Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 17|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 16.11.2021 | odsłon: 298

  Podsumowanie drużyny rezerw!

  Za nami runda jesienna klasy A. Pokusiliśmy się o krótkie podsumowanie w wykonaniu naszych rezerw. Na półmetku sezonu nasz zespół zajmuje trzecie miejsce i ma jeden punkt straty do miejsca premiowanego awansem. Celem głównym tej drużyny jest ogrywanie się w seniorskim futbolu, łapanie doświadczenia i pukanie do drzwi pierwszej drużyny przez czołowych młodzieżowców. Awans do ligi okręgowej nie jest priorytetem, ale byłby mile widziany i młodzi zawodnicy są w stanie tego dokonać.

 • dodano: 15.11.2021 | odsłon: 42

  (WIDEO) Zobacz skrót meczu z Ursusem

  Jest już dostępny skrót piatkowego meczu Broni Radom z Ursusem Warszawa. Niestety nasza drużyna doznała porażki 0:4. Była to pierwsza taka przegrana Broni u siebie, od siedmiu lat.
  ZOBACZ SKRÓT MECZU TUTAJ

 • dodano: 14.11.2021 | odsłon: 232

  Rocznik 2005: Awans do Extraligi!

  I liga rocznika 2005
  Pogoń Siedlce - Broń Radom 1:2 (0:1)
  Bramki: K. Dąbrowski 2.

  Podopieczni trenera Dariusza Różańskiego dokonali czegoś nieprawdopodobnego i awansowali do Extraligi. W ostatniej kolejce, lider, Ursus Warszawa nieoczekiwanie stracił punkty z Delta, a nasza drużyna potrzebowała wygranej w Siedlcach. Kapitalna walka, świetna gra sprawiły, że udało się osiągnąć sukces.
  Warto przypomnieć, że ten zespół w ostatnich latach co niektórzy skreślali. Niektórzy chłopcy rezygnowali z treningów, odchodzili do innych klubów, ale ciężka praca w Akademii, duża rola trzech trenerów w ostatnim czasie (Krzysztof Banaszkiewicz, Wojciech Kupiec, Dariusz Różański), sprawiło, że chłopcy pokazali, że marzenia się spełniają, jeśli się do nich dąży!
  WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY!

 • dodano: 14.11.2021 | odsłon: 48

  Rocznik 2008: Legia była za silna

  Extraliga 2008
  Broń Radom - Legia Warszawa 0:4
  Młodzi piłkarze trenera Marcina Trojanowskiego nie sprostali zadaniu i przegrali z bardzo mocnym przeciwnikiem. Fragmentami udawało sie dotrzymac kroku rutynowanym rywalom i za walkę i ambicję naszej drużynie należą się gratulacje!
  (wkrótce więcej)

 • dodano: 13.11.2021 | odsłon: 149

  Rocznik 2010: Udane zakończenie

  Rocznik 2010
  Broń Radom - Pilica Białobrzegi 7:0
  Bramki: Sentkiewicz 2, Bąk, Wieprzycki 3, Bronkowski.
  Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny, szczególnie do przerwy. Sporo składnych akcji i gry zespołowej. Przy odrobinie lepszej skuteczności wynik mógł być wyższy.Tym meczem zakończyliśmy zmagania ligowe.

  ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
  Broń II Radom - Plon Garbatka - mecz przełożony na 22 listopada

 • dodano: 13.11.2021 | odsłon: 37

  Rocznik 2009: Zakończenie na piątkę

  I liga rocznika 2009
  Beniaminek Radom - Broń I Radom 1:5 (1:3)
  Bramki: J. Holak, B. Gierwatowski, A. Płatos, A. Just, J. Figarski
  Broń 2009: K. Turek - P. Przydatek, W. Stachowicz J. Holak, D. Juźwik B. Gierwatowski, A. Just, A. Płatos, J. Figarski oraz A. Choroś, B. Czerny, Sz. Jabłoński, B. Kucharski, M. Szambor, J. Więcaszek
  Mecz przy wyraźnej przewadze naszego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty. Dobra, zespołowa gra, sporo sytuacji jednak w kilku przypadkach zabrakło skutecznego wykończenia. Ambitnie grający gospodarze zdobywają bramkę po prostym błędzie jednak na więcej sytuacji nie pozwoliliśmy. Rundę kończymy w dobrych humorach na pierwszym miejscu.

 • dodano: 12.11.2021 | odsłon: 56

  Zdjęcia i wypowiedź trenerów

  Za nami pierwsza porażka w tym sezonie na swoim stadionie. Ursus w piątkowy wieczór zdobył cztery gole i wygrał jak najbardziej zasłużenie. Trener Tomasz Jasik przyznał na pomeczowej konferencji, że zespół ma dołek i trzeba zrobić wszystko, aby jak najszybciej z tego dołka się wygrzebać. Można już obejrzeć konferencję prasową i zdjęcia z meczu.

  KONFERENCJA PRASOWA TUTAJ

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU
  TUTAJ

 • dodano: 12.11.2021 | odsłon: 269

  Pierwsza porażka na swoim stadionie

  Broń Radom - Ursus Warszawa 0:4 (0:2)
  Bramki: Tarnowski 18, 75 z karnego, Dziełak 38, Pyrzyna 65
  Broń: Kosiorek - Bartosiak, Wrześniewski, Kośmicki, Zborowski (83. Ambrozik), Kielak (74. Grudzień), Dias, Kumoch, Elian (57. Poręba), Goljasz, Kowalczyk (57. Denzell).
  Piłkarze Broni doznali bolesnej klęski na swoim stadionie. Przegrali wysoko z Ursusem Warszawa. Była to pierwsza porażka naszej drużyny w tym sezonie na swoim stadionie.

  Tydzień temu pisaliśmy o tym, że Broń przegrała ze Świtem, rozgrywając jeden z nasłabszych meczów sezonie. Teraz po porażce musimy napisac, że to mecz z Ursusem okazał się tym najgorszym.
  Więcej w rozwinięciu