Remis z Legią II

Remis z Legią II19-08-2018

• dodano: 27.09.2009 | odsłon: 635

Broń - Wisła Płock 0:1

W meczu I  mazowieckiej ligi juniorów młodszych  Broń przegrała 0:1 z Wisłą Płock.

• dodano: 26.09.2009 | odsłon: 673

W GALERII można już oglądać zdjęcia z wygranego przez Broń 5:0 meczu w Górze Kalwarii.

• dodano: 26.09.2009 | odsłon: 793

Zwycięstwo i porażka

MLT - Broń Radom - SEMP Ursynów 2:1 (1:1),
    I MLTS - Broń Radom - Agrykola Warszawa 1:6 (1:1)

0:5 Sałek 88

Od godziny 16 na stadionie w Górze Kalwarii rozgrywany jest mecz IV ligi, pomiędzy Koroną, a Bronią. Zapraszamy na relację na żywo.

• dodano: 25.09.2009 | odsłon: 794

Nie lekceważyć słabeusza

Korona Góra Kalwaria - BROń RADOM

Stadion  ul. Wojska Polskiego 44
    Sobota godzina 16

Już tylko godziny dzielą nas od meczu 9. kolejki, w której Korona Góra Kalwaria podejmie radomską Broń. Patrząc na ligową tabelę łatwo można strzelać wynik. Ma być pewna wygrana Broni i żadna opcja nie wchodzi w grę. Jednak, kto widział grę Broni na wyjazdach, ten powinien zachować należytą ostrożność w typowaniu wyniku. naszych piłkarzy prosimy tylko o koncentrację, mobilizację i nie lekceważnie przeciwnika przez całe 90 minut.

• dodano: 24.09.2009 | odsłon: 810

Zapowiedź 9 kolejki

Po zwycięstwo! Po lidera?

Za nami już ponad połowa rundy. Przed – jeszcze półtora miesiąca zmagań czwarto ligowców. W ten weekend zostanie rozegrana dziewiąta kolejka tegorocznych rozgrywek.

• dodano: 24.09.2009 | odsłon: 1043

Komunikat Prezydium Zarządu

W związku z informacjami dotyczącymi wyroków w procesie korupcyjnym zawodników Korony Kielce w sezonie 2003/2004 stwierdzamy, iż jakiekolwiek wiązanie z tą sprawą klubu RKP 1926 BROŃ RADOM jest nieuzasadnione.

• dodano: 23.09.2009 | odsłon: 677