Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 7|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 07.08.2017 | odsłon: 5323

  Pomagamy kibicowi Broni i jego rodzinie!!!

  Kibice Broni wiele razy pokazali, że można na nich liczyć. Już kilkakrotnie udało się zorganizować ważne i skuteczne akcje charytatywne i mamy nadzieję, że tym razem też się uda zrobić dobry uczynek.
  Sylwester Rdzanek kibic naszego klubu i jego rodzina są w ogromnej potrzebie i w najbliższą sobotę zorganizowana będzie zbiórka i pomoc dla jego ciężko chorej żony i nowonarodzonej córeczki. Mała Liliana (na zdjęciu obok) czeka na mamusię i mamy nadzieję, że dzięki Wam zobaczy ją jak najszybciej. 

 • dodano: 06.08.2017 | odsłon: 510

  Na inaugurację u siebie raczej nie przegrywamy

  Już tylko dni i godziny dzielą nas oid inauguracji nowego sezonu. W sobotę o godz. 17 zagramy z Wilgą Garwolin. Dziś chcemy kibicom przypomnieć jak wyglądała inauguracja Broni w ostatnich 10 latach. W minionej dekadzie trzykrotnie jeszcze w trzeciej lidze przegrywaliąmy na otwarcie sezonu, w tym dwukrotnie z Legionovią. Ostatni raz w roli gospodarza inaugurację sezonu przegraliśmy w 2011 roku, ale wówczas graliśmy w Kozienicach. Rok wcześniej jeszcze na swoim stadionie przegraliśmy z Włokniarzem Zelów 0:2. Fragment tego pojedynku na zdjęciu. 
  Co ciekawe aż pięciokrotnie w inauguracyjnych meczach grali Wojciech Kupiec, Dominik Leśniewski i Paweł Młodziński. Choć w 2008 roku Młodziński zagrał w w meczu inauguracyjnym....ale w barwach Mazowsza. I jeszcze taka mała ciekawostka z 2009 roku. Zremisowaliśmy z UKS Łady i był to oficjalnie ostatni mecz Artura Kupca w barwach Broni. Obecnie jest on szkoleniowcem Broni.

 • dodano: 05.08.2017 | odsłon: 601

  Ostatnie sparingi naszych rywali

  Już za tydzien nowy sezon piłkarski. Nasz zespół tak jak pisaliśmy odpoczywał. Między innymi kapitan, Paweł Młodziński, wolny czas spędził na rowerze i podjechał na mecz Drogowca Jedlińsk ze Spartakusem Daleszyce (zdjęcie obok - dzięki uprzejmosci Włodzimierza Łyżwy "Echo Dnia"). Pozostałe zespoły grały mecze towarzyskie. Ciekawych wyników nie brakowało, większość ekip dopinała ostatnie transfery.

 • dodano: 05.08.2017 | odsłon: 95

  Rocznik 2004: Wygrali turniej w Stalowej Woli

  Chłopcy z rocznika 2004 wzięli udział w turnieju w Stalowej Woli zorganizowanym przez miejscową Stal. W stawce pięciu drużyn - gospodarz Stal, Siarka Tarnobrzeg, Wisła Sandomierz i Sokół Nisko zajęli pierwsze miejsce odnosząc komplet czterech zwycięstw. Najbardziej cieszy fakt, że długimi momentami prezentowali futbol na wysokim poziomie.

 • dodano: 05.08.2017 | odsłon: 55

  Rocznik 2003: Sparing przed obozem

  Towarzyski mecz rocznika 2003
  AS RADOMIAK RADOM - BROŃ RADOM 2:2.
  Bramki: Dujko, Milcuszek.
  Broń: Piechnik/Fijałkowski - Frak, Sieczka, Drachal, Borkowicz, Boruch, Nowocin, Milcuszek, Wójcicki, Brusik, Weychan, Skaliński, Suligowski, Chełmiński, Skórkiewicz, Olchowski, Chełstowski, Dujko
  Dwa dni przed obozem w Zakopanem i na 3 tygodnie przed startem ligi rozegraliśmy dziś pierwszy sparing z AS Radomiak (1 liga wojewódzka) remisując na boisku rywala 2:2 (2:2).
  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 04.08.2017 | odsłon: 90

  Rocznik 2007: Turniej w Białobrzegach i obóz

  Chłopcy z rocznika 2007 zaczynają przygotowania do nowego sezonu i już na początek zaliczą bardzo intensywny weekend. W sobotę drużyna zagra turniej w Białobrzegach, organizowany przez tamtejszą Pilicę. Natomiast w niedzielę chłopcy wyjeżdżają na obóz do Zakopanego.

 • dodano: 04.08.2017 | odsłon: 890

  Podsumowanie letnich przygotowań

  Za nami dość krótki, ale bardzo intensywny okres przygotowawczy. W najbliższy weekend nasz zespół nie zagra już żadnego sparingu. Trener Artur Kupiec mógł dać wycisk podopiecznym, mógł zorganizować jeszcze jeden test-mecz, ale po prostu dał zawodnikom wolne, aby trochę czasu spędzili z rodzinami. To chyba dobra decyzja, bo przed piłkarzami aż 15 ciężkich weekendów. Za nimi ciężki okres i to co wytrenowali, powinno procentować w najbliższych miesiącach. 12 sierpnia pierwszy ligowy mecz z Wilgą Garwolin. Czekamy na niego z dużą niecierpliwością, jesteśmy bardzo ciekawi i już nie możemy się doczekać. W rozwinięciu postanowiliśmy przypomnieć jak wyglądał letni okres przygotowawczy naszych zawodników.

 • dodano: 03.08.2017 | odsłon: 60

  Zdjęcia z Suchej Beskidzkiej

  Piłkarze Broni Radom z rocznika 2002 dotarli do Suchej Beskidzkiej i przesłali do nas pierwsze zdjęcia. - Są super warunki. Mamy trzy boiska sportowe do dyspozycji, w tym Orlik, basen obok ośrodka. W planach mamy wycieczkę na Babią Górę, zamek Mały Wawel ogniska i mecze z druzynami Wadowic, Makowa Podhalańskiego. Jest super i to piękny czas na przygotowanie się do sezonu piłkarskiego w ekstralidze - napisał do nas Ryszrad Pastuszka, kierownik zespołu.

  FOTOGALERIA TUTAJ