKARZEM, ZOSTAŃ BRONIARZEM!

Od killku dni działa już piłkarskie przedszkole Broni Radom dla dzieci z roczników 2012 i 2013. Pogoda trochę pokrzyżowała plany, ale cały czas zapraszamy wszystkich maluchów do wspólnej zabawy! Pierwsze zajęcia w szkółce futbolowej są bezpłatne. Od dwóch lat nabór odbywa się zgodnie z hasłem „Chcesz być piłkarzem, zostań Broniarzem”.
     - Chodzi przede wszystkim o zabawę ruchową z piłką. Najważniejsze, aby najmłodsi złapali sportowego bakcyla, aby polubili sport - mówi Radosław Senator były piłkarz, który w Broni odpowiedzialny jest za prowadzenie futbolowego przedszkola.
    Treningi odbywają się we wtorki o godz. 17.30 na trawiastym boisku przy ul. Narutowicza 9, a także w piątki o godz. 17.30. Więcej informacji udziela trener (880-349-249)

• dodano: 09.05.2017 | odsłon: 48

Broń 2002: Trzeci zespół też punktuje

II liga ROZPN
    Broń III Radom - Oronka Orońsko 3:3 (1:2).

Bramki: Sołśnia, Fundowicz, Poneta.
    Broń III: Tuzimek - Piętka, Kosiec, Matuszewski, Łuszczyński, Białkowski, Sołśnia, Sałek, Fundowicz, Gutkowski, Gregorczyk, Sasin, Głowacki, Gębura, Poneta.
    Trzeci zespół rocznika 2002, trenera Mariusza Lisa, gra coraz lepiej i za swoją ambitną postawę zbiera pochlebne recenzje. Chłopcy zrobili ogromny krok do przodu i w meczu z Oronką mieli swoje okazje, aby wygrać.
    Pierwszy zespół gra w Ekstralidze, drugi zespół gra w I lidze radomskiej, a trzeci cieszy się futbolem na razie w II lidze.

• dodano: 08.05.2017 | odsłon: 49

Rocznik 2002: Radosny weekend

Extraliga mazowiecka
    POLONIA WARSZAWA - BROŃ RADOM 0:2 (0:1)
    Bramki: Pyrka 2
    Broń: Brzeziński - Marzec, Machajek, Borkowski, Witkowski, Czajkowski, Majer, Zięba, Pyrka, Zych, Grudziński oraz Kozicki, Patynowski, Kobza, Lis.
    Bardzo ciężki i trudny mecz. Gospodarze mieli więcej sytuacji podbramkowych przy stanie 0:0. Pod koniec 1 połowy Arek Pyrka po dośrodkowaniu Machajka trafił na 1:0 dla Broni. Druga połowa była już bardzo dobra w wykonaniu podopiecznych trenera Marka Siwaka.
    Zespół awansował na trzecie miejsce w tabeli, ale w środę mogą być wiceliderem jeśli w zaległym meczu pokonają Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

I liga radomska
    MSPN Radomiak - Broń II Radom 1:1
    Bramka: Kotlimowski
    Broń: Kozicki - Malec, Nowacki, Kochowski, Kiełbasa, Oparcik , Mackiewicz, Terkner, Moskwa, Przybysławski, Kotlimowski oraz Jeżak, Krzyżanowski.
    Drugi zespół Broni zagrał na wyjeździe ciężki, derbowy pojedynek i spisał się rewelacyjnie.

• dodano: 07.05.2017 | odsłon: 115

Niedzielne mecze

W niedzielę rozegrane zostały dwa ostatnie mecze w 29 kolejce, IV ligi mazowieckiej. Wilga Garwolin mocno podciął skrzydła drużynie z Promnej. Tymczasem w Pionkach miejscowy Proch zremisował z Oskarem Przysucha. Dla gospodarzy to trzeci z rzędu mecz bez porażki.
    Szersze podsumowanie kolejki, znajdziecie na naszej stronie w poniedziałek wieczorem.
    Proch Pionki - Oskar Przysucha 0:0
    Wilga Garwolin - LKS Promna 2:1