Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 8|
e-mail: hasło:
  • dodano: 25.07.2022 | odsłon: 717

Kolejne zmiany kadrowe

Cały czas tworzy sie kadra naszego trzecioligowego zespołu. W planach są jeszcze 3-4 ciekawe transfery, ale trzeba też przypomnieć o tych, których już nie będzie w naszej drużynie. wcześniej pisaliśmy już, że nie zagrają w naszej ekipie między innymi Igor Kośmicki, Matheus Dias, Kacper Ambrozik i Bartosz Olszewski. Kogo jeszcze zabraknie?

• dodano: 25.07.2022 | odsłon: 131

Zgłoszenia na II turnus obozu dla dzieci!

Broń Radom uruchomiła zapisy na II turnus obozu stacjonarnego dla dzieci. Lipcowa pierwsza ekipa miała wiele powodów do zadowolenia! Było fajnie - dużo piłkarskiej zabawy, kino hula park, FIFA i szereg emocji.
    Już teraz zapraszamy małych sportowców, do tego aby w dniach 1-5 sierpnia wzięli udział w II turnusie obozu stacjonarnego.
    Trenerzy Wiktor Kupiec i Tomasz Bartosiak wykonali kawał świetnej roboty.

• dodano: 24.07.2022 | odsłon: 258

Wiktor Kupiec poprowadzi rezerwy

Wiktor Kupiec, dotychczasowy asystent trenera pierwszej drużyny, będzie prowadzić A - klasowe rezerwy. Będzie też swego rodzaju łącznikiem "jedynki", "dwójki" oraz najstarszego zespołu juniorów z 2005. Chodzi przede wszystkim o to, aby skoordynowana była praca trzech naszych zespołów, żeby w najbliższym czasie jak największa liczba wychowanków miała okazje trenować i debiutować w pierwszej drużynie.

• dodano: 24.07.2022 | odsłon: 130

Kup karnet na Broń!

Pierwsze karnety na jesienne mecze Broni Radom już sprzedane! Szykujemy niespodziankę dla tych, którzy zdecydowali się na zakup karnetów! Będzie losowana ciekawa nagroda, ale o tym napiszemy niebawem. Przypomnijmy, że karnet na Broń to koszt 120 zł i możliwość obejrzenia bez kolejki dziewięć spotkań Waszej ulubionej drużyny! Tak jak już pisaliśmy, Zarząd Broni i sztab szkoleniowy czynią starania, aby zbudować mocny zespół, który jesienią dostarczy nam wiele radości!
    Karnet na Broń to nie tylko dobry sposób, na to, aby szybko bez kolejki wejść na mecz swojej ulubionej drużyny. To również swego rodzaju cegiełka i wsparcie dla zespołu! Już teraz zachęcamy!
    Więcej w rozwinięciu!

• dodano: 24.07.2022 | odsłon: 265

Do ligi dwa tygodnie. Nasi rywale grali sparingi

Nowy sezon w III lidze zbliża się wielkimi krokami. To już niespełna dwa tygodnie do pierwszej kolejki. Trwa wielkie testowanie, rozgrywanie meczów sparingowych i widać, że nikt się nie obija, każdy mocno pracuje. Wyniki ważne będą w sierpniu, bo to przecież ligowe rozgrywki zweryfikują siłę poszczególnych zespołów.

• dodano: 24.07.2022 | odsłon: 50

Rocznik 2007 zaprasza na treningi otwarte!

Od poniedziałku ruszają zupełnie darmowe treningi otwarte dla zawodników z rocznika 2007, którzy chcialiby trenować w Broni Radom. Zajęcia prowadzą trenerzy z uprawnieniami UEFA. Treningi prowadzone są we wtorki od godz. 16 i środy od godz. 20.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią, zaś w czwartki od godz. 19.15 na naturalnym boisku. Więcej informacji udziela trener Martin Łabędzki pod numerem telefonu 784 504 060.
    Cały czas można dołączyć do naszej Akademii również w innych rocznikach.

