Horror z Polonią

Horror z Polonią17-09-2018

• dodano: 06.09.2018 | odsłon: 242

To się nazywa fanatyzm!

W środę piłkarze Broni Radom grali wyjazdowy mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie. W środku tygodnia na ten wyjazd wybrał się...jeden kibic, który zdecydował się wywiesić flagę i dopingować swoją drużynę. Mocno zaskoczył wszystkich!
    Piłkarze Broni zaskoczyli swoją grą, wygrali mecz 5:1, ale jeszcze większym zaskoczeniem było dla miejscowych pojawienie się szalikowca, który wywiesił flagę i po zdobytych bramkach głośno dopingował swoją drużynę.

Źródło: echodnia.eu
    Więcej czytaj
    TUTAJ

• dodano: 06.09.2018 | odsłon: 135

Trener Kupiec w programie Zebrry

Trener Broni Radom, Artur Kupiec był gościem redaktora Krzysztofa Czabana w programie "Wyszukani", emitowanym przez Telewizję Zebrra.TV. Szkoleniowiec naszego zespołu opowiedział o kulisach awansu drużyny na wyższy szczebel o swojej pracy i swojej drużynie. Polecamy wywiad!

OBEJRZYJ WYWIAD TUTAJ

• dodano: 06.09.2018 | odsłon: 64

[WIDEO] Skrót meczu i wypowiedzi trenerów

W naszym kanale BROŃ TV jest już skrót meczu Broni Radom z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Nasz zespół wygrał to spotkanie 5:1. Wszystkie gole wpadły w pierwszej połowie. W drugiej części nasza drużyna miała kolejne swoje okazje. Między innymi szansę miał Dominik Leśniewski, który wręcz ośmieszył defensywę przeciwnika (4:55 na filmie).
    Zapytaliśmy również trenerów obu drużyn o komentarz do tego spotkania

• dodano: 05.09.2018 | odsłon: 30

Wyniki 6 kolejki

Dzisiaj rozegrano 6 kolejkę grupy I, III ligi. Najwięcej emocji było w Skierniewicach podczas derbów Unia - Pelikan. Legionovia dość długo męczyła się z Huraganem Morąg. Pierwsze zwycięstwa odniosły: Victoria Sulejówek i Ursus Warszawa.

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TUTAJ.
    Piękną niespodziankę sprawili nam w środę piłkarze Broni Radom. Wygrali po koncertowej pierwszej połowie i bardzo mądrej, rozsądnej drugiej odsłonie.
    Kibice gospodarze przecierali oczy ze zdumienia. Ich zespół ostatnie dwa mecze rozegrał bardzo dobre przeciwko Sokołowi Aleksandrów i Legionovii. W środę Ruch zagrał kompletnie słabo, ale gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Broń nie pozwoliła gospodarzom na zbyt wiele. Drużyna zagrała skutecznie, ale przede wszystkim mądrze w destrukcji i defensywie!

ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 04.09.2018 | odsłon: 303

Wnuk legendarnego sędziego

Środowy mecz Ruchu Wysokie Mazowieckie z Bronią Radom poprowadzi sędzia Paweł Jarguz z Olsztyna, a dokładnie z Mikołajek. Każdy starszy kibic, który zna historię polskiego futbolu, wie, kim był Alojzu Jarguz - jeden z najwybitniejszych polskich arbitrów, międzynarodowy rozjemca, który "gwizdał" na mistrzostwach w Agrentynie i Hiszpanii. Środowy arbiter naszego meczu, to wnuczek Alojzego, który z dumą kontynuuje tradycje rodzinne.

• dodano: 04.09.2018 | odsłon: 335

Jedziemy po pierwsze punkty!

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - BROŃ RADOM
    Środa godz. 17

Piłkarze Broni Radom w środę wyjeżdżają w daleką podróż, do odległego o 260 kilometrów Wysokiego Mazowieckiego. To pierwszy pojedynek obu drużyn. Mamy również nadzieję, że bęzie to pierwszy pojedynek, z którego nasz zespół przywiezie jakiekolwiek punkty. Zespół stać na dobrą grę i wygrywanie, co wieloktornie pokazał. Warunkiem jest koncentracja, dobra dyspozycja dnia, gra taka jak z Sokołem w drugiej połowie i uniknięcie indywidualnych błędów.

• dodano: 03.09.2018 | odsłon: 134

Przygotowania na Ruch (FOTO)

Piłkarze Broni Radom w poniedziałek rozpoczęli kolejny tydzień zajęć. Drużyna przygotowuje się do meczu wyjkazdowego z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Wszystko wskazuje na to spotkanie trener Artur Kupiec będzie mieć do dyspozycji wszystkich zawodników.