Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 16|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 20.06.2018 | odsłon: 635

  Ciekawostki o naszym rywalu

  W sobotę zagramy z Mazovią Mińsk Mazowiecki w meczu barażowym o trzecią ligę. Pisaliśmy już o bezpośrednich pojedynkach i historii barażowych potyczek obu zespołów, a dziś chcemy przybliżyć trochę siłę rywala. Kilku zawodników ma ciekawe CV, w Mazovii należą do solidnych zawodników. Patrząc jednak z drugiej strony, to Broń w swoich futbolowych życiorysach też nie ma się czego wstydzić. Na pewno będzie ciekawie.

 • dodano: 20.06.2018 | odsłon: 323

  Załęski i Marciniak!

  Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował obsadę sędziowską na dwa mecze barażowe o awans do trzeciej ligi. Oba pojedynki poprowadzą przedstawiciele szczebla centralnego!.
  W sobotę o godz. 17 nasza Broń na wyjeździe zagra z Mazovią Mińsk Mazowiecki. To spotkanie poprowadzi Sebastian Załęski (na zdjęciu) z Ciechanowa, arbiter  drugoligowy, który niedawno sędziował mecz Broni z Mszczonowianką. To spotkanie nasz zespół przegrał 1:2, ale tylko dlatego, że drużyna grała bardzo nieskutecznie.
  Rewanżowy pojedynek w Radomiu, poprowadzi Tomasz Marciniak z Płocka. Prywatnie to brat Szymona Marciniaka, najlepszego polskiego arbitra, który aktualnie przebywa na mundialu. Ciekawostką jest fakt, że Tomasz Marcinia w czerwcu 2011 roku prowadził derby Radomia przy ul. Struga. Dla przypomnienia wówczas wygrał Radomiak 3:1, ale wynik zweryfikowano na walkower dla Broni z powodu nieprzepisowej liczny młodzieżowców.

 • dodano: 19.06.2018 | odsłon: 331

  [WIDEO] Kibice zapraszają. Są ograniczenia!

  Kibice Broni Radom organizują wyjazd na mecz barażowy z Mazovią w Mińsku. Jak informuje gospodarz tego meczu, sektor kibiców gości liczy 96 miejsc. tyle osób będzie mogło wejść do tak zwanej "klatki".
  Dlatego apelujemy do kibiców, aby nie zwlekali i zapisywali się już teraz, bo kto pierwszy się zapisze, ten będzie miał pewność, że pojedzie na mecz.
  Radzimy jechać zorganizowanym wyjazdem autokarowym. Nie mamy pewności, czy osoby, które przyjadą własnymi samochodami, zostaną wpuszczone na obiekt, poza sektor dla kibiców gości.
  Można zapisywać się mailowo poprzez adres planty1926@op.pl lub poprzez fanpage kibiców "Robotniczy KS Broń Radom"
  Piłkarze Was potrzebują
  #RAZEMDLABRONI
  WYJAZD SPOD STADIONU, GODZINA 13.30

  KIBICE FILMOWO ZAPRASZAJĄ NA MECZ
  ZOBACZ WIDEO TUTAJ

 • dodano: 18.06.2018 | odsłon: 261

  [FOTO] Broń przygotowuje się do barażu

  Poniedziałkowym treningiem piłkarze Broni Radom rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu barażowego z Mazovią w Mińsku Mazowieckim. Jeśli komuś wydaje się, że trening był jakiś wybitnie, mocny, szczególny, czy inny niż wszystkie, to na pewno mocno się zdziwił. Trwała normalna praca.

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 18.06.2018 | odsłon: 544

  Broń - Mazovia. Co mówią liczby?

  Przed nami baraż o trzecią ligę. Sięgnęliśmy trochę do historii. Broń z Mazovią pięciokrotnie grały ze sobą. Raz była to potyczka pucharowa. Czterokrotnie było to w ramach Mazowieckiej Ligi Seniorów (dawna V liga). Liczby są zdecydowanie po stronie naszego zespołu. Bilans: 4 zwycięstwa Broni, 1 remis. Bramki: 19:3. Jednak baraż zaczynamy od stanu 0:0 z szansami obu drużyn 50/50. Mazovia również grała trzykrotnie w barażach w ostatnich 20 latach. W rozwinięciu statystyczne ciekawostki.

 • dodano: 17.06.2018 | odsłon: 291

  Ruszyły zapisy na baraż!

  WSZYSCY DO MIŃSKA MAZOWIECKIEGO!!!!


  Szykuje nam się jeden z najważniejszych meczów w ostatnich latach. Nasza Broń Radom walczy o powrót do trzeciej ligi. Kibice naszej drużyny organizują wyjazd na ten pojedynek. Ruszyły już zapisy. Można zapisywać się mailowo poprzez adres planty1926@op.pl lub poprzez fanpage kibiców "Robotniczy KS Broń Radom"
  Piłkarze Was potrzebują
  #RAZEMDLABRONI
  WYJAZD SPOD STADIONU, GODZINA 13.30

 • dodano: 17.06.2018 | odsłon: 338

  Znicz Pruszków najlepszy w Memoriale!

  Znicz Pruszków wygrał w IV Memoriale Zdzisława Miłkowskiego. To była świetnba impreza pod wzlędem organizacyjnym. Z kolei pod względem sportowym trochę zabrakło nam niezłych wyników naszych chłopców, bo Broń I zajęła 13 miejsce, a Broń II była na 15 miejscu. Najważniejsza była jednak pamięć o Patronie tej imprezy - Zdzisławie Miłkowskim

  Szersza relacja w rozwinięciu
  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 16.06.2018 | odsłon: 125

  Wyniki ostatniej kolejki

  Poniżej wyniki ostatniej, 30 kolejki. LKS Promna zagra w przyszłym sezonie w lidze okręgowej. Zespół ten nie zagra barażów o utrzymanie, gdyż z trzeciej ligi spadły rezerwy mistrza Polski - Legii Warszawa! Z kolei z posadą trenerów w Oskarze i Pilicy pożegnali się odpowiednio Bolesław Strzemiński i Maciej Śliwowski. Z tą różnicą, że Strzemiński sam zrezygnował. 
  LKS Promna - Pilica Białobrzegi 0:6 (0:4)
  Drogowiec Jedlińsk - Znicz II 7:0 (4:0)
  Wilga Garwolin - Naprzód Skórzec 1:2
  Perła Złotokłos - MKS Piaseczno 2:2   
  Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów 2:1
  Oskar Przysucha - Energia Kozienice 4:1
  Mazur Karczew - Błonianka Błonie 4:1