Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 10|
e-mail: hasło:
  • dodano: 17.07.2022 | odsłon: 370

Pozwolenie na Broń - czyli kup karnet na Broń!

Jak szybko i skutecznie zdobyć pozwolenie na Broń? A mówiąc bardziej dosadnie już teraz serwujemy do sprzedaży pozwolenie na mecze Broni Radom. Karnety w cenie 120 zł, w tym dziewięć domowych meczów rundy jesiennej - TO SIĘ OPŁACA!. Zarząd Broni i sztab szkoleniowy czynią starania, aby zbudować mocny zespół, który jesienią dostarczy nam wiele radości!
    Karnet na Broń to nie tylko dobry sposób, na to, aby szybko bez kolejki wejść na mecz swojej ulubionej drużyny. To również swego rodzaju cegiełka i wsparcie dla zespołu! Już teraz zachęcamy!
    Więcej w rozwinięciu

• dodano: 16.07.2022 | odsłon: 451

Sparingi naszych rywali

Trzecioligowcy mają za sobą kolejny tydzien przygotowań, a w sobotę większość naszych rywali rozgrywała mecze towarzyskie. na uwagę zasługują rezultaty bardzo mocnej Mazovii, która ograła już Pelikana, Świt, a teraz zmierzy się z Bronią. Wyniki sparingów jak wiadomo są sprawą drugorzędną. Wszystkie kluby starają się budować jak najmocniejsze kadry, zapadają kolejne decyzje kadrowe. Liga zweryfikuje wszystko. Wyniki znajdziecie w rozwinięciu.

• dodano: 16.07.2022 | odsłon: 361

Matheus Dias wybrał Pogoń

Matheus Dias w nowym sezonie nie zagra w Broni Radom. Brazylijczyk grał w naszym klubie dwa sezony. W tym czasie rozegrał 52 spotkania, zdobył siedem goli. Wiosną mierzył sie z kontuzjami, zagrał jedynie w siedniu meczach. Nowy sztab szkoleniowy Broni chciał, aby Dias został w Radomiu i ten wstępnie wyraził taką wolę, ale w ostatnich dniach piłkarz zmienił decyzję. W nowym sezonie reprezentować będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
    Dziękujemy Matheusowi za występy w naszym klubie! W dniu urodzin życzymy przede wszystkim zdrowia!

• dodano: 16.07.2022 | odsłon: 101

[WIDEO] Trener Pulkowski o meczu i przygotowaniach

Trener Broni Radom, Michał Pulkowski po meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pozytywnie ocenił występ zespołu i dotychczasowy okres przygotowawczy.
    "To będzie nowa Broń. Testujemy, próbujemy, szukamy, z każdymm dniem będzie ta gra wyglądać coraz lepiej" - mówi trener Pulkowski.

ZOBACZ ROZMOWĘ WIDEO TUTAJ

• dodano: 16.07.2022 | odsłon: 1277

Remis z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim

KSZO OSTROWIEC ŚW. - BROŃ RADOM 1:1 (1:0)