• dodano: 23.07.2022 | odsłon: 1132

Porażka z Mazovia w Mińsku

MAZOVIA MIŃSK MAZ. - BROŃ RADOM 1:0 (1:0)
    Bramka: Bondara 11
    Broń: Kosiorek (60 Ginał) - Bartosiak (70 Derlatka), Jendryczko, Pietrzyk (46 Weremko), Derlatka (46 Kaczmarczyk), Mydłowiecki, testowany Ukrainiec, Prikhna, testowany (46 Grudzień), Kielak (70 Goljasz), Goljasz (46 testowany).
    ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
    Nasz zespół do Mińska nie pojechał w komplecie. Urazy nie są na szczęście poważne. Pojawili się za to trzej testowani gracze. Kolejną szansę dostał również młody Jakub Mydłowiecki z Unii Warszawa.
    ---------------
    W chwili rozpoczęcia meczu, termometry wskazywały 31 stopni C.  Potem z każdą minutą było jeszcze cieplej. Szacunek dla piłkarzy obu drużyn, że w tropikalnych warunkach stworzyli szybkie i ciekawe widowisko.
    W 3 minucie dobrą interwencją popisał sie Jakub Kosiorek, natomiast w 10 słupek uratował gospodarzy od straty gola. Chwile później napastnik Mazovii odwrócił sie w polu karnym z piłką, miał dużo swobody i trafił do siatki z 11 metrów.
    Broń próbowała odrobić straty, ale Mazovia dobrze ustawiona, nie pozwałała na oddanie groźnych strzałów. Dopiero w 37 minucie testowany Ukrainiec uderzył z rzutu wolnego z 18 metrów, ale bramkarz Mazoviii nie dał sie pokonać. Pierwsza połowa zakończyła się nieznacznym prowadzeniem gospodarzy.
    W 55 min mogło byc 1:1, głowa strzela testowany Urainiec, ale...piłka odbiła sie od pleców naszego gracza i nie wpadła do bramki. Chwilę później po rozegraniu rzutu rożnego Jendryczko uderzał, ale w środek bramki.
    W końcówce rewelacyjnie w bramce Broni spisał się 16 letni wychowanek, Wojtek Ginał, który popisał sie znakomitą interwencją. W 89 minucie Wojtek poradził sobie w sytuacji sam na sam. Broń grająca bez kilku zawodników, przegrała zasłużenie, choć miała też swoje dobre momenty.

• dodano: 23.07.2022 | odsłon: 105

Rocznik 2009: Dwie wygrane w Łomży

Mecz towarzyskie w Łomży
    Broń Radom - MŁKS Łomża 2009 7:4
    mecz 2x30 min
    Od 0:3 do 7:4. Mecz w skrajnym upale. Chłopcy pokazali charakter i cierpliwość na boisku które pozwoliły odwrócić losy spotkania.
    Bramki: J. Figarski x3, B. Gierwatowski x2, M. Wieprzycki, M. Wicik
    Skład:
    Turek (BR) - Czerny, Zgiep, Szambor, Grzywacz, Wilczyński, Wicik, Figarski, Jabłoński, Grzyb, Wieprzycki
    oraz Syta, Kędzior, Iwański, Karwowski (BR), Gierwatowski, Just
    ---------------------------------------------------------------------
    Broń Radom - AP Waleczni Olszewo-Borki 2008/2009 4:4 (3:2)
    mecz 2x40 min
    Pierwsza połowa rozgrywana była z rocznikiem 2009 i wynik do przerwy był 3:2 na naszą korzyść, w drugiej ze starszym rocznikiem przegraliśmy 1:2 natomiast za postawę wszystkich chłopców, mimo bardzo ciężkiej pracy jako wykonali w ostatnich dniach i piekielnych warunków należą się ogromne brawa za postawę w tym spotkaniu .
    Bramki: P. Rumkowski x2, M. Batorski, W. Skoneczny
    Sklad: Turek (BR) - Przydatek , Stachowicz , Just, Holak, Platos, Gierwatowski, Więcaszek, Rumkowski, Batorski, Skoneczny,