Wygrana z Koroną

Wygrana z Koroną17-02-2018

• dodano: 12.05.2009 | odsłon: 651

Broń TV - skrót meczu z Sieradza

W dziale BROŃ TV można juz zobaczyć skrót sobotniego spotkania pomiędzy Wartą Sieradz, a Bronią Radom, który nasz zespół przegrał 1:3. Szczególnie wart zobaczenia jest trzeci gol na 3:0 zdobyty przewrotką przez Marcina Kobierskiego.

• dodano: 12.05.2009 | odsłon: 1169

Artur Kupiec: - Broń jeszcze nie spadła

Piłkarze Broni Radom znaleźli się w strefie spadkowej. Do zakończenia sezonu pozostało im pięć spotkań. Artura Kupca, szkoleniowca drużyny z Plant zapytaliśmy o najbliższe plany.

Źródło: echodnia.eu

• dodano: 11.05.2009 | odsłon: 769

Dobry weekend naszej młodziezy

Dwa zwycięstwa oraz remis zanotowały w miniony weekend trzy młodzieżowe zespoły Broni Radom, które reprezentują nasz klub na szczeblu mazowieckim. Przy odrobinie szczęścia o zwycięstwo mógł pokusić się także rocznik 1994.

• dodano: 11.05.2009 | odsłon: 836

Gratulacje dla Świtu - podsumowanie 25 kolejki

Marzenia to jedno, a rzeczywistość zupełnie co innego. Wszyscy po cichu liczyliśmy, że w Sieradzu Broń wygra, złapie trzy punkty i w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej. Sieradzanie szybko jednak sprowadzili nas na ziemie. W tej kolejce na największe gratulacje zasłużył Świt, który w sobotę przyjedzie do Radomia jako świeżo upieczony drugoligowiec.

• dodano: 10.05.2009 | odsłon: 732

Fotogaleria z meczu z Sieradza

Można już oglądać galerie zdjęć z sobotniego spotkania Broni Radom w Sieradzu. Jedynym pozytywem tego spotkania był fakt, że naszą drużynę przez całe 90 minut mimo słabej gry piłkarzy dopingowała spora grupa kibiców, którzy nie opuszczają zespołu nawet w tak trudnych chwilach.

• dodano: 09.05.2009 | odsłon: 1270

Przegrana w Sieradzu - SZERSZA RELACJA

Warta Sieradz - Broń Radom 3:1 (2:0).

M. Kobierski 2, 15, 60 - Drachal 87 z karnego

Broń jak najbardziej zasłużenie przegrała dziś w Sieradzu. Przed przerwą nasz zespół nie oddał strzału na bramkę. W drugiej połowie gospodarzy uratowała poprzeczka i słupek od straty gola. Dopiero w ostatnich minutach strzałem z rzutu karnego honorowego gola zdobył Andrzej Drachal. Niestety po tym spotkaniu Broń znalazła się w strefie spadkowej, a do zakończenia sezonu zostało jeszcze pięć spotkań.

• dodano: 09.05.2009 | odsłon: 894

Relacja live od godz. 16.50

Relację live z meczu Warta Sieradz - BROŃ RADOM będzieci mogli dziś śledzić od godziny 16.50 na portalu "Echa Dnia" TUTAJ

Do przerwy Warta prowadzi 2:0 po golach M. Kobierskiego w 2 i 15 min

• dodano: 09.05.2009 | odsłon: 635

Zobacz skrót meczu z Narwią

W dziale BROŃ TV można już zobaczyć skrót meczu Broń Radom - Narew Ostrołęka, który nasz zespół przegrał 0:1