Bramki: Nawrot 5 z karnego - Prikhna 59
    Broń: Kosiorek - Bartosiak, Machajek, Pietrzyk, testowany, Kalinowski, Szymczak, Prikhna, Kielak, testowany, Odolak.
    Broń II: Kosiorek (75 Ginał) - Derlatka, Jendryczko, testowany (75 Pietrzyk), testowany, Prikhna (75 Grudzień), Kielak (65 Wójcik), Szymczak (60 Ambrozik), Bartosiak (75 Woźniak), Goljasz, Nowak.
    ------- ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
    W 5 min tracimy gola po rzucie karnym.  Tomek Bartosiak w narożniku pola karnego faulował przeciwnika. Broń mogła szybko odpowiedzieć.  Po dośrodkowaniu głową Machajek minimalnie przestrzelił.  Niestety sędziowanie sparingów w Ostrowcu często bywa...śmieszne. W 7 min w identycznej sytuacji po drugiej stronie boiska, sędzia nie dyktuje ewidentnego rzutu karnego dla Broni.
    W 12 min strzał Kalinowskiego z trudem obronił bramkarz.
    W 25 min testowany zawodnik uderzył na bramkę,  ale obrońca wybił piłkę.  W 31 min ponownie Broń przed szansa. Po ładnej akcji Szymczak uderzył z 15 metra  lecz bramkarz obronił. W 35 min swoją okazję mieli gospodarze,  ale strzał zablokowali nasi obrońcy. Broń grała dobrze, stwarzała sobie sporo okazji Po szybkich atakach.
    W 41 min po rozegraniu rzutu rożnego ponownie Szymczak uderzył minimalnie nad poprzeczka. Chwilę później w podobnej sytuacji nie trafił Michał Kielak. Nasz zespół przed przerwą był zdecydowanie lepszy. Gospodarze poza rzutem karnym stworzyli sobie jedną okazję.
    ----
    Po przerwie w naszym zespole pojawiło się sporo młodzieżowców. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, po rzucie rożnym Piotr Goljasz głową strzelił nad poprzeczką. W 52 min mocny strzał z ostrego kąta obronił Kuba Kosiorek. Chwilę później ponownie Goljasz w sytuacji sam na sam kopnął, ale bramkarz nogą odbił na rzut rożny.
    Wreszcie w 59 minucie po dośrodkowaniu Bartosiaka, Dima Prikhna głową w długi róg pokonał golkipera. Należała się ta bramka naszej drużynie.
    W 65 minucie kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Derlatka i piłka minimalnie minęła słupek! W 75 minucie na boisku pojawiło sie kolejnych trzech wychowanków Broni. Jeszcze w 89 minucie Bartek Wójcik w dogodnej sytuacji trafił w bramkarza. Broń zremisowała po bardzo dobrej momentami grze!

• dodano: 16.07.2022 | odsłon: 170

Łomżing, plażing, trening...Broń na obóz

110 piłkarzy, trenerzy, wyjechali w sobotę rano na obóz do Łomży. Na pięć naszych drużyn czeka wiele atrakcji, ale też zawodnicy będą mieli dużo piłkarskiej roboty do wykonania.
    Łomża ma znakomite ośrodki sportowe, więc na warunki treningowe i mieszkaniowe, a także na brak atrakcji nikt nie będzie narzekać. W planach są mecze sparingowe, wycieczki, spływy po rzece Narew, basen, kino... Jak to mówią żartem, będzie Łomżing, plażing, ale przede wszystkim trening. Do Łomży wyjechały ekipy 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013/14.

Zdjęcia z wyjazdu znajdziecie na profilu naszej Akademii TUTAJ

• dodano: 15.07.2022 | odsłon: 122

Zapraszamy na II turnus obozu

Kto się nie załapał na I turnus naszego piłkarskiego obozu stacjonarnego, ma czego żałować, ale... może załapać się na drugi turnus. Było fajnie - dużo piłkarskiej zabawy, kino hula park, FIFA i szereg emocji.
    Docierają do nas sygnały rodziców, aby ruszyć z drugim turnusem, dlatego już teraz zapraszamy małych sportowców, do tego aby w dniach 1-5 sierpnia wzięli udział w II turnusie obozu stacjonarnego.
    Trenerzy Wiktor Kupiec i Tomasz Bartosiak wykonali kawał świetnej roboty.

• dodano: 15.07.2022 | odsłon: 242

W sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - BROŃ RADOM
    Mecz towarzyski
    Sobota godz. 11
    Boisko ul. Różana

Przed zespołem Broni trzeci letni sparing. Szykuje się bardzo solidny test dla naszej drużyny, bo zagramy na wyjeździe z mocnym przeciwnikiem, który w sparingach dotąd nam nie leżał. Ostrowiecki klub latem dokonał kilku transferów, a ciekawostką jest fakt, że do tej drużyny dołączył dobrze znany w naszym klubie Adrian Dziubiński (ostatnio Chełmianka Chełm).