Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 11|
e-mail: hasło:
Remis w Wikielcu

Remis w Wikielcu03-04-2021

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 27.04.2021 | odsłon: 245

  Puchar Polski w środę w Błoniu

  BŁONIANKA BŁONIE - BROŃ RADOM
  Środa godz. 17
  I runda Pucharu Polski na szczeblu MZPN


  Piłkarze Broni Radom rozpoczynają swoją tegoroczną drogę z Pucharem Polski. Na szczeblu wojewódzkim, już w pierwszej rundzie, na wyjeździe zmierzymy się z naszym ligowym rywalem, Błonianką Błonie.

 • dodano: 27.04.2021 | odsłon: 116

  Dwóch naszych w Jedenastce Kolejki

  Po sobotnim zwycięstwie nad Olimpią Zambrów, dwóch zawodników Broni Radom trafiło do Jedenastki Kolejki Tygodnika Piłka Nożna. Kolejny raz wyróżniony w ten sposób został Michał Wrześniewski. Zdobył zwycięską bramkę, ale też trzeba dodać, że cały mecz zagrał bardzo dobrze. Na wyróżnienie zasłużył też bramkarz Konrad Zacharski. Co prawda nie miał aż tak dużo pracy, ale wszedł na boisko w trudnym momencie za kontuzjowanego Jakuba Kosiorka i już za moment z trudem musiał bronić strzał. W doliczonym czasie gry obronił kolejny strzał i uratował komplet punktów dla drużyny. Gratulujemy wyróżnionym! 
  Jedenastka Kolejki III ligi, grupy 1
  Zacharski (Broń) - Pazio (Polonia), Wrześniewski (Broń), Kieplin (Pelikan), Tarnowski (Ursus), Dynel (Kutno), Sarmiento (Pogoń), Jankowski (Wikielec), Gregorowicz (Błonianka), Matus (Jagiellonia II), Zjawiński (Legionovia).

 • dodano: 27.04.2021 | odsłon: 103

  Rocznik 2010: Wysoko w Garbatce

  II liga 2010
  Plon Garbatka - Broń II Radom 1:27
  Bramki: Adam Grabowski 7, Seweryn Bąk 6, Piotr Rdzanek 5, Jan Bronkowski 3, Igor Jakubowski 2, Mikołaj Krajewski 2, Borys Skórnicki 1.
  Broń II: Bisiński, Pawlak - Bąk, Delikat, Grabowski, Jakubowski, Krajewski, Lubasiński, Bronkowski, Rdzanek, Skórnicki.
  Choć była to wysoka wygrana, to nie można popadać w euforię, bo to świadczy tylko o tym, że podział lig w regionie jest źle skonstrowany, a takie wyniki nie powinny się zdarzać. Chłopcom z Garbatki gratulujemy walki do ostatnich chwil. Nie poddali i to piłce jest najważniejsze.

  ZDJĘCIA TUTAJ

 • dodano: 26.04.2021 | odsłon: 78

  Nabór uzupełniający w 2012 trwa

  NABÓR ROCZNIKA 2012 DO NOWEJ DRUŻYNY
  Przypominamy, że w naszej akademii, tworzona jest nowa drużyna rocznika 2012. Część dzieci bierze udział w zajęciach pod wodzą trenera Piotra Mindy (między innymi na Ustroniu). Teraz z kolei ogłaszamy dodatkowy nabór dla 9 - latków, które chcą rozpocząć przygodę w naszym klubie. Szkolenie prowadzić będzie na obiektach przy ul. Narutowicza 9, trener Wojciech Banaczek. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy na trawiastym, bocznym boisku stadionu przy N9. Szykuje się fajna, futbolowa zabawa w najlepszej akademii!
  Już teraz więcej informacji udziela trener Banaczek pod numerem telefonu 602-247-627

 • dodano: 25.04.2021 | odsłon: 121

  Zdjęcia, konferencja, skrót meczu

  Na naszym facebooku można już obejrzeć obszerną fotogalerię z meczu Broni Radom z Olimpią Zambrów (1;0). Zamieściliśmy również konferencję z udziałem obu trenerów, Tomasza Kulhawika i Artura Kupca. Jest również skrót pojedynku i bramka Michała Wrześniewskiego.

  SKRÓT MECZU TUTAJ

  CO POWIEDZIELI TRENERZY?
  TUTAJ

  ZDJĘCIA
  TUTAJ

 • dodano: 25.04.2021 | odsłon: 34

  Rocznik 2009: Dwa derbowe zwycięstwa

  I liga rocznika 2009
  Radomiak I Radom - Broń I Radom 1:3 (0:0)
  Bramki dla Broni I : J.Więcaszek, K. Ciszewski, D. Juźwik
  Broń I zagrała w składzie:
  K. Turek - P. Przydatek, W. Stachowicz, J. Holak, M. Matejski, B. Gierwatowski, J. Więcaszek, A. Just, K. Ciszewski oraz A. Choroś, J. Figarski, D. Juźwik, B. Kucharski, M. Szambor, M. Wicik
  ZDJĘCIA TUTAJ

  II liga 2009
  Broń II Radom - Radomiak II Radom 4:0 (2:0)
  Bramki dla Broni I : S. Bomba, M. Grzyb, B. Czerny, B. Kędzior
  Skład Broni II: H. Siwiec - M. Batorski, A. Bomba, S. Bomba, Ł. Chyra, B. Czerny, M. Grzyb, M. Iwański, Sz. Jabłoński, K. Kacprzycki, D. Kaźmierczak, B. Kędzior, Sz. Lis, A. Pastuszka, H. Piwoński

  relacje w rozwinięciu

 • dodano: 25.04.2021 | odsłon: 92

  Rocznik 2008: Dwa remisy po walce

  I liga 2008
  Broń Radom - Młodzik Radom 1:1
  Bramka: Marcel Nowocin
  Pierwsza połowa z przewagą gości, ale z biegiemm czasu coraz mocniej naciskali nasi zawodnicy. Mieli też swoją okazję, aby przechwylić szalę zwycięstwa.

  II liga 2008
  Drogowiec Jedlińsk - Broń II Radom 0:0
  ZDJĘCIA TUTAJ

 • dodano: 25.04.2021 | odsłon: 1414

  Niezwykle ważne punkty z Olimpią Zambrów

  BROŃ RADOM - OLIMPIA ZAMBRÓW 1:0 (1:0)
  Bramka: 
  Michał Wrześniewski 37
  Piłkarze Broni pokonali w niedzielę ekipę Olimpii Zambrów. Goście zwłaszcza w drugie połowie wysoko zawiesili poprzeczkę i do końca walczyli o dogodny wynik. Ostatecznie udało się dowieźć korzystny wynik do samego końca. Gratulujemy drużynie i już czekamy nakolejny pojedynek! 
  ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TEKSTOWA TUTAJ

  wiecej o meczu w rozwinięciu