Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 1|
e-mail: hasło:
Broń w Platinium

Broń w Platinium 15-01-2019

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 13.12.2018 | odsłon: 316

  Podsumowanie 2003: Brakowało kilku sekund

  Dziś przedstawiamy rundę jesienną w wykonaniu rocznika 2003. Tutaj mamy dwie drużynhy, które miały bardzo dobrą rundę, ale jeden mecz i ostatnia minuta zaważyły na braku sukcesu. Z jednej strony to duży dramat, ale z drugiej te ostatnie miesiące pokazały, że w obu drużynach chłopcy zrobili wielki postęp.

 • dodano: 12.12.2018 | odsłon: 645

  Zmiany trenerów i zbiórka dla Mazura

  Co słychać u innych? Ten cykl informacji będziemy co jakiś czas przedstawiać na naszym portalu. Niemal wszystkie zespoły zapadły już w sen zimowy, co nie oznacza, że nic się nie dzieje. W Legionovii, Olimpii Zambrów i Ruchu Wysokie Mazowieckie doszło do zmiany trenerów. Ważą się losy Mazura Ełk, który zbiera pieniądze na działalność. W imieniu kibiców tego klubu podajemy link do zbiórki i zachęcamy do pomagania!

 • dodano: 11.12.2018 | odsłon: 97

  Pomagasz Marysi, weźmiesz udział w losowaniu

  Tak jak już pisaliśmy, każdy kto przeleje minimum 10 złotych na świąteczną paczkę dla Marysi Kozdry, weźmie udział w losowaniu klubowych gadżetów. Mamy koszulkę Fabryki Broni, szalik, długopisy, popielniczki, smycz. Losowanie przeprowadzimy na naszym facebookowym fanpagu. Liczymy na Waszą pomoc.

  Jak pomóc Marysi czytaj więcej TUTAJ

 • dodano: 10.12.2018 | odsłon: 415

  Marysia nóżkami pisze list do Mikołaja. Pomożecie?

  Dziękujemy za pierwsze wpłaty na świąteczną paczkę dla Marysi Kozdry! Dziś otrzymaliśmy świeżutką fotkę, na której widać jak nasza ulubienica pisze list do Świętego Mikołaja i rysuje to co chciałaby otrzymać! 
  Cały czas pomagamy! Dziś zbiórkę przeprowadzili piłkarze Broni! Wpłacają też dawni zawodnicy, a i kibice również zapowiadają swoją pomoc! Czekamy na Wasze wpłaty do 14 grudnia. Warto zobaczyć, że Marysia i jej młodsza siostra będą w święta szczęśliwe.

  Szczegóły w rozwinięciu

 • dodano: 10.12.2018 | odsłon: 237

  Piłkarze podziękowali za badania

  Na przełomie października i listopada piłkarze trzecioligowej Broni Radom przeszli testowe i nietypowe badania biorezonansem, urządzeniem quantum. Dziś drużyna spotkała się z właścicielem "Apteczki Zdrowia", "Sklepem Natura" i wręczyli Grzegorzowi Jakubowskiemu pamiątkową koszulkę klubową Broni!

 • dodano: 10.12.2018 | odsłon: 264

  Rocznik 2009: W Lidze Mistrzów...z selekcjonerem

  Chłopcy z Broni Radom 2009 pod wodzą trenera Marka Siwaka pojechali do Kobyłki, gdzie wzięli udział w międzynarodowym turnieju Wolf Winter Cup. To była wspaniale zorganizowana impreza. Nasz zespół przegrał minimalnie z Lechem Poznań, ale pokonał Jagiellonię Białystok, czy rozgromili FC Kijów. Awansowali do Ligi Mistrzów, spotkali też byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Andrzeja Strejlaua. Na 18 zespołów zajęli 9 miejsce w silnie obsadzonej imprezie i świetnie się bawili.

 • dodano: 09.12.2018 | odsłon: 110

  Rocznik 2009 w turnieju Kids Cup Radomiak

  W sobotę rozegrany został V Turniej mikołajkowy Radomiak Kids Cup". Rywalizowali chłopcy z rocznika 2009. Piąte miejsce w imprezie zajęła Broń Radom. Część naszej drużyny walczyła w Radomiu, a cześć wyjechała na międzynarodowy turniej do Kobyłki (relacja wkrótce). Najlepszym zawodnikiem został Antek Bal z Broni!

  WYNIKI W ROZWINIĘCIU, FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 09.12.2018 | odsłon: 231

  Rocznik 2005: Towarzyski triumf z Escolą

  Mecz towarzyski 2005
  BROŃ RADOM - ESCOLA VARSOVIA 3:2
  Bramki: Bilski, Piwowarczyk, Banaszkiewicz
  Broń 2005: Testowany, Sadowski, Ciszek, Otrębski, Kowalski, Wiecaszek, Banaszkiewicz, Drużdżel, Szczęsny, Mąkosa, Piwowarczyk, Czerny, Jaros, Raszewski, Kacprzak, Strzałkowski, Bilski, Skóra
  Pierwsze 20min to zdecydowana przewaga gości, bardzo dobrze operowali piłka, byli bardziej mobilni. Potem mecz się wyrównał. Escola ciągle była dłużej przy pilce ale jej ataki kończyły się na 25m od naszej bramki. My zaczęliśmy dokładniej rozgrywać akcję, wyżej wyszliśmy do pressingu i stwarzalismy sytuację. W 40min I połowy strzelamy sobie gola samobójczego,. ale dobrze reagujemy. Od początku II polowy mecz już jest bardzo wyrownany ale to my strzelamy bramki, a do tego trafiamy w słupek. Cieszy wygrana i sposób w jaki się podnieslismy w drugiej polowie z bardzo mocnym przeciwnikiem. Brawo chlopaki i czapki z głów za dzisiaj - relacjonował nam to spotkanie trener Krzysztof Banaszkiewicz. 

  FOTOGALERIA TUTAJ