Bramki: Kapturski, Królikowski, Dąbrowski x 2, Zagożdżon Dawid
    Skład: Ginał (Grymuła) - Kostrzewa, Bielawski, Kapturski, Szwalbe, Chełstowski, Mordka, Dąbrowski, Zagożdżon x 2, Bieńkowski, Królikowski, Gizicki, Szambor.

Rocznik 2004: Nareszcie wygrana!

I liga mazowiecka rocznika 2004
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 1:3
    Bramki: Wójcik, Machnio, Wójcicki.
    Młodzi piłkarze Broni już w poprzedniej kolejce przegrywając 2:3 z Piasecznem, pokazali, że grają bardzo dobrze, ale nie zawsze sprzyja im szczęście. Tym razem równiez zagrali bardzo dobrze, dołożyli do tego trochę skuteczności i zasłużenie wygrali mecz.

• dodano: 31.08.2019 | odsłon: 140

Wyniki 6 kolejki: Wasilków wygrywa na K6

Nasza Broń pauzuje w szóstej kolejce, na prośbę Olimpii Zambrów, która bawi się na weselu u jednego z zawodników. W innych meczach emocji i sensacji nie brakowało. Ursus Warszawa pod koniec meczu prowadził 1:0 z Lechią i stracił dwa gole. Największą sensacją zakończył się mecz w Warszawie. Przy Konwiktorskiej 6, Polonia były mistrz Polski przegrała z KS Wasilków, który do tej pory przegrał wszystkie mecze i zdobył tylko jedna bramkę. Tydzień temu w Wasilkowie wygrała nasza Broń.
    W niedzielę również Pogoń Grodzisk Mazowiecki zdobyła pierwsze punkty. Wygrała w pojedynku beniaminków w Radomsku.

Broń Radom - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
    Nasi juniorzy mimo, że nie byli słabszym zespołem, to zeszli z boiska pokonani. Po raz kolejny drużyna zagrała bardzo nieskutecznie.
    - Mieliśmy trzy wyborne sytuacje w drugiej połowie i jedną w pierwszej. Jeśli się nie strzela tak zwanych "setek" to trudno o wygrane.
    Bramkę straciliśmy w 65 minucie - powiedział nam trener Broni, Dariusz Róóżański.

• dodano: 31.08.2019 | odsłon: 104

Rocznik 2009: Ponad 20 goli!

Rocznik 2009
    Orlik Radom - Broń Radom 8:13
    Bramki dla Broni: K. Ciszewski x5, A. Just x3, J. Holak x2, B. Gierwatowski x1, M. Mroczka x1
    Zespół prowadził trener Marek Siwak.
    W upalny sobotni dzień rozpoczęliśmy rozgrywki w roczniku 2009 wyjazdowym meczem z Orlikiem Radom. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty pod pełną kontrolą jednak szkoda zbyt łatwo traconych bramek.

• dodano: 31.08.2019 | odsłon: 148

Rocznik 2007: Wygrane na poczatek weekendu

Od dwóch wygranych nasi młodzi piłkarze zaczęli weekend. Podopieczni trenerów Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego wygrali w Grójcu i Jastrzębi.

Jedenaście drużyn zagra w weekend

W najbliższy weekend nasi seniorzy pauzują, więc tym bardziej zachęcamy do tego, aby kibice przychodzi na obiekty i dopingowali naszą młodzież. Pierwsze emocje jeszcze w piątek, kiedy to juniorzy trenera Dariusza Różańskiego zagrają ze Zniczem Pruszków. W sumie w najbliższy weekend zagrają drużyny z roczników 2002 - 2009. Młodsi do rocznika 2013 rozpoczynają nowy sezon za tydzień.

• dodano: 30.08.2019 | odsłon: 190

Mecz Broń - Olimpia jednak 9 października

Zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz Broni Radom z Olimpią Zambrów już drugi raz został przełożony na inny termin. Drużyna gości prosiła o przełożenie pojedynku i nasz klub przychylił się do tej prośb, Mecz miał się odbyć w środę, 23 października, ale w tym terminie Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej organizuje finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Kolejnym terminem jest 9 października i mamy nadzieję, że jest to już ostateczna data.