Zwracam sie z prośbą o przyjęcie rezygnacji z funkcji vice prezesa zarządu klubu z przyczyn osobistych.

Ze sportowym pozdrowieniem
    Piotr Kalinkowski

• dodano: 29.03.2010 | odsłon: 646

Rozmowa z Przemkiem Cichoniem

Przemysław Cichoń, prawy obrońca Broni w sobotnim meczu w Grójcu był jednym z najlepszych zawodników na placu gry. Dwoił się i troił, biegał po całej długości boiska, jego dośrodkowania były bardzo groźne dla miejscowych. Oto co powiedział po meczu dla "Echa Dnia".

• dodano: 28.03.2010 | odsłon: 729

Krótki film z Grójca

Portal echodnia.eu zamieścił krótką relacją filmową z meczu Mazowsze - Broń. Można ją obejrzeć tutaj

• dodano: 28.03.2010 | odsłon: 724

Podsumowanie 18 kolejki

Zwycięska Broń.  Wyczerpany Wulkan przegrywa.  Słaby mecz w Szydłowcu. Mszczonowianka dotrzymuje tempa.  Pierwszy punkt Korony.  Zwolenianka dostarcza punkty.

• dodano: 28.03.2010 | odsłon: 637

Ważne zwycięstwo juniorów

Broń Radom - Znicz Pruszków 3:2 (1:2).

W meczu I Mazowieckiej Ligi Juniorów, Broń z rocznika 1993 po dramatycznym spotkaniu pokonała ekipę Znicza Pruszków.

W pierwszej połowie bramki padały z błędów obu defensyw. O jeden więcej popełniła Broń, która przegrywała 2:1. W drugiej połowie na początku przeważała nasza drużyna, jednak Znicz groźnie kontrował. Po jednej z kontr zawodnik gości znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Goalkeeper Broni powstrzymał go nieprzepisowo przed polem karnym i został ukarany czerwoną kartką. Broń zaczeła grać nadzwyczaj ambitnie i najpierw po rzucie rożnym, bramkę głową zdobył Szymczak, następnie po kontrze do pustej bramki trafił Leśniewski. Brawa i gratulacje dla drużyny trenerów Tomasza Dziubińskiego i Mirosława Peresady. To były bardzo ważne punkty.

• dodano: 27.03.2010 | odsłon: 1586

Wygrana w Grójcu!

Mazowsze Grójec - Broń RADOM 1:2 (1:0)

1:0 Złoch 40
    1:1 Dziubiński 51
    1:2 Chudziński 55.

Mazowsze: Przepiórka - Baranowski, Białecki, Kikowski, Kuklewski, Zawadzki (88 Pluta), Romański (65 Molga), Złoch, Karls, Kołakowski (79 Kulczycki), Wojtulewicz (88 Lepa).

Broń: Młodziński - Cichoń, Kośmicki, Kupiec, Bogus, Doliński, Kozubek, Dziubiński, Kościelniak (86 Rdzanek), Ciupiński (90 Zieliński), Chudziński.

Na boisku w Grójcu Broń wywalczyła bardzo trzy cenne punkty. Drużyna pokazała wielki charakter. Mimo, że dostała gola „do szatni” to jednak na drugą połowę wyszła bardzo zmobilizowana.

ZDJĘCIA Z MECZU

• dodano: 27.03.2010 | odsłon: 775

Wyniki sobotnich meczów

W sobotnich meczach IV Ligi padły następujące wyniki:
    Pogoń - Naprzód  0:0
    Korona Góra Kalwaria - Pilica Białobrzegi 2:2 - to pierwszy punkt Korony w tym sezonie
    KS Janików Kozienice - Wulkan Zakrzew 4:1
    Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów 0:2
    Skra Konstancin - Piast Piastów 3:1

• dodano: 27.03.2010 | odsłon: 724