Wiele osób dzwoni i pyta nas kiedy i gdzie można przyprowadzić na trening piłkarski swoje dziecko. Informujemy, że w sierpniu cały czas działać będzie Wakacyjne przedszkole Broni.
    Najmłodsze roczniki 2010, 2011, 2012 i młodsi cały czas spotkają się na zajęciach i jest dużo fajnej futbolowej zabawy. Plan treningów oraz namiary do szkoleniowców podajemy w rozwinięciu.

• dodano: 03.08.2017 | odsłon: 155

Rocznik 2004: Najpierw turniej, potem obóz

Drużyna rocznika 2004 weźmie udział w turnieju piłkarskim w Stalowej Woli organizowanym przez miejscową Stal. Rozegrają tam mecze z ciekawymi przeciwnikami. Natomiast 7 sierpnia zespół trenerów Roberta Rogali i Krzysztofa Banaszkiewicza rozpocznie obóz w Dębicy. Przypomnijmy, że w nowym sezonie chłopcy zagrają na poziomie Extraligi.

• dodano: 03.08.2017 | odsłon: 442

100 lat Lesiu!

Dziś swoje 24 urodziny obchodzi Dominik Leśniewski, obecnie jeden z najdłużej grających zawodników w naszym klubie. "Lesiowi" życzymy zdrowia, samych sukcesów, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń w życiu prywatnym. Dominik żyj nam 1926 lat z uśmiechem na twarzy!!

• dodano: 02.08.2017 | odsłon: 264

Cztery gole i wywiad w Broń TV

Za nami cały okres przygotowawczy. W ostatnim sparingu nasi piłkarze zremisowali 2:2 z Lublinianką w Lublinie. To były dwie różne połowy. Broń pokazała, że jest bardzo mocna, że potrafi grać w piłkę, ale pokazała też, że popełnia błędy i trzeba nad ich wyeliminowaniem jeszcze popracować. Niemniej z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia skróty w Broń TV. Na koniec kilka zdań podsumowania trenera Artura Kupca.

MATERIAŁ WIDEO TUTAJ

• dodano: 02.08.2017 | odsłon: 99

Zdjęcia z meczu w Lublinie

Za nami ostatni mecz towarzyski Broni w Lublinie. Nasza drużyna zremisowała z Lublinianką 2:2. Pierwsza połowa w wykonaniu radomian była bardzo dobra i szkoda, że padły tylko dwa gole. Po zmianie stron dały się we znaki ostatnie ciężkie zajęcia i nogi nie niosły już tak miło jak wcześniej. Trzeba dodać, że w naszym zespole zabrakło Kamila Czarneckiego, Przemka Wicika i Norberta Korcza. Zdjęcia z meczu są już na naszej stronie.

FOTOGALERIA TUTAJ

• dodano: 02.08.2017 | odsłon: 538

Środa z Bronią w Lublinie

LUBLINIANKA LUBLIN - BROŃ RADOM 2:2 (0:2)
    Bramki: Pioś 49, Bogusz 59  - Putin 9, 27
    Początek meczu towarzyskiego o godz. 18

Broń: Młodziński (46 Kula) - Sala (79 Dulias), Wojciech Kupiec (65 Wiktor Kupiec), Grunt, Leśniewski (46 Oziewicz, 75 Nowosielski), Imiela, Więcek, Nogaj (76 Leśniewski), Nowosielski (65 Dobosz), Putin (52 Jedynak), Obłuski (72 Stańczyk)
    Piłkarze Broni w środę rozgrywać będą mecz towarzyski z Lublinianką na wyjeździe.

Mecz rozgrywany jest na starym obiekcie Motory, przy Alejach Zygmuntowskich.

Już w 2 minucie dogodną okazję przy strzale głową miał Wiktor Putin, ale nie udało mu się trafić. W 9 minucie po dwójkowej ładnej akcji Obłuskiego i Putina, ten ostatni trafił do pustej bramki.
    W 24 min Wiktor odwzajemnił się koledze swietnym podaniem, Zbyszek Obłuski ofiarnie wślizgiem próbował strzelać. ale niewiele zabrakło. Chwilę później pierwszą dobrą okazję dla gospodarzy miał Skoczylas, ale z 5 metra główkował obok słupka.
    W 27 minucie Dominik Lesniewski z prawej stronie kapitalnie dośrodkował do Putina, ten głową bezproblemowo trafił z kilku metrów.
    Przed przerwą bramek więcej już nie było, ale trzeba pochwalić Broń za pierwszą połowę. Nasz zespół grał agreesywnie, odważnie, ofensywnie i taka gra mogła się podobać.
    Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze. Po dośrodkowaniu z prawej strony, spóźnili się nasi obrońcy i Norbert Pioś strzałem głową nie dał szans Michałowi Kuli.
    W 59 min strata piłki w środku pola kosztowała Broń stratę drugiej bramki.
    Więcej sytuacji podbramkowych nie było, choć ostatnie 10 minut ponownie toczyło się z przewagą Broni. Po słabszej drugiej połowie mecz zakończył się remisem.
    Więdeo i zdjęcia niebawem

• dodano: 02.08.2017 | odsłon: 34

Czekamy na akredytacje prasowe

Do poniedziałku (7 sierpnia) czekamy na wnioski akredatycje od dziennikarzy, przedstawicieli mediów, którzy w rundzie jesiennej obsługiwać będą mecze Broni. Prosimy we wnioskach wpisać imię i nazwisko osoby, stanowisko, na którym będzie pracować dana osoba (na trybunach, na bieżni foto, miejsce na kamerę itp)
    Pierwszy ligowy mecz już 12 sierpnia o godz. 17. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli mediów.
    Akredytacje prosimy przysyłać na adres klub@bronradom.pl

• dodano: 01.08.2017 | odsłon: 44

Rozstrzygnięcie Typera. Czekamy na zwycięzców

W przyszłym tygodniu nastąpi uroczyste rozdanie nagród dla triumfatorów Ligi Typera. W wiosennej edycji bawiło się 63 osoby. Zwyciężył gracz o nicku RKS BROŃ, przed graczem o nicku "Bartek" i graczem "radek". Całej trójce gratulujemy. Do niedzieli, 6 sierpnia do godz. 20 prosimy o kontakt mailowy wymienionych triumfatorów, abyśmy mogli wspólnie ustalić odbiór nagrody.
    Już w przyszłym tygodniu rozpoczniemy kolejną edycję. Przypomnijmy, że w typowanie wyników IV ligi mogliśmy się bawić dzięki portalowi Broniarze.pl. Właściciel serwisu fotograficznego ufundował trzy główne nagrody dla uczestników.